-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
Zajrzałem do środka kamerą endoskopową i jednak klapy do regeneracji, prawie nie ma na nich gąbki. Da się może jakoś rozebrać ten tunel cały tylko połowicznie? Tu na tych małych blaszanych zatrzaskach po zdjęciu schowka i przez odkręcenie wentylatora może?
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
To 1.8, cykają tak wtryski gazowe. No to prze płucze jakoś mocnej nagrzewnicę. Jeszcze coś wyczytałem o jakichś gąbkach w nawiewach a u mnie jakiś czas temu zaczęły kawałki gąbki wylatywać z kratek.
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
Silnik chodził z 15 minut i termostat się nawet nie otworzył. Na wlocie do nagrzewnicy było 80 a ze środkowego nawiewu pod szybą około 45. Nie wiem czy wiatrak chłodnicy powinien tak szybko chodzić na zimnym, bo na oko za mocno się kręci. 20241024_110907.mp4
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
Popatrzę na dniach, może będzie dobrze widać kamerą kiedy się otwiera.
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
-
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
Cześć, zaznaczam że nie mam klimy tylko nawiewy same. Jakiś czas temu zauważyłem że z nawiewów leci ledwo ciepłe powietrze. Płyn jest, na zegarze 90, nawet sprawdzałem temperatury wejścia i wyjścia do nagrzewnicy i też jak by ok. Może ktoś miał podobnie i coś doradzić gdzie szukać?
-
Proszę o pomoc jakie dobrać amortyzatory na przód.
Dobrze skręcone.
-
Proszę o pomoc jakie dobrać amortyzatory na przód.
Przed wymianą siedział niżej a tylko je wymieniłem.
-
Proszę o pomoc jakie dobrać amortyzatory na przód.
Cześć. Amory z przodu Org były Boge 8D0413031L i wysokość była ok, mechanik wstawił Magnum AGA040MT i można włożyć całą dłoń. Miały się ułożyć ale nie ułożyły i jest duża dziura. Pomóżcie co teraz mam dobrać. Sedan 1.8 ADR 96r.
-
ABS w tylnym kole.
Przełożyłem spowrotem starą. Nowej szkoda zniszczyć i chyba trzeba się pogodzić i tak jeździć.
-
ABS w tylnym kole.
To jest tarczo piasta. Na starej ma identyczne bicie.
-
ABS w tylnym kole.
Cześć, czy takie bicie nowej tarczy to może być wina trzpienia ?
-
ABS w tylnym kole.
Czyli wychodzi że klocek się zablokował.
karol2984
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta