Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. Ale poprawiałeś coś, regulowałeś, czy nową kupiłeś?
  2. Dokładnie tak, do 200KM 14ka spokojnie wystarczy: Intercooler 550x140x65mm NOWY RDZEŃ od FMIC_PL (4174311765) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Pewnie, że nie... Kup K03s albo hybrydzię od Devastation lub z gregor10 pogadaj...
  3. A co z tym WG, opanowałeś temat?
  4. A jak wrzuciłeś to turbo, to robiłeś program lub inne mody, czy czysta seryja?
  5. Jeśli chodzi o chinola, to trzeba miec sprawdzone źródło, żeby kupy nie kupić, a z tym ciężko. A co chcę uzyskać? Hmmm, pewnie to co większość zapaleńców - auto ma zapier...alać, mieć mega przyspieszenie i to wszystko najlepiej za darmo hehe, ale realia są inne wiadomo. Jakie koszta poniosłeś przy robieniu takiego turba?
  6. Fajnie, że się odezwałeś... Ale to co, ogólnie polecasz taką rzeźbę z turbo?
  7. Wg ETKI: Kolektor - głowica: 058253039L, kolektor - turbo: 06A253039E
  8. omzig odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    Tomku, pytam Cię?
  9. omzig odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    Aaa, nie załapałem. To i pewnie do setki 3 sekundy wolniej.
  10. omzig odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    Dlaczego?
  11. omzig odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    Dzięki.
  12. omzig odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    To po co te ET jest wogóle?
  13. omzig odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    Dziękuję Piękny Kawalerze. ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 18:55 ---------- A teraz kolejne pytanie: Do A4 B5 FWD felga stalowa z jaki ET będzie ok na tarcze 312mm???
  14. omzig odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    Wiem, że to z d*py pytanie, ale po prostu jestem ciekawy, czy jest to jakos odczuwalne...? Zrozum - ciekawość.
  15. omzig odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Układ Jezdny
    Czy odczuwalna jest różnica w osiągach po założeniu większych tarcz np z 288mm na 312 mm i felg z 15tu na 16 cali, jak i opon z 195/65/15 na 205/55/16??? ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ---------- up
  16. barb123 zdał pytanie i dostaje odpowiedzi - a nie na temat to jest Twoja prośba do Moderatorów.
  17. No i tu masz rację... Ale to ponoć kwestia wyczucia i przyzwyczajenia.
  18. Dwa ostatnie są do wożenia ludzi między innymi. ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ---------- Chodzi mi o to, że co człowiek to inna opinia, ze musisz sam zdecydować.
  19. Niektórzy mówią, że do ośki 250KM to max, a niektórzy robią np mocne Seaty i jeżdżą z zachwytem... Seat Leon 2.0 L 20 VT + PT 6766 - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Seat Leon 1.8T GTX3076 - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum VAG-Racing.pl • Zobacz wątek - [#14] Seat Toledo Turbo GT28R A tu kolega z forum: http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/1-8t-awt-td04-hl-19t-329km-425nm-bizon-garage-mcgiver-strojenie-turbodiesel-pl-266123/ Ciężko wyczuć, kwestia podejscia i gustu. Czytaj dużo na ten temat, pytaj i zadecyduj sam.
  20. Sory za OT. Tomek masz może zregenerowane i pomalowane proszkowo na czarno dwa zaciski na tył do A4 B5 1.8T, ANB, FWD, 1999??? Jak tak, to je...nij mi PW z cenką.
  21. Montuj, testuj i zdawaj relacje...
  22. Jak K04 chyba...
  23. Dokładnie - cóż to za TRANSFORMERS z tej turbiny? Daj jakies foty spod maski... Więcej info, więęęęceeej!
  24. Hybryda Bartka, to wydumka tak naprawdę i w dodatku nie skończona póki co... więc nie wiadomo, czy dłubać czy nie. ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- A u Tomka jest malyna, więc jak masz turbo na wykończeniu, to dzwoń do niego i nawet sie nie zastanawiaj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.