Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Programowanie kluczyka


stenio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie właśnie odnośnie programowania kluczyka, mianowicie czy da się zaprogramować kluczyk wyposażony w oryginalny pilot niemająca drugiego kluczyka? Pytam, ponieważ jakiś czas temu rozleciał mi się grafitowy winniczek od pompy zamka centralnego, który to odpowiada za otwieranie i zamykanie drzwi z pilota. Zakupiłem nową pompę bo nadarzyła się taka okazja (w dobrej cenie) ponieważ samego winniczka nie bylem w stanie nigdzie znaleźć... I teraz mam następujący problem zamek centralny działa, po włożeniu kluczyka do zamka w drzwiach jestem już w stanie zamknąć wszystkie drzwi w samochodzie wraz z klapą bagażniki i wlewu paliwa jednak chciał bym to czynić (jak dawniej) za pomocą pilota. Proszę o jakieś podpowiedzi. Mam nadzieje, że ktoś zna może jakiś magiczny sposób bo jak nie to będzie lipa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie umiesz zakodować to przełóż wirnik z nowej do starej :kox:

A jak masz vaga to sposób kodowania jest na forum, choć mi tylko VCDS zdołał to zrobić, inne VAG potrzebowały drugiego kluczyka w zamku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się: a jak mam drugi kluczyk a nie mam VAGa? Jak uczynic by mój pilot otwierał drzwi i bagażnik??? Tak jak kolega przełożyłem pompkę i tak jakby pilot padł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...