Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. odepij przepływkę i zobacz czy pomoże Dodatkowo sprawdź też wartości z czujnika temp. bo jak piszesz spr. ci błędy ale ciekawe czy zerknęli na wartości czujnika temp. Możliwe że jak jest zimny to pokazuje kosmiczne wartości Jeżeli nie masz jak spr. to spróbuj go odpiąć przed odpaleniem zimnego samochodu i zobacz czy pomoże Proponuję również zakupić kabel VAG koszt niewielki a korzyści ogromne
  2. ja74687 odpowiedział(a) na Mesiah temat w 1.8
    przed wyciągnięciem jej jedź na zmierzenie ciśnienia oleju wtedy będziesz wiedział czy jest zużyta czy nie Na oko raczej nie zobaczysz
  3. ja74687 odpowiedział(a) na marek04 temat w 1.8
    Czujnik temp. silnika to ten 4-ro pinowy te miejsce oraz wolny wtyk są od czujnika klimatronika ja też mam zaślepiony
  4. Odpowietrz dobrze układ popatrz w necie jak to jest na wężu który prowadzi do nagrzewnicy jest dziurka i przez nią się odpowietrza powinno pomóc Jak nie to pisz
  5. karolhawk u ciebie raczej padł czujnik temp. termostat sprawdź najprostszym sposobem czyli odpal silnik i zobacz czy chłodnica się będzie robiła letnia jak tak to do wymiany jak nie to czujnik do wymiany. Przemo... u Ciebie tez bym obstawiał czujnik temp. w Audi i VW to dość częsta przyczyna Ja u siebie zamontowałem czujnik za 24 zł działa już trzeci miesiąc bez problemu Przed min miałem oryginalny i wytrzymał ok 2 tyg. Teraz takie części robią, zależy jak kto trafi
  6. ja74687 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    jeżeli by padł czujnik VAg by ci to powiedział odłącz mu przepływkę przed odpaleniem i zobacz czy pomoże
  7. ja74687 odpowiedział(a) na symbioza temat w 1.8
    podstawa to podłącz pod VAG-a.
  8. ja74687 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    To masz już odpowiedź wymień czujnik i problem powinien zniknąć.
  9. ja74687 odpowiedział(a) na Piotr_lubuskie temat w 1.8
    Kolego co ty gadasz ?? Jakie pompwtryskiwacze w PB. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Ostatni błąd mówi że jest błąd z przekaźnikiem ECU. A jeżeli chodzi o błąd to do sprawdzenia właśnie elektryka przy przekaźnikach.
  10. Zobacz co VAG ci pokaże
  11. Źle ustawiona mapa LPG niech gazownik to poprawi bo zapewne w celu wymiany parownika odłączył aku
  12. ja74687 odpowiedział(a) na danon555 temat w 1.8
    JA tu problemu nie widzę w twoim silniku kolektor właśnie tak powinien robić bo ta puszka co jest przy nim go skraca Było w kilku postach o tym.
  13. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    psiuknij plakiem w okolicach dolotu i zobaczysz czy jest szczelny
  14. ja74687 odpowiedział(a) na Jacek78 temat w 1.8
    Podłącz VAG i zobacz czy coś on nie mówi
  15. Dokładnie objawy wskazują na nieszczelność Zrób test szczelności plakiem jeżeli jest coś nie tak to na pewno pokaże
  16. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    Przemo do pomiaru ciśnienia PB musi być specjalny manometr
  17. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    Jeżeli chodzi o świst to daj filmik swojego silnika który taś świszczy, Może masz jakąś nieszczelność w dolocie i dlatego silnik słychać. VAG-iem nie sprawdzisz map PB. A ciśnienie mierzysz za pomocą trójnika, wpinasz go w przewód powrotu za listwą. Czyli masz coś takiego: ( Obrazek zapożyczony z google )
  18. Kolego nowa oryginalna cewka do ADR niestety ale tyle kosztuje ok 3000zł rafal9119 co żeś się na tą cewkę uparł podłącz VAG i wtedy zobaczysz co się dzieje jak masz takie same objawy to nie znaczy że od razu cewka ci poszła, jak chcesz na siłę spr. tą cewkę czy nie ma przebicia to w nocy psiuknij na nią delikatnie wodą i zobaczysz czy się dyskoteka robi czy nie Zapewne nic Ci to nie pokaże ale możesz spr.
  19. podłącz pod VAG jak cewka nie domaga to na pewno on ci to pokaże
  20. ja74687 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    Może tak być mamy teraz sporą wilgotność Zamontuj prowadnicę i zobacz co się będzie działo
  21. Nie spotkałem się jeszcze z zbyt wysokim ciśnieniem Ale raczej powinien się silnik pocić
  22. Przychodzi mi jeszcze do głowy żebyś zmierzył ciśnienie oleju przy odpalaniu Jak ciśnienie będzie prawidłowe to nie mam pojęcia co to może być Na filmiku chodzi jak diesel lub jak by miał wtryski od gazu nad zdechnięciem
  23. a odma w jakim stanie ??
  24. Wygląda mi to na jakoś nieszczelność Psiknij plakiem w okolicach kolektora i zobacz czy silnik nie zacznie szaleć
  25. ja74687 odpowiedział(a) na Grabek94 temat w 1.8
    Na pierwszej stronie masz w google Szukanie nie boli, nawet filmik masz co i jak po kolei https://www.google.pl/search?client=opera&q=demontaż+licznika+audi+a4+b5&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.