Treść opublikowana przez ja74687
-
Ciezkie odpalanie na zimnym 1.8 ADR
odepij przepływkę i zobacz czy pomoże Dodatkowo sprawdź też wartości z czujnika temp. bo jak piszesz spr. ci błędy ale ciekawe czy zerknęli na wartości czujnika temp. Możliwe że jak jest zimny to pokazuje kosmiczne wartości Jeżeli nie masz jak spr. to spróbuj go odpiąć przed odpaleniem zimnego samochodu i zobacz czy pomoże Proponuję również zakupić kabel VAG koszt niewielki a korzyści ogromne
-
Diagnoza pompy oleju 1.8 ADR
przed wyciągnięciem jej jedź na zmierzenie ciśnienia oleju wtedy będziesz wiedział czy jest zużyta czy nie Na oko raczej nie zobaczysz
-
Czujnik G62 [1.8;ADR;1998r.]
Czujnik temp. silnika to ten 4-ro pinowy te miejsce oraz wolny wtyk są od czujnika klimatronika ja też mam zaślepiony
-
Silnik się grzeje ponad 100 stopni po wymianie pompy wody.
Odpowietrz dobrze układ popatrz w necie jak to jest na wężu który prowadzi do nagrzewnicy jest dziurka i przez nią się odpowietrza powinno pomóc Jak nie to pisz
-
[ARG] problem z temperaturą silnika
karolhawk u ciebie raczej padł czujnik temp. termostat sprawdź najprostszym sposobem czyli odpal silnik i zobacz czy chłodnica się będzie robiła letnia jak tak to do wymiany jak nie to czujnik do wymiany. Przemo... u Ciebie tez bym obstawiał czujnik temp. w Audi i VW to dość częsta przyczyna Ja u siebie zamontowałem czujnik za 24 zł działa już trzeci miesiąc bez problemu Przed min miałem oryginalny i wytrzymał ok 2 tyg. Teraz takie części robią, zależy jak kto trafi
-
obroty po uruchomieniu
jeżeli by padł czujnik VAg by ci to powiedział odłącz mu przepływkę przed odpaleniem i zobacz czy pomoże
-
[A4 b5 1.8 ADR] Zimowy problem
podstawa to podłącz pod VAG-a.
-
obroty po uruchomieniu
To masz już odpowiedź wymień czujnik i problem powinien zniknąć.
-
1.8 20v raz pali raz nie
Kolego co ty gadasz ?? Jakie pompwtryskiwacze w PB. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Ostatni błąd mówi że jest błąd z przekaźnikiem ECU. A jeżeli chodzi o błąd to do sprawdzenia właśnie elektryka przy przekaźnikach.
-
Problem z silnikiem po wymianie wału rozrządu
Zobacz co VAG ci pokaże
-
Audi nie odpala na Pb po dluzszym postoju
Źle ustawiona mapa LPG niech gazownik to poprawi bo zapewne w celu wymiany parownika odłączył aku
-
ruszający się kolektor ssący
JA tu problemu nie widzę w twoim silniku kolektor właśnie tak powinien robić bo ta puszka co jest przy nim go skraca Było w kilku postach o tym.
-
Świst jak by turbo
psiuknij plakiem w okolicach dolotu i zobaczysz czy jest szczelny
-
[Odpalanie silnika]
Podłącz VAG i zobacz czy coś on nie mówi
-
1.8 ADR problem z gaśnieciem rano/po postoju
Dokładnie objawy wskazują na nieszczelność Zrób test szczelności plakiem jeżeli jest coś nie tak to na pewno pokaże
-
Świst jak by turbo
Przemo do pomiaru ciśnienia PB musi być specjalny manometr
-
Świst jak by turbo
Jeżeli chodzi o świst to daj filmik swojego silnika który taś świszczy, Może masz jakąś nieszczelność w dolocie i dlatego silnik słychać. VAG-iem nie sprawdzisz map PB. A ciśnienie mierzysz za pomocą trójnika, wpinasz go w przewód powrotu za listwą. Czyli masz coś takiego: ( Obrazek zapożyczony z google )
-
Nierówna praca na zimnym silniku
Kolego nowa oryginalna cewka do ADR niestety ale tyle kosztuje ok 3000zł rafal9119 co żeś się na tą cewkę uparł podłącz VAG i wtedy zobaczysz co się dzieje jak masz takie same objawy to nie znaczy że od razu cewka ci poszła, jak chcesz na siłę spr. tą cewkę czy nie ma przebicia to w nocy psiuknij na nią delikatnie wodą i zobaczysz czy się dyskoteka robi czy nie Zapewne nic Ci to nie pokaże ale możesz spr.
-
Nierówna praca na zimnym silniku
podłącz pod VAG jak cewka nie domaga to na pewno on ci to pokaże
-
Prowadnica bagnetu
Może tak być mamy teraz sporą wilgotność Zamontuj prowadnicę i zobacz co się będzie działo
-
Dziwne stukanie w okolicy kolektora
Nie spotkałem się jeszcze z zbyt wysokim ciśnieniem Ale raczej powinien się silnik pocić
-
Dziwne stukanie w okolicy kolektora
Przychodzi mi jeszcze do głowy żebyś zmierzył ciśnienie oleju przy odpalaniu Jak ciśnienie będzie prawidłowe to nie mam pojęcia co to może być Na filmiku chodzi jak diesel lub jak by miał wtryski od gazu nad zdechnięciem
-
Dziwne stukanie w okolicy kolektora
a odma w jakim stanie ??
-
Dziwne stukanie w okolicy kolektora
Wygląda mi to na jakoś nieszczelność Psiknij plakiem w okolicach kolektora i zobacz czy silnik nie zacznie szaleć
-
Problem z poziomem paliwa
Na pierwszej stronie masz w google Szukanie nie boli, nawet filmik masz co i jak po kolei https://www.google.pl/search?client=opera&q=demontaż+licznika+audi+a4+b5&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8