Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

imbusek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez imbusek

  1. imbusek odpowiedział(a) na jurekm43 temat w 1.8
    Gdzie ten poradnik? Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  2. imbusek odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Gazu w moim przypadku nie, bo nie mam. Jedyna opcja to za duzo benzyny. Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  3. imbusek odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Nie ma takiej opcji. Tydzień temu mialem glowice sciagania. Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  4. imbusek odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Ja mam podobny problem od 3 lat nie znalazłem recepty na tą dolegliwość Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  5. Dzwonilem do TurboLPG proponują mi Optima - sterownik sharp - reduktor baracuda - listwa wtryskowa. Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  6. A o tej firmie coś słyszałeś? http://www.jgscar.pl Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  7. A w jakiej temperaturze auto przełącza sie na gaz? Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  8. Jutro zadzwonię do nich i zobacze co mi powiedzą. Kompletnie zielony jestem w temacie gazu. A ty kolego masz gaz? Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  9. Ale ja kolektor mam plastikowy. Jeszcze w Starogardzie dzwoniłem i mi koleś polecał i chcial wstawiac BMC. Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  10. Ja jestem z Tczew 83-110 Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  11. Kolektora na pewno nie ściąga. Jaki reduktor zakłada to nie mam pojęcia. Wtryskiwacze poleca MagicJet bo podobno sa szybsze niz baracuda i mniej miejsca zajmują. Generalnie ceny sie nie różnią wszysko w okolicach 2300 do 2700. Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  12. Witam, Mam w planie założyć do swojego auta gaz. Audi A4 B5 1.8 1999r Byłem u gazownika i przedstawił mi takie propozycje. Mozecie mi doradzić co wybrać? Instalacja AC Stag Go Fast zbiornik toroidalny wtryskiwacze AC W-01 Instalacja AC Stag Go Fast zbiornik toroidalny wtryskiwacze MagicJet lub Barracuda Instalacja AC QNext zbiornik toroidalny wtryskiwacze AC W-01 Instalacja AC QNext zbiornik toroidalny wtryskiwacze MagicJet lub Barracuda
  13. jak było tak jest....
  14. imbusek odpowiedział(a) na bonczek87 temat w Audi A4 B5
    Usterka naprawiona ściągnąłem kolo i bez problemu wyciągnąłem czujnik przeczyscilem go i wsadziłem z powrotem i problem znikł Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  15. imbusek odpowiedział(a) na bonczek87 temat w Audi A4 B5
    Trzeba ściągnąć jarzma i zaciski? czy wystarczy ze wjade na kanal i stamtad sięgne? a czujnik wyciagnales czy w jaki sposób go poprawiles? Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  16. imbusek odpowiedział(a) na bonczek87 temat w Audi A4 B5
    tez wymieniłem ostatnio cale hamulce z tylu i mam identyczne objawy z tym abs... Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
  17. A miałeś jakieś złe objawy ze wymieniłeś ? Czy poprostu sie pokruszyly?Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
  18. A miales takie objawy szarpania przy puszczaniu i dodawania gazu podczas jazdy? Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
  19. Kolego a jakie poduszki wymieniłeś i jakiej firmy wstawiles? Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
  20. imbusek odpowiedział(a) na Audi A4 18 temat w 1.8
    podejrzewam ze to stukanie to napinacz łańcucha. rozrządu. Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
  21. A wiecie jaki numer ma przepustnica w silniku Arg ?
  22. To chyba czeka mnie wymiana przepustnicy. Mi lata dzwignia zmiany biegów
  23. A tez miales takie szarpniecia podczas lekkiego dodawania lub puszczania gazu ?
  24. Mam identyczny przypadek trzy lata z tym walcze i nic. kupa części wymieniona i nic ale faktycznie przepustnica to dobry pomysl aby sprawdzic.
  25. imbusek odpowiedział(a) na imbusek temat w 1.8
    na zimnym silniku nic nie dymi przy odpalaniu tez nie. a do remontu sa pierścienie? jaki koszt?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.