Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. skąd te wtryski? i jak chcesz "bujnąć" zapłon? Wtryski mam od koleżki, są po regeneracji, były u niego w b5, ponoć ma je z S2ki, a zapłon Lemmiwinks albo VAGiem - parametry poprostu.
  2. W sumie to te graty mam za free, ale interesi mnie czy ktoś tak robił i czy to jest w ogóle bezpieczne dla silnika i suszarki.
  3. Podepnę się pod temat. Panowie co sądzicie o tym: Wtryski 0280150951 + MBC, potem delikatnie bujnąć zapłon oraz dać 0,8 bara na MBC i ponoć mamy około 180 kucy Jest to możliwe????? Ponoć limitery w programie i czujniki stuku będą korygować błędy, więc jest to bezpieczne podniesienie mocy niewielkim kosztem...
  4. omzig odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Dzięki wielkie za wskazówki. U mnie podziałało.
  5. Podepnę się: a jak mam drugi kluczyk a nie mam VAGa? Jak uczynic by mój pilot otwierał drzwi i bagażnik??? Tak jak kolega przełożyłem pompkę i tak jakby pilot padł...
  6. omzig odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    Będę dłubał. Dzięx.
  7. omzig odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    Wyjmij półoś i zobacz w jakim stanie jest koronka na przegubie. Miałem podobny problem z tylną koronką, pomogła dopiero wymiana koronki. Objawy miałem podobne w VAG`u, świrowała prędkość. Wadliwa koronka była w wizualnie dużo lepszym stanie od innej którą znalazłem w garażu, ale okazało się, że była w połowie obwodu lekko przetarta, przez co czujnik łapał inną oporność. Po wymianie koronek (założeniu innych, ze starych tarcz) i włożeniu czujników nie musiałem ich nawet regulować. Dzięki za info. Nie odpuszczę, będę dłubał. [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 19:08_________________________________________________ Wyjmij półoś i zobacz w jakim stanie jest koronka na przegubie. Miałem podobny problem z tylną koronką, pomogła dopiero wymiana koronki. Objawy miałem podobne w VAG`u, świrowała prędkość. Wadliwa koronka była w wizualnie dużo lepszym stanie od innej którą znalazłem w garażu, ale okazało się, że była w połowie obwodu lekko przetarta, przez co czujnik łapał inną oporność. Po wymianie koronek (założeniu innych, ze starych tarcz) i włożeniu czujników nie musiałem ich nawet regulować. Będę wymieniał przegub akurat z tej strony co czujnik szaleje i mam pytanie takie profilaktyczne: jak dostać się do tej koronki???
  8. Dzięki za bardzo przydatne wskazówki. Wymieniłem przegub kompletny i niestety nie obyło się bez odpięcia wahaczy górnych - ale dałem radę (satysfakcja bezcenna).
  9. A jaki AQ proponujecie także do 1.8T ze skromnym car audio bez kondensatora??? Po kodach wychodzi 44Ah 220A ale to chyba za mało... [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 23:52_________________________________________________Podpowie ktoś???
  10. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    To czyli który z tych silników jest najlepsiejszy???
  11. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    To po co te oznaczenia? Tylko dlatego, że każdy jest w innym roku produkowany? [br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 09:24_________________________________________________ Różnice są np w przepustnicy, w AEB jest mechaniczna, a w niektórych np. APU elektroniczna Jednak coś jest heh. Coś tam kiedyś czytałem, że któryś z nich ma mocniejsze korbowody.
  12. Mam takie lajtowe pytanko: Czym różni się silnik ANB od innych silników 150 konnych z napędem na przód???
  13. Całkiem ciekawy, dzięki za info. Natrafiłem na cos takiego jeśli chodzi o Vartę, różna moc a niby wszystkie pasują... http://www.varta-automotive.pl/index.php?id=256&L=15&h=1&presetApplication=&presetManufacturer=&presetModelline=&application=PKW&manufacturer=&modelline=&lang=pl&range=
  14. Wydaje mi się, że ten niby seryjny 44Ah 220A jest stanowczo za słaby... Z przodu mam zestaw odseparowany HERTZ ESK (2x100rms), z tyłu natomiast dwa wzmaki CRUNCHA (4x60rms, 2x110rms) i skrzynkę JBL (275rms) - to wszystko bez kondensatora, ponieważ wachmistrz ze sklepu polecił mi spróbować bez niego ale koniecznie + i - z akumulatora. Po czym z pół roku było git: nuta grała tylko wtedy gdy silnik chodził, światła nie przygasały i było ok. Teraz przy rozruchu na zimnym światła lekko mrugają i pojawia się felerny wykrzyknik z trzema krótkimi sygnałami... No i chyba czas na zmianę baterii, tylko jaka moc będzie odpowiednia???
  15. Ok, dzięki za info. Daj znać czy działa po przełożeniu, PZDR!
  16. Ma ktoś coś takiego??? 8D0 862 257 B Ile może kosztować nówka?
  17. Tak zgadza się. Idź do sklepu podaj numer uszczelki z firmy Victor Reinz: 15-34364-01 i będą wiedzieli co Ci dać. za***iście, i o to mi chodziło! Wielkie dzięki, heh, to się nazywa pomocna dłoń.
  18. Ty się znasz na samochodach, a ja na czymś innym, więc nie wiem po co ta zbędna mordka, wcale mi nie pomocna... Czy to będzie: uszczelka napinacza łańcucha rozrządu???
  19. ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  20. Jak fachowo nazywa się ta uszczelka??? Muszę ją wymienić, a nigdzie w sklepie nie mogę jej znaleźć, bo nie wiem jak się nazywa...
  21. Czy tak samo się demontuje przepustnice w ANB 1.8T?
  22. omzig odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Hehe, dobre. Dzięki Brody za poprawę humoru. :> Właśnie wbiłem się na FAQ i zostałem z deka oświecony. Pzdr.
  23. omzig odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    No szukałem, ale każdy pisze coś innego... Wiecznie sa jakieś spory.
  24. omzig odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Siema! Jak bardzo można zwiększyć moc i moment samym programem??? Jaki jest limit lub granica - tak żeby było bezpiecznie??? I od czego to zależy???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.