Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rewitalizacja silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Panowie może ktoś słyszał lub oglądał w tvn turbo o preparacie do rewitalizacji (czyli odnowy) silnika XADO 1 STAGE

http://xado.pl/rewitalizanty/xado-1-stage-rewitalizant-do-silnikow

czekam na Wasze opinie

Opublikowano

Jakoś nie wierze takim wynalazkom... Dla mnie to ściema...

Opublikowano

Ja znam tylko jeden skuteczny sposób.

Remont

Opublikowano
  • Autor

czekam na opinie innych użytkowników może ktoś próbował?

Opublikowano

A coś dolega twoju silnikowi że chcesz to wlewać?

Opublikowano
  • Autor

Tak,trochę w nim żęzi,i nie wiem czy to szklanki czy panewki, raz jest ciszej raz głośniej

i raczej nic nie stracę,pomoże albo i nie

Opublikowano

tak jak Ci DEV napisał jeżeli coś dolega silnikowi to tylko remont mu pomoże :) Nowego z niego nie zrobisz :)

Opublikowano
  • Autor

nowego nie zrobię,ale może trochę go uciszę :)

Opublikowano

Regeneracja kondonów.

Na miesiac, góra dwa wystarczy a potem będziesz nadal beczał

Opublikowano

Coś jak Militec i inne Xeramixy

http://strona.akson-zoo.nazwa.pl/charakterystyka.html

Dziwi mnie tylko ze takie cudne a warsztatów po 10 na każdej ulicy.

Co ludzie sami tego wlać nie potrafią? [emoji12]

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem,ale w linku co podałem na początku postu jest test tego specyfiku,robili go w programie Jazda Polska na TVN Turbo

Opublikowano

Wiec wlej i sie pochwal

Opublikowano
  • Autor

No właśnie trochę się cykam żeby nie zamulić tym silnika,żeby nie pozapychało kanałów olejowych i szklanek

Opublikowano

I tak masz juz złom pod maską wiec nie robi Ci różnicy

Opublikowano
  • Autor

I tak masz juz złom pod maską wiec nie robi Ci różnicy

tego nie powiedziałem że złom

a może namierzysz mi sprężyny do 1be na przód 1kropa różowa i 1 zielona

przeszukałem allegro itp. i nic nie znalazłem, jedna ma pęknięty pierwszy zwój od dołu

Opublikowano

i moze mam Ci je jeszcze załozyć, rozumiem....

Opublikowano

Coś jak Militec i inne Xeramixy

http://strona.akson-zoo.nazwa.pl/charakterystyka.html

Dziwi mnie tylko ze takie cudne a warsztatów po 10 na każdej ulicy.

Co ludzie sami tego wlać nie potrafią? [emoji12]

Akurat ori MILITEC dawno temu ( połowa lat 90-tych ) stosowałem i naprawdę byłem zadowolony.

Zdecydowanie zmniejsza zużycie metalowych części , współpracujących ze sobą, poprzez znaczną redukcję tarcia między nimi, szczególnie w momentach, gdy brak jest filmu olejowego na nich :)

Jego zastosowanie ma największy sens jako zabezpieczenie przed zużyciem mechanizmów będących w dobrej kondycji, ale szrotom też daje szansę na dłuższą pracę :decayed:

Przez jakiś czas ciężko było go dostać, ale ostatnio znalazłem K2 MILITEC1:

http://k2.com.pl/oleje/dodatki-do-olejow/product/1934-k2-militec-1-250-ml

Właśnie dziś zalałem nim swoje BPW ( http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295429-bpw-telepanie-motorem-na-biegu-jalowym/ ), koszt 68 PLN z przesyłką, ale można kupić taniej jak się nie spieszy :)

Temu z Twojego linku jakoś nie dowierzam , wygląda na podróbę rozlewaną w stodole :naughty:

Co do środka o który pyta założyciel wątku, to nie mam pojęcia co jest warty :hi:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

Potwierdzam,

Militec stosuję(moi znajomi także) już od ładnych paru lat i warto.Klekoty wyraźnie ciszej na nim chodzą.

Konsystencję ma rzadką i nie zapycha kanałów.To nie Moto Doctor :decayed:

ja kupuję u tego gościa:

http://allegro.pl/k2-militec-uszlachetniacz-dodatek-do-oleju-orygina-i4689022387.html

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Preparaty K2 to dopiero stodoła.

Oni nawet pasty polerskiej zrobić nie potrafią.

Opublikowano

MILITEC jest produkowany przez Militec.inc.USA

K2 daje tylko pudełko i sieć sprzedaży w Polsce :wink:

Edytowane przez Rabbi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.