Treść opublikowana przez omzig
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na pewno nie chamuje. Może hamować
-
Jakie wtryski audi a4 1.8 T
Ahhaaa, to dobrze że BEXiaki pasują... ale i tak ciekawi mnie po co ta dysza długa...
-
Jakie wtryski audi a4 1.8 T
To od czego to zależy, że z ANB np są z dłuższą dyszą, a w BEXie z krótką i mimo to są P&P??? Od czego ta dysza??? Czyżby kolejna kombinacja/wydymka hehe inżynierów?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Ponawiam pytania.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie tak.
-
Jak przerobić mocowanie foteli?
To coś chyba ujowo szukam... Podrzuci ktoś linka albo sposób jak to uczynić? ---------- Post dopisany 03-02-2014 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 21:25 ---------- up ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ---------- ? ---------- Post dopisany 07-02-2014 at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 18:26 ---------- Można zamknąć.
-
Jaką pralkę kupić?
Heh, dokładnie. ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- Wybór już padł - LG. Jutro do 16ej będzie w domu: LG F1096ND - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD Raz jeszcze dziękuję za zainteresowanie tematem.
-
Jak przerobić mocowanie foteli?
Siemka. Jak w temacie - mam oparcie od avanta i chcę spasować to do sedana, ponoc da redę przerobic mocowania, wie ktoś coś jak to zrobić? Pomożecie? ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 20:52 ---------- up
-
Jaką pralkę kupić?
Wielkie dzięki Panowie za info. Ja juz mniej wiecej wiem co kupić, teraz muszę przekonać zone, a to kolejny schodek.
-
Jaką pralkę kupić?
Mordko, do 1500zł max. ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- W tych LG jest silnik wbudowany w bęben, a juz wyczytałem, że lepiej jak silnik będzie na pasku... normajnie mejdej hehe. Dzięki Panowie za zainteresowanie tematem.
-
Jaką pralkę kupić?
Haha, ta, z tym ADAC to niezłe jaja, teraz muszę fotelik wymienić. Boscha niby dobre, ale ponoc drogie w naprawie pogwarancyjnej... Jakby nie mogli zrobić jednej kompletnej pralki... W Samsungu grzałka ceramiczna i te Eco Bubble, w LG te super hiper silniki, w Beko grzałki niklowane, Whirpool ma jakies pranie parowe... kur... masakra... weź teraz bądź mądry i kup taka pralkę żeby żonie pasowała. Jakbym miał luźne 3K to pewnie bez problemu coś by sie trafiło...
-
Jaką pralkę kupić?
Teraz wyczytałem, że dobre pralki to LG, bo mają silnik Direct Drive, na który dają niby gwarancję na 10 lat i ponoc jakieś niemieckie instytucje zachwalają te pralki...
-
Jaką pralkę kupić?
Witam. Właśnie umarła nam pralka, a koszta naprawy są zbyt wysokie... Więc decyzja zapadła o kupnie nowej. W necie co strona to inna opinia, a w miejscowym serwisie mówią: "bierz pan ładną bo to wszystko jeden uj". Podpowiedzcie jaka pralkę kupić do domu, tak do 1500zł.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kolektory wydechowe AUDI - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
- Dolot w 1.8 T
-
Przepływomierz pytanie
Jaki numer bloku żeby to sprawdzic?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
juz poprawione ;] Modyfikacje 1.8T Git git.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ok ok, ale APY nie miał 225.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
06A906031BC (szare od Audi S3 BAM) wymagana przeróbka listwy, do BFB/BEX wchodzą bez przeróbek 380cc @ 3 bar / 420cc @ 4 bar 06A906031J (z silnika APX/APY 225km) wchodzą plug@play do ANB/APU 380cc @ 3 bar / 420cc @ 4 bar Modyfikacje 1.8T Mały błąd chyba sie wkradł... z tego co się orientuję, to tylko BAM miał 225km, APX/APY po 210km.
-
Wymiana osłony przegubu.
Na starym tez da radę... tylko zrób tak jak napisał maxim 79, najlepiej to zdejmij przegub i go poprostu rozbierz. Wyczyść wszystko ropą, szmatką, złóż i załóż.
-
Wymiana osłony przegubu.
U mnie z lewej strony poszło na samym skręcie kół, natomiast z prawej musiałem wypiąć górne wahacze i końcówkę drążka, bo ponoć jest tam mniej miejsca. Co do śruby, jak nie masz nowej w komplecie, to zakładaj starą, bez obaw.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Najlepiej z ASO albo ze sprawdzonego źródła jak masz, może byc trochę taniej. A przepływka? Z tego co ja się orientuję, to tylko ORI używka albo ORI nówka, zamienniki ponoć nie dają rady albo na krótko. ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- DV Seria: Oryginalny Zawór DV Odcinający 1.8T VW AUDI SEAT (3789477777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. I ten niby wzmocniony: Zawór DV obejściowy VW Seat 1,8 T 06A145710N wzmoc (3821044882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Albo z końcówką 710N, niby wzmocnione seryjne DV ale niektórzy piszą, że to jeden uj. Jak nie planujesz żadnych większych modów, to tak jak napisał wampir.
-
Prośba o analizę i ocenę logów.
Narazie TIP i DP siedzi, więc póki co seria i planuje w najbliższym czasie program zrobić. W nowym roku jakoś napewno wpadnie wydajniejsze turbo, FMIC i większe wtryski, no i wtedy korekta... Szczelność dolotu ogarnę, bo jest opis na forum, aaaaa... Jak sprawdzić ciśnienie paliwa? I co z tą przepływką? Na sam program TIP i DP może być, czy do wymiany?
-
Prośba o analizę i ocenę logów.
Co może być przyczyną i jak to zlikwidować? ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Spoko spoko, dzisiaj to już nie ogarnę, ale postaram się wrzucić jak najszybciej... ---------- Post dopisany 22-12-2013 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2013 at 23:21 ---------- Jestem właśnie po wymianie rozrządu (pasek zębaty, rolki, napinacz), paska klimy, paska wspomagania, paska alternatora + napinacz, pompy wody, płynów, filtrów, oleju... Na VAGu tylko błąd SAI, z tego co wiem, to się nie załącza, czyli pewnie do wymiany albo do usunięcia całkowicie. Zrobiłem aktualne logi, z tym że pogoda była z d*py, auta na trasie i robiłem je sam, ale mam nadzieję, że da radę coś z nich wywróżyć. Prośba o ocenę: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM