Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. omzig odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    Może dlatego, że wyglądają i być może są masywnie to dobrze zbierają. Właśnie ma dylemat czy łyknąć z Passka B5, B6 czy z A4 B6, A6 C5 lub A6 C6...
  2. omzig odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    No ok, ale to te z A6 są gorsze?
  3. omzig odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    Dlaczego?
  4. Większe felgi i szersze opony, no bo co innego...?
  5. Czyli wszystko ok, dzięki. Może to i dobrze, ze sa krótsze... Lepiej beda siedzieć w springach Eibach.
  6. Cos barrrrdzo podobnego, jednak w środku nie jest to słyszalne, tylko na zewnątrz. Ale chyba jednak to jest to samo. Jaka odpowiedź? up
  7. omzig odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Dokładnie tak jak piszesz.
  8. Gwint jest taki sam. Cały trzonek jest dłuższy. Teraz to mogę sobie wcisnąć, ale kit w oko, Sachs juz na aucie. Jeździ się ok, wybiera też lepiej niz Bil (ale Bil już prawie umierał - ledwo co odbijał), ale bardzo musiałem springa ścisnąć żeby tego Sachsa zamontować... No właśnie, może to jest 1BE/1BV, ale cena za niska... i uj wie o co chodzi... a może ten Bilstein ze starości się wydłużył.
  9. omzig odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Tak, temat jest o rewitalizacji, ale dobrego Ot nigdy za wiele. Przeczytaj dokładnie od czego się zaczęło.
  10. Dokładnie tak.
  11. Witam. Miałem na aucie amory Bilstein http://www.mkparts.pl/p1563,amortyzatory-bilstein-audi-a6-a4-vw-passat-b5-przod.html i po 40tyś. zaczął pukać z prawej strony... Kupiłem amory Sachs http://google.plczesc/amortyzator,0-32-170811-695604.html?gclid=CNjBwbTIicICFQMYwwodeSYAxw i przy montarzu okazały sie prawie 3cm krótsze od Bilów, sprzedawca zapewniał mnie, że to do tego modelu i uj. Zresztą patrzyłem w necie i wszędzie jest napisane, że pasują. Spręzyny http://motostacja.com/p/1938/1190/sprezyny-kayaba-sprezyna-audi-a4-przod-przednie-kyb-sprezyny-zawieszenia-zawieszenie-i-uklad-kierowniczy.html - mega ciężko było to złożyć ale jakoś sie udało, auto jest deko niżej ale jedzie się ok, komfort się trochę poprawił, no i nie puka już amor z prawej strony. Tylko zastanawia mnie jedno: ten krótszy trzon (tzn ten bolec co wchodzi hehe), czy tak powinno być czy nie, a może ten Bil był za długi? Pomożecie? up Wie ktoś coś na ten temat??? up Pomożecie?
  12. A jakie sa objawy padającego rozrusznika? I poduch silnika oraz skrzyni?
  13. Siemka. Przy odpaleniu na zimnym, tak już na koniec, gdy silnik odpali słychać taki metaliczny odgłos, tak jakby tarcie metal o metal, przez chwilę (1sek.) i słychać też delikatne puknięcie takie głuche. I to tylko na zimnym, na rozgrzanym malina. Co to może być?
  14. omzig odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    Merci.
  15. omzig odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    Musze zmienić koniecznie ramiona, bo te strasznie ujowo dosikają. T z Passka polift byly chyba dwa rodzeje z tego co wygooglowałem - zwykle i aero na bolec... To które?
  16. Kurde, nie spojrzałem, że avant. Na pewno lepsze nowe głośniki dobrej firmy, niż zajechana fabryka. A czy wzmak potrzebny? To juz kwestia tego, czego oczekujesz, jakiej muzyki słuchasz i jak jej słuchasz. Podłącz najpierw same i oceń, czy to Cię zaspokaja hehe, a jak nie to wzmacniacz i ogień.
  17. Hertz, Helix, Rockford, PowerBass, Morel - takich firm szukaj. Te na przód ok, a na tył w półkę, czy też w boczki drzwi?
  18. omzig odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Ale tu nie ma żadnej sprawy... Po prostu nowy "członek forum" nie rozumie jeszcze tego co mu się doradza lub odradza w formie "krótko i na temat" - tutaj trzeba wszystko wyjaśnić krok po kroku i jeszcze zapewnić/dać gwarancje od siebie, że to co się doradza jest super/hiper/mega/wc**j najlepsze rozwiązanie. A jak tego się nie zrobi to taki nowy jeden z drugim indyczą się uj wie po co. Kolego, zacznij uważnie czytać forum i to tak porządnie. Znajdziesz tam zapewne wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, a także dowiesz się kto jest kim i co kto robi/czym się zajmuje.
  19. Tomku, jak możesz, to zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297074-amortyzator-krotszy-prawie-o-3cm/
  20. omzig odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Co Ty chcesz uzyskać?!
  21. omzig odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    To jak wreszcie? Lepiej ramiona z Passka czy z A6 wrzucic? Podpowie ktoś?
  22. To daj znać jak Ci poszło... I jak?
  23. Siemka. Masz może springi Eibach Pro-Kit do A4 B5 1.8T FWD, 1999r., polift ANB?
  24. Może zawias drzwi przednich na dole... Lub amortyzator puka...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.