Jump to content
IGNORED

Groupon korzysta ktoś ?

daniel01
 Share

Recommended Posts

Witam mam zamiar wykupić wyjazd do Pragi z oferty Grouponu. I piszę z pytaniem czy ktoś korzystał czy korzysta czy warto lub nie bo ... ?

Pozdrawiam Daniel

Właśnie o to mi chodzi czy jest to sprawdzony serwis jak wg cala zabawa z tym wyglada

Jest OK, ja korzystałem z Grouponu i z Cityteam, kupony na zakup różnych przedmiotów czy wycieczki są praktycznie bez ryzyka, natomiast na usługi trzeba uważać bo właściciele przyjmujący klientów z kuponami traktują ich jak 3 kategorię.

warto!

Właśnie z takiego groupona korzystam, nad morzem.

To czyli mówicie że jak chce skorzystać z tej wycieczki do pragi to jak najbardziej tak ?

Ja korzystałem z Groupona-Vagowanie Audi i wszystko ok.Natomiast koleżanka znajomej zakupiła kurs na prawko kat."B" i jakaś lipa wyszła bo kurs się nie odbył a z odbiorem kasy były problemy.Nawet nie wiem czy odzyskała.

Witam:) Obiecałem napisać więc pisze;) Wszystko ok, parking przy hotelu monitorowany. Pokoje jak najbardziej ok. Jestem bardzo zadowolony z groupona. Miałem pewne obawy gdyż to za granicą i może jakiś problem będzie ale nie, wszystko w porządku;)

uważaj na jakieś noclegi itd, bo traktują gruponowiczów jak bydło

co do grupona z prawkiem , koleżka z pracy zakupił wszystko ładnie pięknie teoria przyszedł czas na jazdy i co zaledwie 2h wyjeździł i firma padła :D

Warto ! Byłem na kilku wypadach z citeam. Zazwyczaj w ofercie jest numer lub emial do hotelu lub sprzedawcy więc zawsze wcześniej dzwonie i pytam co i jak :wink:

Moja "kobita" kupiła z Grupona prawko w czerwcu,wczoraj zdala egzamin,wszystko OK

wróciłem, jestem zadowolony

byłem w Jastarni, za pokój dwuosobowy naprawdę ładny z łazienką, dużym wygodnym łóżkiem, balkonem z widokiem na zatokę, tv...

na tydzień zapłaciliśmy 350zł i pogoda jeszcze nam się trafiła dobra

myślę, że może opisywalibyśmy kto z czego skorzystał, czy warto itd? Temat ciekawy tym bardziej, że deali jest sporo, kupujących też

opłaca się i to bardzo

odkąd ten serwis wszedł na rynek ofert i posrednictwa nie trafiłem na jakąs oferte która mogła by mnie zniechęcić do korzystania

czasem można wyhaczyć całkiem niezłą okazję, ale jeśli np. kupujemy sprzęt rtv/agd/komputery to wtedy warto przejrzeć jakieś serwisy typu allegro itp. bo potrafią naprawdę wysoką cenę bazową strzelić. Ja byłem z gruponu na wczasach w maju, naprawdę byłem zadowolony, chociaż u nich w ofercie były 4 gwiazdki a hotel miał 3, czyli mają manię podkoloryzowywania ofert, trzeba uważać bo nie zawsze wszystko się zgadza z tym co jest w ofercie.

A czy z takich promocji korzystał ktoś? Czyszczenie auta - Warszawa - CITEAM - Zakupy grupowe i Parowe mycie Twojego auta - Warszawa - CITEAM - Zakupy grupowe .Chodzi mi głównie o to czy warto jeśli chodzi o efekt wykonania?Jak widać cena jest kusząca do tej poza promocją,pytanie tylko czy rzeczywiście robią to starannie i dokładnie jak przy cenie normalnej?

Ja kiedyś korzystałem z eco myjni, właśnie z groupona szczerze mogę polecić. Chłopaki dopiero zaczynali działalność w Toruniu i ogłosili się. Auto naprawdę szybko umyte, wyczyszczone, polecałbym ten pakiet za 75zł.

Wyjechałem od nich zadowolony