Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. ja74687 odpowiedział(a) na Łyżkon temat w 1.8
    Zobacz co VAG pokaże
  2. ja74687 odpowiedział(a) na max_117 temat w 1.8
    Zapewne przepustnica padła Wyciągnij ją, dokłądnie wyczyść i zrób adaptację, jeżeli nie pomoże to wymiana, czujnik jest w przepustnicy, nie da rady go wymienić
  3. ja74687 odpowiedział(a) na tomasz23u temat w 1.8
    Napisz pw, nikt Ci tutaj linka nie zapoda
  4. ja74687 odpowiedział(a) na tomasz23u temat w 1.8
    Zobacz co VAG pokaże
  5. ja74687 odpowiedział(a) na cinek674 temat w 1.8
    A wycieków z chłodniczki oleju nie ma ??
  6. ja74687 odpowiedział(a) na cinek674 temat w 1.8
    a kopci, lub jakieś inne objawy
  7. filmik wrzuć na youtube i zapodaj link
  8. Opisz dokładniej co się dzieje, czy wartość po zgaszeniu jest większa, czy mniejsza ?
  9. ja74687 odpowiedział(a) na Lutek19 temat w 1.8
    Dwumas, VAG
  10. Ma i to sporo Cykać ma nie zawsze tylko w odpowiednim momencie np.: przy dodawaniu gazu nie będzie cykał, ale na temat jego cykania można sporo pisać On odpowiada za to aby nie było par paliwa w baku więc jeżeli się nie domyka to wytwarza podciśnienie które potrafi "wciągnąć" bak i wtedy pływak szaleje Wymień ten zaworek (niestety jak nowy to tylko ory. bo zamienników nie ma ) i myślę ze będzie po problemie
  11. A nie syczy wam spod korka PB czasem, jak sinik troszkę pochodzi ??
  12. ja74687 odpowiedział(a) na bandyta928 temat w 1.8
    skasuj błędy i zobacz które się pojawią, masz błędy od sondy, czujnika temp. i przepustnicy
  13. ja74687 odpowiedział(a) na macek87 temat w 1.8
    Nie ma co analizować bo sonda nie działa Zmień sondę i dopiero daj logi
  14. a chodzi o świece na przewodach, czy na fajkach ?? Sprawdź dokładnie stan fajek i przewodów.
  15. Dokładnie podstawa to ciśnienie oleju żeby silnika nie zatrzeć Jak będzie prawidłowe to możliwe że czujnik siada Warto też po takich problemach jakie masz podłączyć pod VAG i zobaczyć błędy jakie będą, a będą jakieś napewno
  16. Nie kupuj narazie żadnych części dopóki VAG-a nie podłączysz W sprawie oprogramowania napisz pw
  17. ja74687 odpowiedział(a) na redside temat w 1.8
    Oczywiście że możesz A jeżeli chodzi o program to np.: VAG-COM lub Polski VAG 4.9 Jak byś chciała programy napisz na pw
  18. ja74687 odpowiedział(a) na q0084 temat w 1.8
    Zapewne winna jest instalacja LPG, musisz posprawdzać jej szczelność dokładnie, ja mam sekwencję i miałem podobnie tylko że przy odpaleniu jak mi reduktor puszczał gaz w dolot
  19. To nie reguła, czasami błąd nie wyskoczy a czujnik ma kosmiczne wartości Musisz zobaczyć jego wartości w blokach pomiarowych, jak będzie ok to pewnie zegary padły Widzę że VAG-a kolega nie posiada, polecam zaopatrzyć się w kabelek na allegro koszt ok 30 - 40 zł
  20. ja74687 odpowiedział(a) na redside temat w 1.8
    Nie zabardzo zrozumiałe twojego posta, ale postaram się odpowiedzieć Po pierwsze to co jest na zdjęciu to nie bezpiecznik tylko kostka do jakiegoś czujnika, zrób większe zdjęcie i pokaż gdzie ona się dokładnie znajduje A z tymi bezpiecznikami to zobacz na schemacie od czego dany odpowiada, nie zawsze jest że po przekręceniu zapłonu będzie na wszystkich napięcie Jak nie masz schematu to zrób zdjęcie skrzynki bezpieczników i zaznacz, o które Ci dokładnie chodzi I najważniejsza rzecz VAG A ta kostka to zapewne jest od czujnika klimy, u mnie też sobie wisi nieużywana Jak się dokładnie przyjrzysz z tyłu silnika to znajdziesz miejsce na czujnik, zaślepione takim czarnym korkiem Jak nie masz climatronika to tak musi wisieć Ale daj większe zdjęcie to Ci potwierdzę to A i jeszcze jedno dobrze jak byś zmieniła kod silnika w profilu, bo nie ma takiego jak "1B" Będzie łatwiej pomóc w przyszłości
  21. zobacz na VAG-u w blokach pomiarowych jakie ma wartości czujnik, jeżeli będzie miał prawidłowe, to zapewne zegary poszły
  22. ja74687 odpowiedział(a) na redside temat w 1.8
    Ok to zobacz co pokaże, bo takto można zgadywać
  23. ja74687 odpowiedział(a) na redside temat w 1.8
    A pod VAG-a podłączałeś go ??
  24. ja74687 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Zrób logi bo tak to inaczej Ci nie pokaże dobrze
  25. ja74687 odpowiedział(a) na jakuk22 temat w 1.8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.