Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozklejenie lampy


kasku22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem że jedna lampa w środku jest brudna chyba ktoś przy niej majstrował i chciałbym to doprowadzić do normalnego stanu i teraz pytanie czy wszystkie lampy audi kleja tam samo?bo z b5 wystrczy do piekarnika zapodac i sie ladnie rozłoży a tu niestety pacjent to lampa z b8 lift i nie wiem czy tak można.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wziąłeś to, że lampy do piekarnika się wkłada? Z Youtube? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wziąłeś to, że lampy do piekarnika się wkłada? Z Youtube? :grin:

Widać Kolego że nie masz pojęcia o rezaniu, rozklejanie lamp w piekarniku to normalna sprawa :kox:

Nie wiem jak jest w B8 ale podejrzewam że równie łatwo jak w B7, tylko w B5 się postarali i dobrze skleili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać Kolego że nie masz pojęcia o rezaniu, rozklejanie lamp w piekarniku to normalna sprawa

Ale najważniejsze, że Ty masz pojęcie... :oklasky:

Do piekarnika trzeba wiedzieć na ile czasu je włożyć i na ile stopni ustawić + stały nadzór z kupą w gaciach czy nie robi się z nich zupa - oczywiście jeśli chodzi o lampy z B5 ori Valeo, bo inne płyną np Depo.

Najbezpieczniej opalarką. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy B5 to tylko opalarka i dłubanie. Tam jest ku****** klej i nie tak łatwo rozkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy B5 to tylko opalarka i dłubanie. Tam jest klej i nie tak łatwo rozkleić.

:thumbup1:

Witam mam taki problem że jedna lampa w środku jest brudna chyba ktoś przy niej majstrował i chciałbym to doprowadzić do normalnego stanu i teraz pytanie czy wszystkie lampy audi kleja tam samo?bo z b5 wystrczy do piekarnika zapodac i sie ladnie rozłoży a tu niestety pacjent to lampa z b8 lift i nie wiem czy tak można.pozdr

Więc Kolego, opalarka w dłoń, śrubo(w)kręty/wkrętaki/nożyki itp w pogotowiu i ogień. Cierpliwość to i kamień ugotuje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma sprzętu warsztatowego to wiadomo ze piekarnik do rozklejania lamp się przyda...
Z tego co wiem to każda lampa w Audi klejona jest na dość mocnym kleju...
Ale nie ma rzeczy niemożliwych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szczęścia, zdrowia, pomyślności życzę przy rozklejaniu lamp. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szczęścia, zdrowia, pomyślności życzę przy rozklejaniu lamp. :wink:

Oojjj jak świątecznie... :polew::polew::polew:

Edytowane przez omzig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy z b8 lifta rozklejają sie tak banalnie, ze dwie to w 7 minut rozkleisz. Podgrzewasz (z glowa) cala lampe do okola opalarka, gdy klej sie rozgrzeje to w jednym miejscu podwazasz klosz plaskim srubokretem, rozchylasz to miejsce, jak juz sie zrobi szczellina to chwytasz reką i odciagasz klosz od obudowy. Naprawde robota jest banalna, zwlaszcza jezeli porownamy ją do rozklejania lamp w B6, tam dopiero jest masakra :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...