Treść opublikowana przez omzig
-
[B5 ANB] Jaki akumulator pod skromne car audio w 1.8T???
Można zamknąć temat.
-
[B5 ANB] ESP, ABS, czerwony wykrzyknik.
Sprawa rozwiązana: przepalił się przewód przy aku na plusowej klemie - podczas drgań stykał lub nie i to było powodem owej dolegliwości - poprostu odcinało prąd. Dałem nowe klemy i nowe przewody i jest gitarrra. Temat można zamknąć.
-
Szarpie przy ruszaniu na nowym sprzęgle
No i przypaliłem wg Twoich zaleceń... Jest git! Teraz rusza mega płynnie, dzięki wielkie za wskazówkę.
-
Szarpie przy ruszaniu na nowym sprzęgle
Ja mam to samo, z tym że sprzęgło LUKa. Szarpie przy ruszaniu i przy zmianie na drugi bieg - na wyższych nie. Troszkę przypalić mówisz??? Heh.
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Co z oferta?
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
No i nie mam tego PW Dziku...
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Siemano. Masz może jeszcze te Zimmermanny nawiercane? Potrzebuje do A4 B5 1,8T 1999 na przód. Jak tak, to wiele?? Aaa i klocki ATE ceramiczne są? Daj na PW.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ile? 500? Tak szczerze mówiąc, to póki co do 300Ps max. No i nie wiem czy nie przeskoczę na B6 lub S3 bądź Cuprę... :/ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242741.0;topicseen
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No i właśnie o to chodzi... koni chcę mieć jak najwięcej.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No szukam i już mi się głowa zapaliła... K04 będzie git??? Regenerowana może być z dobrego źródła, czy lepiej pakować sos w nową???
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Odbiję trochę od tematu: Jaki model turbo będzie najlepiej pasował do B5, B6 1,8T? Bo z tego co wiem najlepiej od tego zacząć... Tylko którą wybrać?
-
[B5 ANB] Różnica silników.
AJL [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:19_________________________________________________w Przeczytaj pierwszy post. Chodziło o jednostki 150 konne. [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 00:29_________________________________________________ Ja tam na swojego tez nie narzekam, ale chodziło mi o różnice między. [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 00:30_________________________________________________ Dzięki Kolego, o takie info m.in. sie rozchodzi.
-
[B5 ANB] ESP, ABS, czerwony wykrzyknik.
Co prawda to nie jest fotka z mojego, bo jeszcze go nie wyjąłem, ale znalazłem cuś takiego w necie: http://forum.vw-passat.pl/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=2708 Może być?
-
[B5 ANB] ESP, ABS, czerwony wykrzyknik.
Ok ok, dzięki za radę. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 10:47_________________________________________________ Chodzi Ci o te dwa druciki grubości niby włosa? Co tak wszyscy narzekają, że trudno to zrobić, bo np topią im sie te druciki przy lutownicy? [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 10:50_________________________________________________ w które miejsce je podpinasz??? można wogóle wymienic te druty na inne np grubsze lub mocniejsze?
-
[B5 ANB] ESP, ABS, czerwony wykrzyknik.
Szczerze? To mam zjebanego mechanika, bo nie chciał za dużo powiedzieć i dlatego też szukam kogoś dobrego (założyłem wątek w układzie elektrycznym). Powiedział mi, że jest błąd komunikacji, ale gdzie, w czym, co i jak to już nie powiedział. Zapewne gdzieś grzebał w układzie hamulcowym, bo palił mi się ABS i ESP + czerwony wykrzyknik. Kodów błędów mi nie podał, bo rzekomo zajęty był - porostu się chu... nie zna.
-
[B5 ANB] ESP, ABS, czerwony wykrzyknik.
Nie potrzebnie ruszałeś czujnik, to nie jest konieczne aby wymienić przegub. A ten wykrzyknik? Mało płynu hamulcowego, albo słaby aku. O Twojej przypadłości jest wiele na forum. Nie odbierz mnie źle, ale niepotrzebnie się podpiąłeś, to nie ten wątek... Znajdziesz odpowiedzi na swój problem używając Pozdrawiam. [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 10:19_________________________________________________ Wie ktoś coś???[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 10:21_________________________________________________Nikt nic nie wie??? [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 16:12_________________________________________________Podobno jest błąd komunikacji i do wymiany lub regeneracji będzie sterownik ABS... [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:23_________________________________________________Dzięki za podpowiedzi.
-
[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS
Z ABS-em się uporałem wymieniłem cały przegub i jest ok. Ten pierścień na starym przegubie, z którego czujnik czytał prędkości był w jednym miejscu w kształcie litery S. Od naprawy ABSu zrobiłem 1200km i było ok, natomiast pojawił się inny problem: Podczas jazdy zapala mi się kontrolka ABS i ESP oraz czerwony wykrzyknik w nawiasie z trzema krótkimi sygnałami - na chwilę odcina prąd od wszystkiego i po 2-3 sekundach wszystko wraca do normy... Ponoć jest to błąd w komunikacji... Co muszę z tym zrobić, żeby działało poprawnie: wymienić lub zregenerować sterownik ABSu, wymienić pompę ABSu, czy szukać gdzieś indziej?
-
[B5 ANB] ESP, ABS, czerwony wykrzyknik.
Podczas jazdy, gdy dodam gazu zapala mi się czerwony wykrzyknik poprzedzony trzema sygnałami oraz ABS i ESP, w tym samym momencie spadają obroty, wszystko gaśnie i tak jakby na chwilę ze wszystkiego odcięło prąd po czym wszystko wraca do normy. Dodam, że wymieniałem dwa przeguby zewnętrzne LOBRO i jeden czujnik ABSu Bocha z przodu, nowe świece, nowy aku i nowy płyn hamulcowy ATE. Co to być???????
-
[B5 AFN] Wymiana przegubu i straszny problem
miałem takie wrażenie, że luz był w środku przegubu na tych kulkach... no ale może masz racje i niebawem będzie półośka do wymiany...
-
[B5 AFN] Wymiana przegubu i straszny problem
Przeguby nowe, półośki stare. Potraktowałem wieloklin iglaczkiem i wszedł gładko, potem dociągnąłem śrubą i jest gitara. [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:41_________________________________________________pioteros, bania - dzięki wielkie za rady Panowie. [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:42_________________________________________________ mój przegub przy takim składaniu i zginaniu ma niewielki luz... to dobrze??? lewy założyłem i nie zwróciłem uwagi, a w prawym gdzie miałem problem z wsadzeniem wybadałem takie cuś...
-
[B5 AFN] Wymiana przegubu i straszny problem
Mam podobny problem... Na każdej ze stron założyłem przegub LOBRO... z lewej wszedł do piasty idealnie... z prawej natomiast nie wchodzi w piastę... Miał ktoś tak???
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A jakby dorzucić do tego soft??? Byłby sens, czy gryzłoby się ze sobą?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No to git, dzięki. A jak to u Ciebie wygląda jeśli mogę zapytać?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To może wogóle wtrysków nie ruszać?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
360cc - ponoć na takich check nie wyskoczy i nie zaleje serca. a z zapłonem mysle, że do 6 stopni mniej więcej, tak żeby stuku nie było... ale może się mylę.