Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. Andrzeju, ogarnąłeś tą/tę usterkę?
  2. Jak te półosie talerzowe wyglądają? Co to jest w ogóle?
  3. Czyli co mam kupić, co przerobić, a co założyć żebym miał w tym zjebanym 1.8T ANB polift FWD te 320mm?
  4. Dziękuję. Tomku, niebawem zgłoszę się po oplot, dam znak. A co z tym przegubem wewnętrznym? Gdzieś wyczytałem, że jakiś inny tam jest i trzeba ingerować w skrzynie...? Ku..wa jak ten internet mózg lasuje, ja pie...ole...
  5. Tak coś czułem, dlatego pytam od jakiego modelu konkretnie ogarnąć?
  6. No srednica 321 czy tam 320mm, ale od jakiego modelu brac? Od np 1.6 wiadomo, ze nie... A i dlaczego tarcze od C6 nie podejdą jak zaciski są te same?
  7. No dobra, od B7 ale jaki silnik? I co z przewodami hamulcowymi? Zostają ori, czy coś przeszczepiać?
  8. I przed przed ostatnie pytanie: Od jakiego modelu tzn od jakiej pojemnosci szukać wtedy tarcz pod te zaciski jednotlok z C6?
  9. Dzięki. Od C6 można wyrwać w dobrej cenie, a od B7 już sie cenią - jaja normalnie. Dev, czyli półośki szukać o d AJLa lub V6ek tak?
  10. I wszystko jasne, dzięki. A zacisk jednotłok z C6 czy z B7? Czy to to samo?
  11. Dlaczego od S4 B5 półosie z przegubami nie pasują? Tutaj na innym forum SID napisał:
  12. Używka, nówka, regenerowana?
  13. I co zrobiłeś w tej sytuacji?
  14. omzig odpowiedział(a) na woltek temat w Audi A4 B6/B7
    Nie żałuj na takie mody, bo będzie później podwójny wydatek. Rób raz a dobrze.
  15. Ok, daj znać.
  16. Chodziło mi o kolegę koszykj.
  17. omzig odpowiedział(a) na barszcz91 temat w 1.8T
    Zdiagnozowałeś usterkę?
  18. I jak, rozwiązałeś problem?
  19. omzig odpowiedział(a) na woltek temat w Audi A4 B6/B7
    Za używkę IC od Moneo MK4 trzeba dać 250 - 350zł... To na Allegro, mniej więcej w tym zakresie cenowym masz IC nowy w trzech dość popularnych rozmiarach, np od FMIC.PL
  20. A co z tymi na lato? Na takie felgi dobry rozmiar opony?
  21. proszę bardzo Skąd kolega wziął taki zacny opis? Do B5 też da radę?
  22. Witam. Jak w temacie - jakie opony wrzucić na felgi 7Jx17 ET37? 1. Na lato 225/45/17? 2. Na zimę to samo, czy lepiej mniejsze koła np 205/55/16?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.