Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. Jak to zrobić?
  2. Ogarnąłeś temat?
  3. omzig odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    Leć do działu ogłoszeń, złóż wątek w dziale KUPIĘ i napisz, że chcesz kupić. Na pewno ktoś się odezwie. Albo poszukaj w dziale SPRZEDAM.
  4. Dzięki. Właśnie dzisiaj oglądałem kuchnie tej firmy i już prawie jedna wziąłem, ale się wstrzymałem... bo coś tam kobita gdakała pod nosem.
  5. Witam. Po ile masz Tarcze hamulcowe przód do A4 B5 1.8T 288mm? 1. ATE gładkie, 2. Zimmermann gładkie, 3. Zimmermann perforowane (sport)
  6. Siemka. Jak w temacie, chodzi o kuchnię gazowo-elektryczną wolnostojącą (nie do zabudowy) do max 1200zł. Co polecacie? ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 10:27 ---------- up
  7. Sprecyzuj na jak mocnym i większym turbo...
  8. Czyli samemu gówno zrobię... ---------- Post dopisany 07-05-2014 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 18:40 ---------- A orientuje się ktoś gdzie w Warszawie porządnie i przystępnie naprawiają radia samochodowe?
  9. Jakiej grubości? Z jednej plexi czy z dwóch?
  10. Ale po co się gotujesz? Nie wiem czy pamiętasz, ale to jest forum i każdy ma prawo wypowiedzieć się na dany temat. A jeśli tak bardzo ten temat Cię poruszył, to ok - Twoja racja, mój spokój, lekarz kazał przytakiwać.
  11. ---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------
  12. Wtrysków nie zmieniaj... Przed programem zmienisz. Reszta może być...
  13. Hehe, Jarku, czy włożyłeś?
  14. Yyy, nie mam spawarki...
  15. Tomek, jak te nakrętki wyglądają? Gdzie ich szukac?
  16. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Układ Jezdny
    Hehe, już mam zaciski z Paska, temat ogarnięty, ale ciekawość to droga do poznania - kiedyś mi taka myśl przewodnią przekazała zakonnica na ulicy. Po prostu chcę wiedzieć co pasuje itp - fajnie by było przełożyć coś z nowszego auta.
  17. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Układ Jezdny
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-all-naprawa-cieknacych-zaciskow-tyl-111848/ I jak to interpretować...?
  18. Podsumowując: gdyby kolektor z BEXa wpadł za grosze lub nawet za frytki to można wrzucić.
  19. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Układ Jezdny
    Ale pytanie brzmi, czy z B6 podejdą do B5? I jednak nie podejdą... numer w ETCE jest taki sam, ale na końcu numeru zacisku od B6 jest literka B i ona decyduje o tym, że zacisk jednak czymś się różni.
  20. Jak tą gałkę wcisnę, to wchodzi w ustawienia, ale regulować nie można, po prostu nie działa, gdy się nią obraca w lewo bądź w prawo. Jest taśma od złącza do płytki - cienka i biała - tyle mogę powiedzieć na jej temat.
  21. To seryjna pompka przy 4 barowym regulatorze jakie wtryski max ogarnie?
  22. Przed chwilą byłem przy aucie i mam regulator 4 barowy (078 133 534C, 0280160575), o taki:
  23. No to kiszka... ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- To jak wrzucę wtryski BEX do ANB i 4 barowy regulator, to więcej ugram na K03, K03s, K04-015? Czy już do tych dwóch ostatnich lepiej wtryski z APX, BAM, APY?
  24. Według tej tabeli wydajność BEXów 0280156061 wynosi 289ccm @3bar... a na Modyfikacje 1.8T jest napisane 317ccm @3bar lub 370ccm @4bar... to jak to z nimi wreszcie jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.