Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Propozycje gazu


imbusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam w planie założyć do swojego auta gaz.

Audi A4 B5 1.8 1999r

Byłem u gazownika i przedstawił mi takie propozycje. Mozecie mi doradzić co wybrać?

Instalacja AC Stag Go Fast zbiornik toroidalny wtryskiwacze AC W-01

Instalacja AC Stag Go Fast zbiornik toroidalny wtryskiwacze MagicJet lub Barracuda

Instalacja AC QNext zbiornik toroidalny wtryskiwacze AC W-01

Instalacja AC QNext zbiornik toroidalny wtryskiwacze MagicJet lub Barracuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, bierz co tańsze, AGR bezproblemowo będzie chodził na każdym z tych zestawów. Pytanie jeszcze jaki reduktor proponuje gazownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym założył Gofasta/AC 150/ACW03 lub Barracudy + filtr odstojnokowy.Sprawdź czy gazmen sciąga kolektor do nawiertów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic Jety fajne i precyzyjne ale po prawdzie dosyć wrażliwe. Lubią się niestety posklejać. Ja mam Herculesy w ADR-rze. W Pasku brata jeżdżą AC W01 i naprawdę za tą kasę dają radę. Stosunek cena do jakości -Baraki. Mam w C4, tam są mocno przesadne, bo ABC ma wymagania niewielkie ale złego słowa nie powiem na nie.

W naszym pięknym i cholernym kraju chyba bym zaczął projekt LPG od filtra :grin:

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektora na pewno nie ściąga. Jaki reduktor zakłada to nie mam pojęcia. Wtryskiwacze poleca MagicJet bo podobno sa szybsze niz baracuda i mniej miejsca zajmują. Generalnie ceny sie nie różnią wszysko w okolicach 2300 do 2700.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektora na pewno nie ściąga. Jaki reduktor zakłada to nie mam pojęcia. Wtryskiwacze poleca MagicJet bo podobno sa szybsze niz baracuda i mniej miejsca zajmują. Generalnie ceny sie nie różnią wszysko w okolicach 2300 do 2700.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

To zmień gazownika.Magic Jety są fajne,ale nie do samochodu,który ma 125 km,przerost formy.

Skad jesteś to może podpowiem jakiś fajny zakład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Tczew 83-110

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Podjedź lepiej do Vanosa do Rumi. Wiercenie kolektora aluminiowego bez demontażu to jest jakieś nieporozumienie, idzie naprawdę dużo opiłków, które silnik zaciągnie do cylindrów już nie mówiąc o braku możliwości optymalnego ustawienia wkrętek lpg. Skopać montaż łatwo, a później będziesz sobie pluł w brodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja kolektor mam plastikowy. Jeszcze w Starogardzie dzwoniłem i mi koleś polecał i chcial wstawiac BMC.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego,że plastik,ważne jest jeszcze miejsce wkręcenia imbusów pod odpowiednim kątem w kolektor a nie jak wiertarka podejdzie.BRC na starcie odpuść.

Zapomniałem,że u siebie masz jeszcze warsztat TurboLpg,ktory woli Ople i Saaby,ale krzywdy Audi raczej nie powinni zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zadzwonię do nich i zobacze co mi powiedzą. Kompletnie zielony jestem w temacie gazu. A ty kolego masz gaz?

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej temperaturze auto przełącza sie na gaz?

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszeć słyszałem,ale co do ich fachowości trudno coś powiedzieć,bo nawet na stronie galeria słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do TurboLPG proponują mi

Optima - sterownik

sharp - reduktor

baracuda - listwa wtryskowa.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że jeszcze jest firma LPG, która bawi sie w zdejmowanie kolektora. Powiedzą Ci, że zdejmują a tak naprawdę wiertło specjalnie i nikt sie nie będzie bawił z kolektorem. Ostatnio gazownik u mnie w mieście mi mówi, że nie ma co się bawić w ściąganie kolektora bo jak wiercisz wiertłem pod ciśnieniem to i tak żadne opiłki nie dostaną się do środka, i tak pewnie każdy robi..

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...