Treść opublikowana przez stenio
-
[B5 AHU] Programowanie kluczyka
Mam pytanie właśnie odnośnie programowania kluczyka, mianowicie czy da się zaprogramować kluczyk wyposażony w oryginalny pilot niemająca drugiego kluczyka? Pytam, ponieważ jakiś czas temu rozleciał mi się grafitowy winniczek od pompy zamka centralnego, który to odpowiada za otwieranie i zamykanie drzwi z pilota. Zakupiłem nową pompę bo nadarzyła się taka okazja (w dobrej cenie) ponieważ samego winniczka nie bylem w stanie nigdzie znaleźć... I teraz mam następujący problem zamek centralny działa, po włożeniu kluczyka do zamka w drzwiach jestem już w stanie zamknąć wszystkie drzwi w samochodzie wraz z klapą bagażniki i wlewu paliwa jednak chciał bym to czynić (jak dawniej) za pomocą pilota. Proszę o jakieś podpowiedzi. Mam nadzieje, że ktoś zna może jakiś magiczny sposób bo jak nie to będzie lipa ;(
-
[B5 AJM] Nie otwiera z kluczyka
Mam pytanie właśnie odnośnie programowania kluczyka, mianowicie czy da się zaprogramować kluczyk wyposażony w oryginalny pilot niemająca drugiego kluczyka? Pytam, ponieważ jakiś czas temu rozleciał mi się grafitowy winniczek od pompy zamka centralnego, który to odpowiada za otwieranie i zamykanie drzwi z pilota. Zakupiłem nową pompę bo nadarzyła się taka okazja (w dobrej cenie) ponieważ samego winniczka nie bylem w stanie nigdzie znaleźć... I teraz mam następujący problem zamek centralny działa, po włożeniu kluczyka do zamka w drzwiach jestem już w stanie zamknąć wszystkie drzwi w samochodzie wraz z klapą bagażniki i wlewu paliwa jednak chciał bym to czynić (jak dawniej) za pomocą pilota. Proszę o jakieś podpowiedzi. Mam nadzieje, że ktoś zna może jakiś magiczny sposób bo jak nie to będzie lipa ;(
-
[B5 AFN] Programowanie kluczyków
Mam pytanie właśnie odnośnie programowania kluczyka, mianowicie czy da się zaprogramować kluczyk wyposażony w oryginalny pilot niemająca drugiego kluczyka? Pytam, ponieważ jakiś czas temu rozleciał mi się grafitowy winniczek od pompy zamka centralnego, który to odpowiada za otwieranie i zamykanie drzwi z pilota. Zakupiłem nową pompę bo nadarzyła się taka okazja (w dobrej cenie) ponieważ samego winniczka nie bylem w stanie nigdzie znaleźć... I teraz mam następujący problem zamek centralny działa, po włożeniu kluczyka do zamka w drzwiach jestem już w stanie zamknąć wszystkie drzwi w samochodzie wraz z klapą bagażniki i wlewu paliwa jednak chciał bym to czynić (jak dawniej) za pomocą pilota. Proszę o jakieś podpowiedzi. Mam nadzieje, że ktoś zna może jakiś magiczny sposób bo jak nie to będzie lipa ;(
-
[ALL B5] Audi S4
Z ciekawości ile dałeś ??
-
[B5 AFN] Zwykły Avant
No właśnie chciał bym samemu żeby właśnie przyoszczędzić na robociźnie, tym bardziej ze ściągnąłem sobie książkę "sam naprawiam swoje audi" czy jakoś tak Tak wiec będę miał do czego się odwołać, ale zobaczymy jak to będzie...
-
[ALL B5] Audi S4
No to ładnie kolega trafił bo ja również z miesiąc temu zakupiłem bo w starym zbiorniczku miałem walnięty czujnik temp i kontrolka mi mrugała cały czas na desce, strasznie denerwujący motyw ale nie jest tak śnieżno biały jak u ciebie. Robi naprawdę fajne wrażenie taki czyściutki zbiorniczek
-
[B5 AFN] Zwykły Avant
No to ładnie cała prawie cała wypłata poleci ;( Bezawaryjności życzę koledze ps. dołącz jeszcze kilka zdjęć z środka
-
[B5 AFN] Zwykły Avant
A mi tam, takie seryjne samochodziki bardziej się podobają niż po modach, ale to tylko moja opinia Pytanko odnośnie wymiany wahaczy, które zostały przez kolegę wymienione. Może pamiętasz ile wyniosła cie wymiana wahaczy bo u mnie już tez się szykuje taka operacja
-
[ALL B5] Audi S4
No no samochodzik naprawdę zajefajny z silnikiem Pytanko do kolegi właściciela co kolega zrobił, że ma taki zbiorniczek płynu chłodzącego?? Jakim specyfikiem czyściłeś ??
-
[B5 AEB] Nowy ja I moja nowa Audiczka ;) 1.8T
Piękny kolorek jeszcze obić siedzenia jasno brązową lub białą skórka i efekt będzie powalający
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Sporo żeś tych modów przeprowadził kolego, ale za to efekt jest powalający Male pytanko do ciebie ile wyniosło ciebie podszybie z osłonami poliftowymi na akumulator i serwo ??
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dziękuje serdecznie dla kolegi jutro jadę na szrocik i może coś uda mi się zdobyć i będziemy działać
-
[B5 AFF] Oto niunia zdzisia ;)
OK to teraz czekam na mikołaja z moim cb i będziemy działać z kablami. Dziex i pozdro
-
[B5 AFF] Oto niunia zdzisia ;)
No to gites i wszystko jasne. Teraz wiem na jakie radio się nastawiać. A jeszcze pytanko odnośnie zasilania do radyjka. Osobiście nie cierpię zwisających kabli gdzie i jak najlepiej umieścić rozgałęziacz na zapalniczkę ?
-
[B5 AFF] Oto niunia zdzisia ;)
Mam do kolegi pytanko odnośnie cb radia które zauważyłem we wnętrzu pięknego samochodu Jakie masz radyjko, ze zmieściłeś je w tej półeczce ? Sam właśnie poszukuje radia a właśnie najlepiej by było zęby tam się zmieściło. Podrzucisz dokładny modelik a ja sobie wyszukam specyfikacji technicznej ?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
1) czyli rozumiem ze bez podszybia poliftowego osłony nie zamocujemy ? 2) i jakie magiczne sztuczki tutaj robiłeś ?? Co musiałeś pododawać lub usunąć czy weszła bez żadnych przeróbek ? 3) to samo pytanko co w (2)
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Fajna furka, nic tylko pozazdrościć koledze Mam pytanko odnośnie trzech osłon które ma zamontowane na silniku po: 1) w jaki sposób zamatowałeś osłonę na akumulator i zbiorniczek płynu hamulcowego (i skąd, żeś ja wytrzasną), która jest połączona z podszybiem 2) skąd wytrzasnąłeś osłonę, która znajduje się z prawej strony i jest pociągnięta od zbiorniczka płynu do wycieraczek do zbiorniczka płynu wyrównawczego i czy musiałeś mocować ja w jakiś magiczny sposób, bo nie widziałem takiej u nikogo innego. 3) i znowu skąd (z jakiego modelu) masz osłonę znajdującą się z lewej strony obok turbiny ?
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Fajna furka w szczególności kolorek naprawdę przykuwa uwagę
-
[B5 AVG] Moja Blau A4
No to koledze naprawdę zakup się udał.. rocznik 99 (i to jeszcze końcówka) z przebiegiem 128tys... To w zasadzie dopiero co się dotarł Mam nadzieję, że będzie służył !!!
-
[B5 AHU] moja audiczka
WoW zajefajne felunie
-
[B5 AHH] Moja moja i tylko moja
Witam witam, dzięki za zaproszenie na pewno skorzystam z pochwalenia się swoim autkiem :>
-
[B5 AHH] Moja moja i tylko moja
W malowanie dekielków nie chciał bym się bawić.. Wolał bym zakupić nowe felgi albo obecna oddać do piaskowania bo są w opłakanym stanie ale wiecznie cierpię na chroniczny brak kasy więc zobaczymy jak to będzie... ale dzięki za podpowiedz na pewno o nich nie zapomnę :>
-
[B5 AHH] Moja moja i tylko moja
Aaa to dla tego. A ja zawsze się zastanawiałem dlaczego inni mają te I. Myślałem, że ja też miałem ale farba mi zeszła czy coś
-
[B5 AHH] Moja moja i tylko moja
zobacz wlepkę w bagażniku przy kole zapasowym, tam będzie kod silnika a furka niczego sobie Wielkie dzięki, że mi powiedziałeś o tej naklejce (szczerze to nawet nie wiedziałem o jej istnieniu chytry) już przeprawiłem typ silnika w swoim profilu Już wszystko wiadomo nie miałem AHH tylko AHU (wstyd się przyznać, że osoba posiadająca samochód nie zna do końca specyfikacji swojego silnika ) Ale fajnie, że są na forum osoby, które znają się na rzeczy A o jaką osłonę tobie chodzi bo za bardzo nie zrozumiałem..? No ja mam 90
-
[ALL B5] A4 White
Osobiście nie przepadam za białym kolorem na samochodach, ale muszę przyzna, że twoja audiczka prezentuję się naprawdę wyjątkowo