Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. I widzisz, zapewniał, że wszystko ok więc powiedziałem, że jadę pociągiem i busem po auto, a nie na oględziny, bo miało być pewne... Ręce opadają... Zawartość dodana 1 minute later Zawartość dodana 3 minutes later Zawartość dodana 6 minutes later Mam całkowita historię rozmowy. Jego zdjęcia i swoje z wczorajszego dnia...
  2. http://www.a6klub.pl/a6-c5-co-mozna-zrobic-z-tym-fantem-vt87867.htm#853391
  3. Silniczki nie tyle co podmienione co zamienione - kupiłem od bidzio1 ze Skody, ale normalnie pasują. Przerobiłem lampy na bix z Intemo, wrzuciłem silniczki od Michała i jest to samo, czyli po włączeniu swiateł ruch robi tylko jedna lampa (prawa) a lewa w miejscu... Co może być dalej nietak?
  4. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    No właśnie byłem ciekawy czy pójdzie zjeba czy docenicie. I tak też zareagowaliscie jak przypuszczałem, czyli nie liżąc d*py - profesjonalnie. Fajnie Panowie, że macie tęgie głowy do takich kombinacji - i tyczy się to wszystkich, którzy mieli swój wkład w ten temat. Dzięki bardzo, bo sam niejednokrotnie dlubnalem przy swoich lampach, a bez tych wskazówek to lampy w śmietnik.
  5. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ciekawe co na ten temat powiedzą bidzio1 i Gwerty...
  6. Kurcze, to spalanie elegancko wychodzi. Jaka instalacje LPG do tego polecacie?
  7. Wymieniłem pompę i praca pedała/u hehe wróciła do normy.
  8. omzig odpowiedział(a) na delayplex temat w Mazowieckie
    Który mechanik robił?
  9. To inaczej układaj pytania... nie przeplataj ze swoją wiedzą, bo aż cycki opadają... pytaj i nie snuj domysłów jak pojęcia nie masz. A tak wogole to użyj szukajki, bo Twoje pytania były już zadawane przez setki użytkowników. Tyle ode mnie.
  10. A Ty masz w ogóle pojęcie o czym piszesz? Czy to wiedza oparta na komiksach i TVN Turbo albo gumie Turbo? Poczytaj różne fora, popatrz na projekty, opisy i dopiero się udzielaj w tym temacie, bo na obecną chwilę to nie dramat a horror...
  11. A jak ze spalaniem sprawa wygląda... Tzn ile wahy, ile gazu kopci w mieście/poza/mieszanym?
  12. Ameryki raczej nie odkryłeś, bo wszystko już jest w tym temacie... Zacznij od strony 3... krzysiek23 postawił sprawę jasno: zmien zwrotnice i kup przegub zewnetrzny na twoja polos i po sprawie sa do 1.8t przeguby z wew.z zebami pod twoja polos i zewnetrznymi pod zwronnice s4 b5,a4 b6....polosie z diesla ci bezposrednio nie podejda pod skrzynie 1.8t bo tam sa inne wewn.przeguby......zobacz na allegro ale jak jest to samo co AEB stare to szukaj od 2.8v6 q,lub vr5http://allegro.pl/przegub-audi-a4-2-6-2-8-quattro-vw-passat-2-3-vr5-i4873996032.html http://allegro.pl/przegub-audi-a4-a6-passat-b5-1-6-1-8-1-8t-1-9tdi-i4878150142.html ty masz ten z linku nizej potrzebujesz ten z linku wyzej
  13. Aha, w takim razie skutecznie mnie zniechecies hehe. Zostaje wiec przy 1.8T
  14. Co takiego tam masz? Cena?
  15. omzig odpowiedział(a) na delayplex temat w Mazowieckie
    Polecam: 1. Centrum Motoryzacji EUROART Piotr Borkowski ul. Bieżuńska 2A Warszawa Targówek, 504 069 980, 608 488 545, 22 679 3328 2. Marco Auto Service, Marek Wachowicz ul. Obwodowa 16, Warszawa Targówek, 504-040-260
  16. Polecam: 1. Centrum Motoryzacji EUROART Piotr Borkowski ul. Bieżuńska 2A Warszawa Targówek, 504 069 980, 608 488 545, 22 679 3328 2. Marco Auto Service, Marek Wachowicz ul. Obwodowa 16, Warszawa Targówek, 504-040-260
  17. Odgrzewam schaboszczaka... Coś więcej o zaletach i wadach tego silnika?
  18. Pany do Vito blaszaka potrzebuję gumki na zimkę, tak do 1400zł... 205/65/16 Co jest godne uwagi w tych PLNach?
  19. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    I znowu kolejny temat, w ktorym robi sie syf... Takie posty w stylu kto co, komu zrobil i za ile obgadujcie sobie na PW. Ten temat jest konkretnie o rezaniu bixenonow i tego sie trzymajmy.
  20. Pewnie skrzypienie jak woz drabiniasty i stuki przy ruszaniu/chamowaniu. Ale moge sie mylic...
  21. Walowane milion razy, przesledz ten temat od poczatku a dowiesz sie wszystkiego... Jak miales czas na udzielenie takiej odpowiedzi.. to myslalem ze napiszesz cos wnoszacego do tematu Takich czerstwych postow jak Twoje bylo tutaj jeszcze wiecej niz pytan o fmic, czy koncowy wydech... I przez takich wlasnie uzytkownikow ten temat jest jak papier toaletowy, a powinien byc o polowe krotszy i z odpowiedziami nie byloby problemu. Uzyj wreszcie szukajki, wysil troche swoja glowe i nie czekaj na gotowe. Tuning 1.8T jest tutaj rozlozony na czynniki pierwsze, wiec na bank nie bedziesz mial problemu odszukac odpowiedzi na jakze trudne i nurtujace Cie pytania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.