Treść opublikowana przez omzig
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
W B5 ANB też są krótkie wtryski, jak w BEX z tym, że mają długą dyszę tak jak np w S3 APX/APY.
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Hehe, czyli że silnik został zmielony... Śmiechy śmiechami, ale mógłby coś napisać, bo bez kitu zapowiadało się ciekawie. Napisałem mu PW. może sie odezwie...
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Pioter jakie odczucia z hamowania, z jazdy???
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Hehe, być może... Ale zapowiadało się ciekawie... Baaaarrrrrteeekk, napisz coś od serca.
-
Czy to padające turbo?
Wejdź na jego profil, na dole w polu SYGNATURA jest jego telefon, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. A co taka turbina da? Zapewne będzie porządnie zregenerowana i będzie miała większe możliwości niż zwykłe K03... Dołożysz kilka gratów, program i będziesz sie cieszył, że auto zapier....ala.
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Odsmażę kotleta... Bartek, jak skończyła się przygoda tej turbiny??? ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ---------- ???
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jesli nie chcesz zmieniac turbiny to wystarcza 320 cc i dobry program do tego, wtryski w podpisie:wink: A Ty już chyba tych wtrysków nie masz na sprzedaż co??? ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- O takich numerach szukaj: - 06A906031BA 320cc do K03, K03s, - 06A906031BC, 06A906031J 380cc do wydajniejszych turbin.
-
Wymiana/podmiana wtrysków, wtryskiwaczy.
Hehe, komu dobrze to dobrze. Bogatemu wszystko wolno, a jak człowiek po wypadku, pracować nie może, to i 100zł + KW by pomogło. ;D
-
Wymiana/podmiana wtrysków, wtryskiwaczy.
Hahaha, ale jak mnie interesuje na maxa po co to ujostowo jest... Aha i zmień cenę w opisie na dole, bo odstrasza.
-
Wymiana/podmiana wtrysków, wtryskiwaczy.
no ok, a jak będę wyjmował wtrysk z listwy to duzo wahy poleci??? jakoś później trzeba odpowietrzać czy ki uj? Pewnie tyle ile bedzie w listwie, po założeniu samo się odpowietrzy jak pompka zacznie pompować. Dokładnie tak. Wyjmij całą listwę z wtryskami i rozpinaj normalnie na stole a nie nad silnikiem Dziękuję. ---------- Post dopisany 27-03-2014 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 21:15 ---------- Panowie taka zagadka: Mam ANB, on ma wtryski z długą dyszą, a BEX ma z krótką... mimo to ANB odpala na BEXach normalnie i jest git. I teraz pytanie: od czego te dysze? Co one dają lub nie? Ma to jakieś znaczenie, czy to kolejna wydymka mega mózgów z Audi?
-
Kolektor wydechowy z A4 B6 1.8T BEX do A4 B5 ANB
Wie może ktoś czym się różni kolektor wydechowy z BEXa B6 od ANB B5? Jest sens montować kolektor wydechowy z BEXa do ANB? Coś to da, czy tylko to ze będzie się mniej nagrzewał?
-
Uszkodzone Turbo ?
Pisz do Devastation.
-
Uszkodzone Turbo ?
Wg mnie to turbo niestety do regenerum lub wymiany... oraz wszystkie rury dolotu, intercooler i przepustnica do czyszczenia. Ewentualnie intercooler nowy...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To po co piszesz jak "bez komentarza"?! Kolega wyżej dobrze napisał... Jest odpowiedni dział na takie tematy jak Twój, także nie dąsaj się i szukaj.
-
Jakie odszkodowanie?
No i z Tobą też się zgodzę... uj wie ile się z tym zejdzie, on płacze że hajsu nie ma (mimo iż jest elektrykiem samochodowym i pracuje w telewizji jako montażysta), auto też pewnie zarejestrowane na babke kolegi... Z tym OC to nie głupi pomysł... ale on taka umowę sporządził, że jak ubezpieczyciel zobaczy to powie: aha, ok, nie zawracam głowy. Dlatego też jutro będę miał swoją umowę, która potwierdza przekazanie 9 tysięcy, ale nie zwalnia go z odpowiedzialności jeśli będą w późniejszym okresie komplikacje.
-
Jakie odszkodowanie?
Na czarno to on nie chce, za bardzo boi się odpowiedzialności, dlatego napisał za pomocą prawnika umowę, która totalnie zamyka sprawę pod każdym kontem. Mam nadzieję, że nie utną... ale masz rację, na chwilę obecną 9 ptysi jest ok, ale jak będą powikłania to będę w czarnej d*pie...
-
Jakie odszkodowanie?
O człowieku, rozje...o mi suty ze śmiechu. :polew: Skanu nie wrzucę póki co, bo skaner się zesrał. Pismo już zaniosłem znajomemu (kilka lat robił w TU). Także jutro będę miał poprawkę umowy. Jak się uda, to wrzucę obie.
-
Jakie odszkodowanie?
Dwie strony zapisane, niby wszystko jasne ale sformułowane językiem mecenasa... Ogólnie to totalnie umywa ręce po przekazaniu 9 kafli.
-
Jakie odszkodowanie?
Przed chwilą mechaniczny elektryk przywiózł mi umowę, którą napisał jego prawnik w czterech egzemplarzach... Jutro zrobię skan i wrzucę tutaj do wglądu.
-
Jakie odszkodowanie?
Tak, właściciel auta to mój dobry kolega, od razu wiedział co się stało. Prawdopodobnie jego auto ma polisę wykupioną w TU AXA. Będę wiedział jutro dokładnie, bo on teraz jest w Mołdawii. ---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- Tak na dobrą sprawę, to ten mechanik jest dla mnie obcą osobą - to jest kolega mojego kolegi co robi w tym samym warsztacie. Mój kolega robi mechanikę a tamten co popsuł mi nogę elektrykę. Obaj robią w jednym miejscu, ale każdy na własnej działalności. Wychodzi na to, że wynajmują lokal. A ten mechanik - elektryk nie ma OC działalności, bo pytałem - albo nie chce powiedzieć prawdy. Na początku proponował mi 5000zł... Ja krzyknąłem 10000zł i zeszło na 9000zł... Mamy podpisać umowę itp, ale wciąż zastanawiam sie czy to dobre rozwiązanie... ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- Na chwilę obecną jestem zarejestrowany w Urzędzie Pracy jako bezrobotny... a do tej pory robiłem wykończenia wnętrz (remonty) na czarno, bo więcej kasy tak... Mam na utrzymaniu dziecko, dziewczyne (też jest zarejesrtowana w UP), mieszkanie... No a teraz jestem w czarnej d*pie, bo do roboty iść nie mogę, autem tez nie mogę jeździć, więc kicha po całości, jedynie co dobre, to to, że jest ubezpieczenie... Z jednej strony te 9000zł trochę nas ratuje, licząc na to ze w miarę szybko się wykuruję... a jeśli nie, to lipa. W piątek chirurg powiedział mi, że skóra odwarstwiła się od tkanek miękkich (odkleiła się). Poprostu bajka...
-
Jakie odszkodowanie?
Postaram się dowiedzieć o te info. Dam znać. Dzięki Panowie.
-
Jakie odszkodowanie?
Witam. Krótko opisze sytuację: 27.02.2014r poleciałem do warsztatu odebrać auto kolegi A6 C6. Stałem przed autem i patrzyłem na światła, a tu nagle samochód ruszył i wbił moją nogę w bramę wjazdową do warsztatu. Dodam, że stałem frontalnie do przodu Audi, centralnie na środku i zdążyłem uciec prawą nogą, lewą już zabierałem i jeb. Okazało sie, że mechanik odpalił auto, które było na biegu. Spieszył się do domu i stąd taka sytuacja... Zabrała mnie karetka, 5 dni spędziłem w szpitalu, dostawałem dożylnie kroplówki (łącznie 20), antybiotyk (Augumentin także dożylnie), przeciwbólowy (Ketonal tez dożylnie), a potem przeciwbólowy doustnie TRAMAL, zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch, które biorę do tej pory. Kości o dziwo są całe, za to łydka jet zmiażdżona. W łydkę wbiła mi się ramka pod tablicę rejestracyjną i dzięki tej ranie uniknąłem operacji bo pękł mi krwiak, który przez tą ranę wyleciał na zewnątrz. Potem okazało się ze mogę mieć problem z nerkami, bo gdy mięsień zostaje zmiażdżony to wytrąca się z niego białko i trafia między innymi do nerek i je zapycha. (badania krwi wyszły ujowe). Ale te 20 kroplówek trochę pomogło je oczyścić i wypuścili mnie do domu w stanie dobrym. Na dzień dzisiejszy noga od palców do kolana jest spuchnięta, nie mogę na niej stanąć więc śmigam za pomocą kuli łokciowych, nie mogę jej wyprostować do końca w kolanie, mam umiarkowany zanik mięśnia czworogłowego uda, czasem bolą mnie więzadła i ścięgna przy kolanie jak i kolano, kość piszczelowa od strony zewnętrznej jest tak zbita, że nie mogę się dotknąć, a od strony wewnętrznej nie mam czucia na 3/4 powierzchni, dokładnie tam gdzie auto mnie cmoknęło. Przeciwbólowo mam przepisany Diclofenac i biorę go kiedy ból jest już nie do zniesienia. Co 3-4 dni chodzę do chirurga na kontrole. Lekarz powiedział, że leczenie potrwa do ok 6 miesięcy, ale może być krócej, no i potem rehabilitacja. Teraz do czego zmierzam: mechanik chcę się ze mną dogadać po za konkursem tzn chce dać parę złotych, a dokładnie 9000zł... Czy to odpowiednia kwota? Czy za mało? Czy iść do sądu? Brać to co daje, czy szukać innego rozwiązania?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
No właśnie, tylko koleżka na SR pisze chyba o A4, a tu Jarek pisze, że do A6 to idzie... Więc coś tu śmierdzi...
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
To Twoja robota, czy ktoś Cie skopiował? A4 b5 329KM/425Nm 1.8t td04-19t cichociemne - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum 7 post od dołu.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
To kiedy testy na drodze?