-
[B5 AHU] Programowanie kluczyka
Mam pytanie właśnie odnośnie programowania kluczyka, mianowicie czy da się zaprogramować kluczyk wyposażony w oryginalny pilot niemająca drugiego kluczyka? Pytam, ponieważ jakiś czas temu rozleciał mi się grafitowy winniczek od pompy zamka centralnego, który to odpowiada za otwieranie i zamykanie drzwi z pilota. Zakupiłem nową pompę bo nadarzyła się taka okazja (w dobrej cenie) ponieważ samego winniczka nie bylem w stanie nigdzie znaleźć... I teraz mam następujący problem zamek centralny działa, po włożeniu kluczyka do zamka w drzwiach jestem już w stanie zamknąć wszystkie drzwi w samochodzie wraz z klapą bagażniki i wlewu paliwa jednak chciał bym to czynić (jak dawniej) za pomocą pilota. Proszę o jakieś podpowiedzi. Mam nadzieje, że ktoś zna może jakiś magiczny sposób bo jak nie to będzie lipa ;(
-
[B5 AJM] Nie otwiera z kluczyka
Mam pytanie właśnie odnośnie programowania kluczyka, mianowicie czy da się zaprogramować kluczyk wyposażony w oryginalny pilot niemająca drugiego kluczyka? Pytam, ponieważ jakiś czas temu rozleciał mi się grafitowy winniczek od pompy zamka centralnego, który to odpowiada za otwieranie i zamykanie drzwi z pilota. Zakupiłem nową pompę bo nadarzyła się taka okazja (w dobrej cenie) ponieważ samego winniczka nie bylem w stanie nigdzie znaleźć... I teraz mam następujący problem zamek centralny działa, po włożeniu kluczyka do zamka w drzwiach jestem już w stanie zamknąć wszystkie drzwi w samochodzie wraz z klapą bagażniki i wlewu paliwa jednak chciał bym to czynić (jak dawniej) za pomocą pilota. Proszę o jakieś podpowiedzi. Mam nadzieje, że ktoś zna może jakiś magiczny sposób bo jak nie to będzie lipa ;(
-
[B5 AFN] Programowanie kluczyków
Mam pytanie właśnie odnośnie programowania kluczyka, mianowicie czy da się zaprogramować kluczyk wyposażony w oryginalny pilot niemająca drugiego kluczyka? Pytam, ponieważ jakiś czas temu rozleciał mi się grafitowy winniczek od pompy zamka centralnego, który to odpowiada za otwieranie i zamykanie drzwi z pilota. Zakupiłem nową pompę bo nadarzyła się taka okazja (w dobrej cenie) ponieważ samego winniczka nie bylem w stanie nigdzie znaleźć... I teraz mam następujący problem zamek centralny działa, po włożeniu kluczyka do zamka w drzwiach jestem już w stanie zamknąć wszystkie drzwi w samochodzie wraz z klapą bagażniki i wlewu paliwa jednak chciał bym to czynić (jak dawniej) za pomocą pilota. Proszę o jakieś podpowiedzi. Mam nadzieje, że ktoś zna może jakiś magiczny sposób bo jak nie to będzie lipa ;(
-
[ALL B5] Audi S4
Z ciekawości ile dałeś ??
-
[B5 AFN] Zwykły Avant
No właśnie chciał bym samemu żeby właśnie przyoszczędzić na robociźnie, tym bardziej ze ściągnąłem sobie książkę "sam naprawiam swoje audi" czy jakoś tak Tak wiec będę miał do czego się odwołać, ale zobaczymy jak to będzie...
-
[ALL B5] Audi S4
No to ładnie kolega trafił bo ja również z miesiąc temu zakupiłem bo w starym zbiorniczku miałem walnięty czujnik temp i kontrolka mi mrugała cały czas na desce, strasznie denerwujący motyw ale nie jest tak śnieżno biały jak u ciebie. Robi naprawdę fajne wrażenie taki czyściutki zbiorniczek
-
[B5 AFN] Zwykły Avant
No to ładnie cała prawie cała wypłata poleci ;( Bezawaryjności życzę koledze ps. dołącz jeszcze kilka zdjęć z środka
-
[B5 AFN] Zwykły Avant
A mi tam, takie seryjne samochodziki bardziej się podobają niż po modach, ale to tylko moja opinia Pytanko odnośnie wymiany wahaczy, które zostały przez kolegę wymienione. Może pamiętasz ile wyniosła cie wymiana wahaczy bo u mnie już tez się szykuje taka operacja
-
[ALL B5] Audi S4
No no samochodzik naprawdę zajefajny z silnikiem Pytanko do kolegi właściciela co kolega zrobił, że ma taki zbiorniczek płynu chłodzącego?? Jakim specyfikiem czyściłeś ??
-
[B5 AEB] Nowy ja I moja nowa Audiczka ;) 1.8T
Piękny kolorek jeszcze obić siedzenia jasno brązową lub białą skórka i efekt będzie powalający
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Sporo żeś tych modów przeprowadził kolego, ale za to efekt jest powalający Male pytanko do ciebie ile wyniosło ciebie podszybie z osłonami poliftowymi na akumulator i serwo ??
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dziękuje serdecznie dla kolegi jutro jadę na szrocik i może coś uda mi się zdobyć i będziemy działać
-
[B5 AFF] Oto niunia zdzisia ;)
OK to teraz czekam na mikołaja z moim cb i będziemy działać z kablami. Dziex i pozdro
-
[B5 AFF] Oto niunia zdzisia ;)
No to gites i wszystko jasne. Teraz wiem na jakie radio się nastawiać. A jeszcze pytanko odnośnie zasilania do radyjka. Osobiście nie cierpię zwisających kabli gdzie i jak najlepiej umieścić rozgałęziacz na zapalniczkę ?
-
[B5 AFF] Oto niunia zdzisia ;)
Mam do kolegi pytanko odnośnie cb radia które zauważyłem we wnętrzu pięknego samochodu Jakie masz radyjko, ze zmieściłeś je w tej półeczce ? Sam właśnie poszukuje radia a właśnie najlepiej by było zęby tam się zmieściło. Podrzucisz dokładny modelik a ja sobie wyszukam specyfikacji technicznej ?
stenio
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta