Treść opublikowana przez omzig
-
[B5 AFN] Pytanie o tylny zacisk hamulca
Podepnę się pod temat: Jak zdjąć tylny zacisk żeby dostać się do klocków??? Odkręciłem dwie 13ki góra-dół i co dalej??? Muszę też odkręcić te imbusy z jarzm???
-
[B5 AFN] ABS szaleje
Ok, dzięki dzięki. [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 08:08_________________________________________________Czujnik wymieniony, nawet ta tuleja mocująca go i przez jakies 30 min było git... a potem znowu to samo, a nawet gorzej. Świeci się kontrolka ABS i ESP oraz brak ABSu... Na VAGu jest cały czas błąd tego czujnika... czy to wina regulacji??
-
[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)
A da rade wymienić banana podnosząc Audi na zwykłym lewarku z jednej strony??? Chciałbym zrobić to sam... od czego zacząć???
-
[B5 AFN] ABS szaleje
Siemanko. Dzisiaj mam zamiar wymienić czujnik ABS z przodu z prawej strony i pytanie jak przygotować to gniazdo na czujnik??? WD40??? Czy jakoś na sucho cos podskrobać i szmatką??? Takie z d*py pytanie, ale wolałbym czegoś nie uszkodzić...
-
[B5 AEB] Dziwny Dźwięk
Podpinam się pod temat - od czego zacząć??? Gdzie szukać???
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie zauważyłem podpisu.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
No wiadomo, że będę ją dusił, bo aż sama się prosi hehe ale tylko jak jeżdżę sam, bo z moja drugą połówką się nie da. Koleżka polecił mi właśnie ten Motul, a sam jeździ Subaru 2.0T i powiedział, że jest kozak. Drugi powiedział, że Mobil 5w50, a tu na forum większośc pisze 5w40... Co wybrać żebym mógł trochę przycisnąć i żeby za szybko silnika nie zajechać???
-
[ALL B5] Co to może być???
Podczas jazdy gdy lekko wcisnę hamulec mrugają xenony... tzn za każdym wciśnięciem hama jest jedno mrugnięcie... tak jakby jakieś zwarcie???
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A co z tym Motulem???
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
No dobra, a co sądzicie o oleju Motul v300 15w50 do 1.8t ANB???
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ale po co się grzejesz??? Krótka odpowiedź i tyle.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Siema. Nabyłem niedawno A4 B5 1999 1.8T 150PS... śmiga on na Castrolu 0w40, a znajomy mechanik powiedział, że to kupa i żebym zmienił na 15w50 Mobil lub Motul... Jak mam zadecydować??? Co będzie lepsze???
-
[B5 ANB] Jaka firma?
Siemano. Którą firmę polecacie jeśli chodzi o klocki i tarcze na przód jak i na tył do Audi A4 B5 1.8T?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich zgromadzonych. :> W tej chwili posiadam VW Golfa 1,6SR. A że potrzebuje większego auta, ponieważ za pół roku będę Tatą... Za kilka dni zamieniam Golfa na A4 B5 1,8T. Pozdrawiam!