Treść opublikowana przez omzig
-
Sprężyny - wybór
Trzeba sobie pomagać.
-
Sprężyny - wybór
Napisz do Dzik, Wandej lub Tom77 - doradzą i wyślą Ci towar.
-
Stukanie.Prosze pilnie po pomoc
Tył czy przód?
-
gumowe osłony amortyzatorów
Zapytaj użytkowników Dzik, Wandej lub Tom77.
-
Sprężyny - wybór
To obniżyć, czy wrócić do oryginału?
-
[ ALL B5 ] zmiana foteli na fotele z audi a6 c4 przednie
Przerabiałeś temat? Napisz coś więcej...
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
Bidzio z tego forum też robi moduły LED jak coś.
-
1.8T AEB Dziwna, głośna praca silnika, szuranie, brzeczenie?
Tu masz link do tematu z programem ETKA on line: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/206744-etka-online-po-polsku/ Postępuj zgodnie z zaleceniami i sam sobie wyszukasz nry części rozrządu i nie tylko.
-
co to za rurka?
Widać, że Tomka lubisz, ale że aż tak???
-
korektor wydwchu 18t pekniety
- Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Dev, Ty to się naprodukujesz w tym temacie, cały czas o to samo pytają, masz cierpliwość... Panowie!!! Czytajcie cały ten temat od początku co do swapów hebli - wszystko tu już jest napisane...- Stukają klocki, wybite jarzma
I jak, rozwiązałeś problem?- korektor wydwchu 18t pekniety
Nie zrozum mnie źle, ale KOREKTOR jak to napisałeś w temacie mają dzieci w szkole, a Ty masz w aucie KOLEKTOR. I silnik 1.8T a nie 18t... A i jakie masz wreszcie oznaczenie silnika? ABT czy ABE? Czy może AEB???- Czop piasty od czego ?
Ale no i co w związku ze zdjęciem, bo nie bardzo Cie rozumiem??? Pokaż jakie tarcze kupiłeś (foto z obu stron).- Felgi z ET 37 i 49 do quattro
- swap ramion wycieraczek od paska b5 fl
Dzięki. Jakby miał ktoś do sprzedania komplecik, to zapraszam na PW.- swap ramion wycieraczek od paska b5 fl
Ma ktoś nr tych ramion?- Wycieraczki A6 C5 Lift
Ponoć nie, bo tam jest większy/grubszy klin.- [AEB] K04 - Klapka WG
Jakie koszta z KW i co z gwarancją?- [AEB] K04 - Klapka WG
Wrzuć to co marcindlug do swojego AEBa. A jak nie, to od Deva lub gregor10 łyknij hybrydzie.- [AEB] K04 - Klapka WG
To się nacieszyłeś tym K04...- Zestaw naprawczy amortyzatora
To w jaki sposób się regeneruje te górne mocowania? Wytłumacz jak wiesz...- Zestaw naprawczy amortyzatora
Siema. Zakupiłem taki zestaw naprawczy amortyzatora do swojego B5: http://google.plczesc/zestaw-naprawczy-mocowania-amortyzatora,audi,a4-8d2-b5-1994-11-2001-09,1-9-tdi-110km,5-253-5125-100371-0-85-sm5377.html#montowane-w-autach Ktoś wie jak i gdzie sie to montuje??? (wyjąłem amory z auta i takich gratów tam nie było, więc pytam co i jak ). up- pompa centralnego
Siemka. Nr pompki to wg programu ETKA: 8L0 862 257 G Znajdziesz ją w bagażniku po prawej stronie za wykładziną przy wlewie paliwa lub np na Allegro. A z oświetleniem, to może sprawdź najpierw żarówki, potem bezpieczniki... Pilot jak nie działa, to może wymień baterie, zmień pompkę na ORI i zakoduj kluczyk na nowo - było o tym na forum. Tyle ode mnie. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=8L0862257G&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=s0-mt-1029- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema. - Montaż hebli 312 mm lub 320 mm