Treść opublikowana przez karol2984
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
Zajrzałem do środka kamerą endoskopową i jednak klapy do regeneracji, prawie nie ma na nich gąbki. Da się może jakoś rozebrać ten tunel cały tylko połowicznie? Tu na tych małych blaszanych zatrzaskach po zdjęciu schowka i przez odkręcenie wentylatora może?
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
To 1.8, cykają tak wtryski gazowe. No to prze płucze jakoś mocnej nagrzewnicę. Jeszcze coś wyczytałem o jakichś gąbkach w nawiewach a u mnie jakiś czas temu zaczęły kawałki gąbki wylatywać z kratek.
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
Silnik chodził z 15 minut i termostat się nawet nie otworzył. Na wlocie do nagrzewnicy było 80 a ze środkowego nawiewu pod szybą około 45. Nie wiem czy wiatrak chłodnicy powinien tak szybko chodzić na zimnym, bo na oko za mocno się kręci. 20241024_110907.mp4
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
Popatrzę na dniach, może będzie dobrze widać kamerą kiedy się otwiera.
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
-
Letnie powietrze z nawiewów w Audi A4 B5
Cześć, zaznaczam że nie mam klimy tylko nawiewy same. Jakiś czas temu zauważyłem że z nawiewów leci ledwo ciepłe powietrze. Płyn jest, na zegarze 90, nawet sprawdzałem temperatury wejścia i wyjścia do nagrzewnicy i też jak by ok. Może ktoś miał podobnie i coś doradzić gdzie szukać?
-
Proszę o pomoc jakie dobrać amortyzatory na przód.
Dobrze skręcone.
-
Proszę o pomoc jakie dobrać amortyzatory na przód.
Przed wymianą siedział niżej a tylko je wymieniłem.
-
Proszę o pomoc jakie dobrać amortyzatory na przód.
Cześć. Amory z przodu Org były Boge 8D0413031L i wysokość była ok, mechanik wstawił Magnum AGA040MT i można włożyć całą dłoń. Miały się ułożyć ale nie ułożyły i jest duża dziura. Pomóżcie co teraz mam dobrać. Sedan 1.8 ADR 96r.
-
ABS w tylnym kole.
Przełożyłem spowrotem starą. Nowej szkoda zniszczyć i chyba trzeba się pogodzić i tak jeździć.
-
ABS w tylnym kole.
To jest tarczo piasta. Na starej ma identyczne bicie.
-
ABS w tylnym kole.
Cześć, czy takie bicie nowej tarczy to może być wina trzpienia ?
-
ABS w tylnym kole.
Czyli wychodzi że klocek się zablokował.
-
ABS w tylnym kole.
Ok. Dzięki. Tylko zastanawia mnie co się stało że tylko od wewnątrz wcale nie bierze.
-
ABS w tylnym kole.
W lewym kole mam zamiennik zacisku to musiałem linkę od ręcznego popuścić bo dzwignia była inaczej wyprofilowana.
-
ABS w tylnym kole.
Czyli lepiej kupić zestaw naprawczy, w sumie z ręcznego nie cieknie to może by jeszcze dało się go uratować. A który jest najlepszy?
-
ABS w tylnym kole.
A co powiecie na taki? ZACISK HAMULCOWY TYŁ PRAWY AUDI A4 B5 SEDAN KOMBI 8840593269 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 146,98 zł - ZACISK HAMULCOWY TYŁ PRAWY AUDI A4 B5 SEDAN KOMBI (8840593269). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
ABS w tylnym kole.
Rozebrałem prawy tył i od wewnątrz klocek praktycznie nie hamuje. Prowadnice nie zapieczone. Co to może być?
-
ABS w tylnym kole.
No w sumie fakt. Wezmę przy okazji przejade się z wyjętym bezpiecznikiem od abs, może coś sie wyjasni.
-
ABS w tylnym kole.
Ale weźcie pod uwagę że jak hamuje ręcznym to dzwigni pod ręką też czuć te pulsowanie.
-
ABS w tylnym kole.
Pulsowanie pedału jak by tarcza była grubsza w jednym miejscu, nie udar od absu.
-
ABS w tylnym kole.
Wiem że to zakręcone. Z tym właczjącym się ABS na rolkach to nie wiem czy tak ma być czy nie i to jest jedna sprawa. Mech mowił pojechać na rolki i poszukac z którym kołem jest coś nie tak i na tylnej osi od razu się włączał i nie dało się sprawdzic tylnych koł. a druga sprawa to te pulsowanie pedału. żeby to było takie proste to już dawno by było ogarniete.
-
ABS w tylnym kole.
Ja bym abs wykluczył. Bo te pulsowanie pedału czuć równo z prędkością obrotową koła. Jak by tarcza była grubsza w jednym miejscu. Jak miałem zdjęte koło na podnośniku i kręciłem tarczą to nie było czuć oporów ani nierównego łapania tarczy. Jak zmieniałem zacisk to musiałem trochę linkę popuscic bo haczyk do ręcznego był inaczej wyprofilowany. Jak jadę i wolno i szybko to czuć te pulsowanie.