Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. To żeś błysnął... Jak chrząstka w salcesonie. ? Trzeba było w ogóle tu nie pisać, a nie przygody szukasz
  2. Kurde jakoś chyba mi wyleciało z głowy. Dzięki.
  3. Rozumiem... Wiesz to nie jest powiedziane że muszę mieć auto na już... Jak będzie trzeba to zwiększe budżet no i też się nie będę spieszył a nóż widelec może coś się trafi.
  4. Opowiedzcie mi coś o silniku 2.0 TDI... 140 koni było chyba jakieś tam wadliwe, a 170 już poprawiona wersja - jeśli jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi. Czy to jest następca 1.9 TDI? Jak ten silnik w ogóle się sprawuje jeśli chodzi o żywotność i eksploatację?
  5. No wiem ale innej możliwości nie mam. I nie lata luzem, tylko siedzi bądź leży. ?
  6. Zawsze można włożyć parę złotych jak ma zostać na dłużej i wtedy cieszyć się z użytkowania.
  7. Dzięki bardzo za odpowiedź. O takie opinie mi chodzi. ?
  8. Jest i On, Stary Wiarus od układów hamulcowych. ?? Pies jeździ w bagażniku bo z tyłu na fotelu dwie 12-letniej córki. ?
  9. Kolega george, jakoś potrafił odpisać normalnie na moje pytanie a Ty chyba się nie wyspałeś.
  10. Podałem konkretne modele, czego nie rozumiesz??? Biorąc pod uwagę to co wymieniłem...co będzie najmniej awaryjne i będzie dawało przyjemność z jazdy. Nie interesują mnie odpowiedzi typu: najgorsza wada auta to poprzedni właściciel itp. Proszę o odpowiedź osoby które mają pojęcie o danych silnikach, tyle.
  11. Dziękuję za konkretną odpowiedź. ?
  12. Mam S6 C5, cokolwiek bym nie wziął z tego co napisałem wszystko będzie oszczędniejsze. Bardziej chodzi mi o awaryjność tych silników i koszta części.
  13. Czytaj uważnie... Napisałem na dojazdy do pracy i na co dzień. ?
  14. Musi być kombi bo mam psa
  15. Wiatm. Mam S6 C5 - jak wiecie nie jest to auto tanie w utrzymaniu, więc muszę zakupić coś oszczędniejszego na dojazdy do pracy, do poruszania się na codzień... Dziennie robię około 100km... I teraz tak, myślałem o B6 lub B7, ale kompletnie nie wiem który silnik wybrać, żeby było "w miarę" oszczędnie i żeby to jakos jechało... W grę wchodzi 1.8T, 2.0T lub 2.0tdi, 3.0tdi... Prosiłbym o opinie za i przeciw, o wady i zalety danych silników. Po prostu pomóżcie podjąć rozsądną decyzję. PS: Avant, quattro. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
  16. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ma ktoś na handel soczewki bix na d2s lub biled?
  17. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Pokaż jak świeci.
  18. Tylko? A biedrony mają ET42/3, tak jak te ala płatek śniegu z C6...
  19. Niedawno kupiłem A6 i niestety jak to bywa sprzedający nie do końca był szczery i powoli wychodzą kwiatki, które odrazu ogarniam i już kilka zł poszło... Teraz siedzi tam dwutlok, ale to kupa... A mam zaciski z A6 C6 na 320mm + nowe tarcze i klocki Textara z poprzedniego A4 B5, więc lepsze to niż to co jest.
  20. Pany jakich felg szukać przy konwersji z 288mm na 320 + jednotlok z A6 C6? Chodzi mi o szerokość i ET, 16tki jak i 17tki...
  21. Pany jakich felg szukać przy konwersji z 288mm na 320 + jednotlok z A6 C6? Chodzi mi o szerokość i ET, 16tki jak i 17tki...
  22. Pany jakich felg szukać przy konwersji z 288mm na 320 + jednotlok z A6 C6? Chodzi mi o szerokość i ET, 16tki jak i 17tki...
  23. Czyli przeguby wewnętrzne były przyczyną... Jak rozpoznać ich zużycie?
  24. Panowie i jak z tą podporą? W ASO tylko z wałem... To zostaje Tedgum i jakieś tam jeszcze... Stosował ktoś jakąś i może polecić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.