Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. omzig odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Trzeba sobie pomagać.
  2. omzig odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Napisz do Dzik, Wandej lub Tom77 - doradzą i wyślą Ci towar.
  3. Tył czy przód?
  4. Zapytaj użytkowników Dzik, Wandej lub Tom77.
  5. omzig odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    To obniżyć, czy wrócić do oryginału?
  6. Przerabiałeś temat? Napisz coś więcej...
  7. Bidzio z tego forum też robi moduły LED jak coś.
  8. Tu masz link do tematu z programem ETKA on line: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/206744-etka-online-po-polsku/ Postępuj zgodnie z zaleceniami i sam sobie wyszukasz nry części rozrządu i nie tylko.
  9. omzig odpowiedział(a) na Piotr92 temat w 1.8T
    Widać, że Tomka lubisz, ale że aż tak???
  10. Dev, Ty to się naprodukujesz w tym temacie, cały czas o to samo pytają, masz cierpliwość... Panowie!!! Czytajcie cały ten temat od początku co do swapów hebli - wszystko tu już jest napisane...
  11. I jak, rozwiązałeś problem?
  12. Nie zrozum mnie źle, ale KOREKTOR jak to napisałeś w temacie mają dzieci w szkole, a Ty masz w aucie KOLEKTOR. I silnik 1.8T a nie 18t... A i jakie masz wreszcie oznaczenie silnika? ABT czy ABE? Czy może AEB???
  13. omzig odpowiedział(a) na dj3alek temat w Audi A4 B5
    Ale no i co w związku ze zdjęciem, bo nie bardzo Cie rozumiem??? Pokaż jakie tarcze kupiłeś (foto z obu stron).
  14. Dzięki. Jakby miał ktoś do sprzedania komplecik, to zapraszam na PW.
  15. Ma ktoś nr tych ramion?
  16. omzig odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    Ponoć nie, bo tam jest większy/grubszy klin.
  17. omzig odpowiedział(a) na TyBucu temat w Audi A4 B5
    Jakie koszta z KW i co z gwarancją?
  18. omzig odpowiedział(a) na TyBucu temat w Audi A4 B5
    Wrzuć to co marcindlug do swojego AEBa. A jak nie, to od Deva lub gregor10 łyknij hybrydzie.
  19. omzig odpowiedział(a) na TyBucu temat w Audi A4 B5
    To się nacieszyłeś tym K04...
  20. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    To w jaki sposób się regeneruje te górne mocowania? Wytłumacz jak wiesz...
  21. Siema. Zakupiłem taki zestaw naprawczy amortyzatora do swojego B5: http://google.plczesc/zestaw-naprawczy-mocowania-amortyzatora,audi,a4-8d2-b5-1994-11-2001-09,1-9-tdi-110km,5-253-5125-100371-0-85-sm5377.html#montowane-w-autach Ktoś wie jak i gdzie sie to montuje??? (wyjąłem amory z auta i takich gratów tam nie było, więc pytam co i jak ). up
  22. omzig odpowiedział(a) na dupawka temat w Audi A4 B5
    Siemka. Nr pompki to wg programu ETKA: 8L0 862 257 G Znajdziesz ją w bagażniku po prawej stronie za wykładziną przy wlewie paliwa lub np na Allegro. A z oświetleniem, to może sprawdź najpierw żarówki, potem bezpieczniki... Pilot jak nie działa, to może wymień baterie, zmień pompkę na ORI i zakoduj kluczyk na nowo - było o tym na forum. Tyle ode mnie. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=8L0862257G&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=s0-mt-1029

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.