Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karol2984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z lewej przed z prawej po zabiegu.
  2. Tak zrobiłem. Mam nadzieję że nie odpadnie za szybko.
  3. Zajrzałem do środka kamerą endoskopową i jednak klapy do regeneracji, prawie nie ma na nich gąbki. Da się może jakoś rozebrać ten tunel cały tylko połowicznie? Tu na tych małych blaszanych zatrzaskach po zdjęciu schowka i przez odkręcenie wentylatora może?
  4. To 1.8, cykają tak wtryski gazowe. No to prze płucze jakoś mocnej nagrzewnicę. Jeszcze coś wyczytałem o jakichś gąbkach w nawiewach a u mnie jakiś czas temu zaczęły kawałki gąbki wylatywać z kratek.
  5. Silnik chodził z 15 minut i termostat się nawet nie otworzył. Na wlocie do nagrzewnicy było 80 a ze środkowego nawiewu pod szybą około 45. Nie wiem czy wiatrak chłodnicy powinien tak szybko chodzić na zimnym, bo na oko za mocno się kręci. 20241024_110907.mp4
  6. Popatrzę na dniach, może będzie dobrze widać kamerą kiedy się otwiera.
  7. Przeszło mi to przez myśl. Dodaje foto w termowizji.
  8. Cześć, zaznaczam że nie mam klimy tylko nawiewy same. Jakiś czas temu zauważyłem że z nawiewów leci ledwo ciepłe powietrze. Płyn jest, na zegarze 90, nawet sprawdzałem temperatury wejścia i wyjścia do nagrzewnicy i też jak by ok. Może ktoś miał podobnie i coś doradzić gdzie szukać?
  9. Przed wymianą siedział niżej a tylko je wymieniłem.
  10. Cześć. Amory z przodu Org były Boge 8D0413031L i wysokość była ok, mechanik wstawił Magnum AGA040MT i można włożyć całą dłoń. Miały się ułożyć ale nie ułożyły i jest duża dziura. Pomóżcie co teraz mam dobrać. Sedan 1.8 ADR 96r.
  11. karol2984 odpowiedział(a) na karol2984 temat w Audi A4 B5
    Przełożyłem spowrotem starą. Nowej szkoda zniszczyć i chyba trzeba się pogodzić i tak jeździć.
  12. karol2984 odpowiedział(a) na karol2984 temat w Audi A4 B5
    To jest tarczo piasta. Na starej ma identyczne bicie.
  13. karol2984 odpowiedział(a) na karol2984 temat w Audi A4 B5
    Cześć, czy takie bicie nowej tarczy to może być wina trzpienia ?
  14. karol2984 odpowiedział(a) na karol2984 temat w Audi A4 B5
    Czyli wychodzi że klocek się zablokował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.