Treść opublikowana przez omzig
-
Polecane opony zimowe
Panowie co wybrac? 205/55/16, A4 B5 1.8T FWD 180HP Głównie po mieście, i raz w miesiącu Mazury, Morze lub Góry. 1. 91H DAYTON DW510 EVO 2. 91T Kormoran Snowpro B2 3. 91T Apollo Alnac Winter 4. Czy coś innego tak max do 900zł...?
-
Stozek do 1.8t
- Nowe opony nadaja sie na śmietnik?
Ok, dziena.- Nowe opony nadaja sie na śmietnik?
Tak bede musial zrobic. A napisalem tutaj, bo moze ktos mial podobny przypadek...- Nowe opony nadaja sie na śmietnik?
To nie zawracaj gitary tylko jeździj. A jak mi nie daj Boże opona jebnie podczas jazdy to co mi wtedy powiesz??? 0215 Uniroyal RainSport 3 91V 205/55/16 W tych miejscach, na dwóch oponach, po dwa trzy dołki (fotka z netu).- Nowe opony nadaja sie na śmietnik?
Jak ja miałbym kulę, to nie zakładałbym tematu. Na fotkach raczej nic nie będzie widać... Bardziej jest wyczuwalne pod palcami.- Nowe opony nadaja sie na śmietnik?
Witam. Nowe opony Uniroyal 205/55/16... po napompowaniu na 2,1 bara pojawiły się małe dołki, jakby wgniecenia... co to może byc?- Montaż foteli z Audi A6 C5 do A4 B5
Dałeś czadu!- Blacharz - lakiernik w Warszawie, kogo polecacie?
Dzięki za info, ale szukam kogos tutaj. ? Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka- Blacharz - lakiernik w Warszawie, kogo polecacie?
Siemka. Szukam (zapewne jak kazdy) sprawdzonego i zaufanego lakiernika/blacharza z Warszawie, który ogarnie skorupe mojego A4 B5 - kogo polecacie???- A4 1.8T AEB nowe turbo
Skąd jestes Kolego??? Masz jakies foty swoich wydumek? Fotki??? ???- A4 1.8T AEB nowe turbo
Skąd jestes Kolego??? Masz jakies foty swoich wydumek? Fotki???- Jaki olej silnikowy do Audi?
Dzięki.- Jaki olej silnikowy do Audi?
Podziękował. A którą? http://liquimoly.pl/produkty/pro-line-1/engine-flush-pro-line-2662-detail http://allegro.pl/liqui-moly-engine-flush-300ml-plukanka-praga-i5301527076.html- Jaki olej silnikowy do Audi?
Jeszcze jak możesz to podpowiedz jak tą/tę płukankę zrobić.- Jaki olej silnikowy do Audi?
Jaką płukanką? Liqui?- Jaki olej silnikowy do Audi?
Pany robić płukankę przed zmianą oleju??? Teraz jest Mobil1 5w50 a zmieniam na Valvoline VR1 5w50...- A4 1.8T AEB nowe turbo
Skąd jestes Kolego??? Masz jakies foty swoich wydumek?- Czy przegub wypadł z zabezpieczenia - filmik?
Jak?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jaką???- Prośba o zidentyfikowanie części!
Wedlug mnie jest to gumowa osłona poduszki silnika, a pod tą osłoną jest poduszka silnika gumowo - olejowa. Koszt w ASO (czyli oryginał) to około 512zł (poducha + osłona).- Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Np w S4 B5 osłony tarcz (320mm) sa takie same jak te na dole. Wydaje mi się, że im nowsze auto to bardziej kombinowali z tymi osłonami.- wymiana turbo 1,8 anb
Ale tu nie chodzi tylko o cisnienie na cylindrach... Zaplon, przeplywka, dv, n75 i wiele innych rzeczy - wszystko moze wyjsc w praniu albo i nie.- wymiana turbo 1,8 anb
Żeby zrobić 200km to musi być motorownia bardzo zdrowa i na zwykłej K03 będzie ciężko ugrać taki wynik. DP juz masz, więc potrzeba Ci minimum K03s (K03-073) lub hybryda seryjnej suszarki - do kogo się zgłosić o turbo to juz Ci napisałem, potem większe wtryski z 1.8T BEX (190KM) lub AUQ (180KM) i opcjonalnie TIP, można by jeszcze zapodać FMIC, ale to zdania są podzielone jeśli chodzi o taka moc. Co do programu, to odezwij sie do Łukasz13 lub gregor10, a jeśli chodzi o Warszawaę to R-Performance.- wymiana turbo 1,8 anb
Poczytaj uważnie forum to dowiesz sie wszystkiego... Do Twojega auta pasują bez przeróbek natępujące modele: seria 150KM ANB, AEB itp (K03 - 005, K03 - 025, K03 - 029), seria 190KM BEX (K03 - 073), nie seryjna (K04 - 015) lub hybrydy o które pytaj użytkowników między innymi: Dev, gregor10, Imhotet. - Nowe opony nadaja sie na śmietnik?