Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. Powrót paliwa jak sama nazwa wskazuje jest po to aby paliwo, które nie zostanie spalone mogło z powrotem trafić do baku Paliwo które daje pompka paliwowa nie jest całkowicie spalane i musi wrócić do baku. Pęknięty króciec może powodować problemy z odpalaniem, bo tak jak napisałeś cofa się PB do baku przez nieszczelność u wkładzie paliwa
  2. Przyczynę pokazał ci VAG
  3. ja74687 odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    jak naprawiłeś dźwigenkę to skasuj błąd i zrób ponowny skan Bo ten drugi mówi że jest problem z mieszanką
  4. ja74687 odpowiedział(a) na chizyk temat w 1.8
    Podłącz pod VAG. Zobacz czujnik temp.
  5. Może być i przepływka Daj logi do sprawdzenia:)
  6. Sprawdź najpierw skąd Ci się poci w ogóle. A olej musi być ciemny przecież on w silniku pracuje, to jaki miał by być taki jaki zalałeś ?? Jak by był taki sam to wtedy byś się mógł przejmować
  7. 1. To do sprawdzenia szczelność LPG. 2. Zobacz czy równo ci tarcze starło, czyli czy masz ją napewno równo startą, u mnie jest to samo przy dojeżdżaniu włącza się ABS ale u mnie źle klocki tarczę ścierały
  8. ja74687 odpowiedział(a) na patryk06 temat w 1.8
    może być i przepływka i sonda, daj logi
  9. odłącz mu jeszcze przed odpaleniem przepływkę i zobacz co się będzie działo
  10. to myślę że błąd by to pokazał A sprawdzałeś jeszcze temp. na VAG-u przy tym ciężkim odpaleniu Czasami jest tak że błąd od czujnika nie wyskoczy a on pokazuje kosmiczne wartości
  11. Zrób zróbcie reset ECU
  12. ja74687 odpowiedział(a) na Bizkitway3 temat w 1.8
    1. Sprawdź dokładnie połączenia do chłodnicy czasami może być tak że jest za słabo objemka dokręcona i leci. 2. Sprawdź ciśnienie oleju, najpewniej napinacz klekocze, jeżeli ciśnienie oleju jest ok. to do sprawdzenia napinacz. 3. Czasami warto dać silikonu pod uszczelkę. Bodajże przy napinaczu z wtyczką jest dodatkowa uszczelka z której może lecieć. 4. Podłącz VAG, zrób reset ECU. To tak na szybko pisane, i najważniejsze rzeczy
  13. ja74687 odpowiedział(a) na cyzmen temat w 1.8
    JA mam z 95r. i dwumas występuje, więc pewnie i ty masz
  14. A masz jakieś błędy na VAG ??
  15. czy różne parametry to nie wiem, ale żeby podchodziły to muszą się zgadzać numery
  16. Powinno być to podłączone z regulatorem ciśnienia na listwie PB. Nie do pomiaru tylko podejrzewam że do LPG było kiedyś potrzebne, podłącz ten wężyk bezpośrednio pod regulator ciśnienia na listwie PB i będzie git
  17. Sprawdź numery jeżeli są takie same to będzie jeżeli nie to niestety nie będzie pasować
  18. A masz lub miałeś LPG ??
  19. Podłącz pod VAG.
  20. Jeżeli na PB jest OK a na LPG nie to winne jest LPG, a raczej ustawienie, nic innego nie może być winne
  21. a dokładniej napisz jaką z jaką prędkością, czy mocno dociskałeś ilu pasażerów miałeś i czy był zapakowany ? Niestety ADR ma to do siebie że bardzo lubi wyższe obroty, a przy tym lubi sobie hapnąć Mój pali w granicach 10 l jak jadę sam przy miarę spokojnej jeździe ok 70 % trasa i 30 miasto. Tylko że ja staram się nie przekraczać 100 km/h
  22. a ile Ci LPG pali ??
  23. ja74687 odpowiedział(a) na Lutek19 temat w 1.8
    To co że regenerowałeś czasami jest tak że przejedziesz kilka km i jeden wtrysk puszcza zobacz jeszcze raz czy to reduktor, czyli: przełącz żeby samochód popracował na PB ok 1 - 2 min i po wyłączeniu silnika od razu odłącz przewód podciśnienia, od przepustnicy, jak pomoże to reduktor, jak nie to wtryski
  24. ja74687 odpowiedział(a) na Lutek19 temat w 1.8
    no to masz zlokalizowaną przyczynę Jeżeli opiąłeś wężyk podciśnienia od reduktora do przepustnicy, to zapewne listwa wtryskowa puszcza. Najlepiej udaj się do gazownika, bo co prawda można kupić zestawy naprawcze (w przypadku listwy nawet się i one sprawdzają) i zregenerować, ale wtryski się reguluje więc bez gazownika się nie obejdzie
  25. ja74687 odpowiedział(a) na Lutek19 temat w 1.8
    no spoko zawór zamknie ale w przewodzie do wtrysków się jeszcze LPG. Zakręć na butli i wypal inaczej nie wykluczysz instalacji LPG, jak nie wiesz który to zawór daj zdjęcie butli to ci zaznaczę co masz zakręcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.