Treść opublikowana przez ja74687
-
Czasem nie pali, cewka?
Zobacz co VAG pokaże
-
Gaśnie na zimnym (ADR)
Zapewne przepustnica padła Wyciągnij ją, dokłądnie wyczyść i zrób adaptację, jeżeli nie pomoże to wymiana, czujnik jest w przepustnicy, nie da rady go wymienić
-
Silnik przerywa jak jest zimny
Napisz pw, nikt Ci tutaj linka nie zapoda
-
Silnik przerywa jak jest zimny
Zobacz co VAG pokaże
-
Braki oleju
A wycieków z chłodniczki oleju nie ma ??
-
Braki oleju
a kopci, lub jakieś inne objawy
-
Tłumik drgań rolki napinacza - kompletna rozsypka
filmik wrzuć na youtube i zapodaj link
-
wariująca wskazówka poziomu paliwa
Opisz dokładniej co się dzieje, czy wartość po zgaszeniu jest większa, czy mniejsza ?
- Problem z przerywaniem
-
wariująca wskazówka poziomu paliwa
Ma i to sporo Cykać ma nie zawsze tylko w odpowiednim momencie np.: przy dodawaniu gazu nie będzie cykał, ale na temat jego cykania można sporo pisać On odpowiada za to aby nie było par paliwa w baku więc jeżeli się nie domyka to wytwarza podciśnienie które potrafi "wciągnąć" bak i wtedy pływak szaleje Wymień ten zaworek (niestety jak nowy to tylko ory. bo zamienników nie ma ) i myślę ze będzie po problemie
-
wariująca wskazówka poziomu paliwa
A nie syczy wam spod korka PB czasem, jak sinik troszkę pochodzi ??
-
Sporadyczne wibracje silnika
skasuj błędy i zobacz które się pojawią, masz błędy od sondy, czujnika temp. i przepustnicy
-
Analiza Logów Dynamicznych ADR
Nie ma co analizować bo sonda nie działa Zmień sondę i dopiero daj logi
-
A4 B5 1.8 5v Brak prądu na świecach.
a chodzi o świece na przewodach, czy na fajkach ?? Sprawdź dokładnie stan fajek i przewodów.
-
[A4 B5 ADR 1.8] Co chwile zapalająca się kontrolka oleju, gaśniecie auta podczas jazdy
Dokładnie podstawa to ciśnienie oleju żeby silnika nie zatrzeć Jak będzie prawidłowe to możliwe że czujnik siada Warto też po takich problemach jakie masz podłączyć pod VAG i zobaczyć błędy jakie będą, a będą jakieś napewno
-
Temperatura silnika ARG (dziwne zachowania wskazowki)
Nie kupuj narazie żadnych części dopóki VAG-a nie podłączysz W sprawie oprogramowania napisz pw
-
samochód nie odpala
Oczywiście że możesz A jeżeli chodzi o program to np.: VAG-COM lub Polski VAG 4.9 Jak byś chciała programy napisz na pw
-
Wysadza dolot powietrza
Zapewne winna jest instalacja LPG, musisz posprawdzać jej szczelność dokładnie, ja mam sekwencję i miałem podobnie tylko że przy odpaleniu jak mi reduktor puszczał gaz w dolot
-
Temperatura silnika ARG (dziwne zachowania wskazowki)
To nie reguła, czasami błąd nie wyskoczy a czujnik ma kosmiczne wartości Musisz zobaczyć jego wartości w blokach pomiarowych, jak będzie ok to pewnie zegary padły Widzę że VAG-a kolega nie posiada, polecam zaopatrzyć się w kabelek na allegro koszt ok 30 - 40 zł
-
samochód nie odpala
Nie zabardzo zrozumiałe twojego posta, ale postaram się odpowiedzieć Po pierwsze to co jest na zdjęciu to nie bezpiecznik tylko kostka do jakiegoś czujnika, zrób większe zdjęcie i pokaż gdzie ona się dokładnie znajduje A z tymi bezpiecznikami to zobacz na schemacie od czego dany odpowiada, nie zawsze jest że po przekręceniu zapłonu będzie na wszystkich napięcie Jak nie masz schematu to zrób zdjęcie skrzynki bezpieczników i zaznacz, o które Ci dokładnie chodzi I najważniejsza rzecz VAG A ta kostka to zapewne jest od czujnika klimy, u mnie też sobie wisi nieużywana Jak się dokładnie przyjrzysz z tyłu silnika to znajdziesz miejsce na czujnik, zaślepione takim czarnym korkiem Jak nie masz climatronika to tak musi wisieć Ale daj większe zdjęcie to Ci potwierdzę to A i jeszcze jedno dobrze jak byś zmieniła kod silnika w profilu, bo nie ma takiego jak "1B" Będzie łatwiej pomóc w przyszłości
-
Temperatura silnika ARG (dziwne zachowania wskazowki)
zobacz na VAG-u w blokach pomiarowych jakie ma wartości czujnik, jeżeli będzie miał prawidłowe, to zapewne zegary poszły
-
samochód nie odpala
Ok to zobacz co pokaże, bo takto można zgadywać
-
samochód nie odpala
A pod VAG-a podłączałeś go ??
-
Prośba o parametry.
Zrób logi bo tak to inaczej Ci nie pokaże dobrze
- Falowanie obrotów zaś