Treść opublikowana przez omzig
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Ale poprawiałeś coś, regulowałeś, czy nową kupiłeś?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie tak, do 200KM 14ka spokojnie wystarczy: Intercooler 550x140x65mm NOWY RDZEŃ od FMIC_PL (4174311765) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- Pewnie, że nie... Kup K03s albo hybrydzię od Devastation lub z gregor10 pogadaj...
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
A co z tym WG, opanowałeś temat?
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
A jak wrzuciłeś to turbo, to robiłeś program lub inne mody, czy czysta seryja?
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Jeśli chodzi o chinola, to trzeba miec sprawdzone źródło, żeby kupy nie kupić, a z tym ciężko. A co chcę uzyskać? Hmmm, pewnie to co większość zapaleńców - auto ma zapier...alać, mieć mega przyspieszenie i to wszystko najlepiej za darmo hehe, ale realia są inne wiadomo. Jakie koszta poniosłeś przy robieniu takiego turba?
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Fajnie, że się odezwałeś... Ale to co, ogólnie polecasz taką rzeźbę z turbo?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wg ETKI: Kolektor - głowica: 058253039L, kolektor - turbo: 06A253039E
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
No kto???
- jarzma 312
-
jarzma 312
Aaa, nie załapałem. To i pewnie do setki 3 sekundy wolniej.
- jarzma 312
- jarzma 312
-
jarzma 312
To po co te ET jest wogóle?
-
jarzma 312
Dziękuję Piękny Kawalerze. ---------- Post dopisany 17-04-2014 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 18:55 ---------- A teraz kolejne pytanie: Do A4 B5 FWD felga stalowa z jaki ET będzie ok na tarcze 312mm???
-
jarzma 312
Wiem, że to z d*py pytanie, ale po prostu jestem ciekawy, czy jest to jakos odczuwalne...? Zrozum - ciekawość.
-
jarzma 312
Czy odczuwalna jest różnica w osiągach po założeniu większych tarcz np z 288mm na 312 mm i felg z 15tu na 16 cali, jak i opon z 195/65/15 na 205/55/16??? ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ---------- up
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
barb123 zdał pytanie i dostaje odpowiedzi - a nie na temat to jest Twoja prośba do Moderatorów.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No i tu masz rację... Ale to ponoć kwestia wyczucia i przyzwyczajenia.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dwa ostatnie są do wożenia ludzi między innymi. ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ---------- Chodzi mi o to, że co człowiek to inna opinia, ze musisz sam zdecydować.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Niektórzy mówią, że do ośki 250KM to max, a niektórzy robią np mocne Seaty i jeżdżą z zachwytem... Seat Leon 2.0 L 20 VT + PT 6766 - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Seat Leon 1.8T GTX3076 - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum VAG-Racing.pl • Zobacz wątek - [#14] Seat Toledo Turbo GT28R A tu kolega z forum: http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/1-8t-awt-td04-hl-19t-329km-425nm-bizon-garage-mcgiver-strojenie-turbodiesel-pl-266123/ Ciężko wyczuć, kwestia podejscia i gustu. Czytaj dużo na ten temat, pytaj i zadecyduj sam.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
Sory za OT. Tomek masz może zregenerowane i pomalowane proszkowo na czarno dwa zaciski na tył do A4 B5 1.8T, ANB, FWD, 1999??? Jak tak, to je...nij mi PW z cenką.
-
A4 1.8TQ K04 LPG by Gregor10
Montuj, testuj i zdawaj relacje...
-
A4 1.8TQ K04 LPG by Gregor10
Jak K04 chyba...
-
A4 1.8TQ K04 LPG by Gregor10
Dokładnie - cóż to za TRANSFORMERS z tej turbiny? Daj jakies foty spod maski... Więcej info, więęęęceeej!
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Hybryda Bartka, to wydumka tak naprawdę i w dodatku nie skończona póki co... więc nie wiadomo, czy dłubać czy nie. ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- A u Tomka jest malyna, więc jak masz turbo na wykończeniu, to dzwoń do niego i nawet sie nie zastanawiaj.