-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Jeśli chodzi o felgę do twojej A6 widzę http://teknikensvarld.se/wp-content/uploads/2014/09/10-audi-a6-avant-2015.jpg
-
IPHONE - icloud bypass - czy to działa?
bypass testowałem na iphone 4 , działa pomoc na yt
-
PS3 vs XBOX360
zdecydowanie xbox360 mam i polecam a najlepiej jak ma RGH
-
Groupon korzysta ktoś ?
co do grupona z prawkiem , koleżka z pracy zakupił wszystko ładnie pięknie teoria przyszedł czas na jazdy i co zaledwie 2h wyjeździł i firma padła
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kozacki
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
niezła
-
FIS nie pokazuje 1 i 2
napisałem Ci pw ale napiszę jeszczę tutaj na pw podaj mi jakieś namiary tel adres
-
FIS nie pokazuje 1 i 2
Dokładnie domin sądzę że to kodowanie ponieważ cały fis był orginalny w tym audi. Bocznymi mogę przełączać funkcje spalanie zasięg itd resetem mogę wyłączyć fisa resetować też ale tak jak mówię jak zresetuje czy tam przełączę to czasami mi pokażę spalanie 10l (manetka działa) i nic się nie zmienia naprawdę nie mam pojęcia co jest jeśli ktoś jest z Warszawy lub okolic chętnie bym zlecił naprawę tego.
-
FIS nie pokazuje 1 i 2
Witam problem polega na tym iż na FIS-ie nie pokazuje mi 1 i 2 za czym idzie nie pokazuje mi tez spalania zasięgu na baku prędkości i innych na ekraniku samochód niedawno kupiłem i nie wiem co z tym fantem zrobić , dodam że manetka działa klawisz a i b oraz reset ( może to trzeba jakoś zaprogramować?) dodaję zdjęcie zapożyczone z google a po pracy wrzucę filmik (NIE POKAZUJE 1 ani 2) http://www.kfzpix.de/audi/_images/41a-audi-fis-farbe-repariert.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem Robert i jestem nowym posiadaczem a4 b6