Treść opublikowana przez ja74687
-
Dziwne stukanie w okolicy kolektora
daj filmik z tego pukania
-
Problemy z odpalaniem, szarpanie, spadająca temperatura silnika
dokładnie jeżeli VAG wyrzuca cały czas przepustnicę to jest ona cała do wymiany Warto przed wymianą sprawdzić przewody które idą do przepustnicy, jeżeli one są dobrze to znaczy że cała przepustnica do wymiany
-
Problemy z odpalaniem, szarpanie, spadająca temperatura silnika
Gdzie w ADR masz silnik krokowy Było mielone kilku krotnie nie ma silnika krokowego tylko jest nastawnik przepustnicy który jest niestety niewymienialny.
-
Silnik nie wchodzi na wysokie obroty, jaka może byc przyczyna?
Jedynie dobry klucz nasadowy, przedłużka i powinna się ruszyć inaczej jej nie wykręcisz Dodatkowo spsikaj WD-40
-
auto zgasło podczas jazdy i nie chce odpalic!
W Audi nie masz osobnego sterownika do przepustnicy tylko jest on razem z przepustnicą. Więc sterownika samego nie wymienisz.
-
Sonda lambda ADR jak sprawdzić
Spróbuj polski VAG sobie ściągnąć i zobacz czy on się połączy
-
auto zgasło podczas jazdy i nie chce odpalic!
To przepustnica do wymiany
-
Sonda lambda ADR jak sprawdzić
Przy odpalaniu zimnego silnika sonda nie działa. Na początek radził bym kupić kabel VAG Po drugie zakręć LPG na butli wypal z układu i zobacz czy pomoże
-
[ADR] problem z obrotami przy zmianie biegów
A VAG co ci pokazuje ?? Może czyszczenie i adaptacja przepustnicy nie pomaga bo to nie ona jest winna Jeżeli dobrze pracuje to jej nie usprawnisz
-
problem z silnikiem audi a4 b5 1.8 20 ARG
Sprawdź w Logach sondę bo mi to na nią wskazuje Ponieważ jeżeli jest zimny to chodzi prawidłowo, czyli sonda w tym czasie nie pracuje, a jeżeli się rozgrzeje to już zaczyna szaleć Zrob tak: odłącz mu sondę i zobacz co się będzie działo A jak odłączenie sondy nie pomoże to połącz sondę, skasuj błędy i odłącz przepływkę i zobacz co się będzie działo
-
ADR - jednostajne falowanie obrotów od 1,5-3 tys!
Zrób jak Ci kolega wyżej radził ?? Czyszczenie i adaptacja przepustnicy Dodatkowo pokasuj te błędy i zobacz jakie się pojawią, jeżeli nie masz kabla VAG to radził bym się w niego zaopatrzyć bo to niewielki koszt a bez tego nic nie zaczniesz
-
[ADR] problem z obrotami przy zmianie biegów
Najpierw diagnostyka VAG A z tymi obrotami to nie może być tak że jak wciśniesz sprzęgło to obroty od razu nurkują, to nie maluch obroty spadają wolniej abyś mógł delikatnie zmienić bieg Zobacz co Vag pokaże, czasami jest tak że sterownik LPG poustawia sobie mapy po dłuższej trasie i dlatego może się tak z obrotami dziać Vag ci pokaże czy przepustnica padła czy tego się w ciemno nie wymienia
-
Silnik nie wchodzi na wysokie obroty, jaka może byc przyczyna?
marcin198... Podepnij najpierw VAG i zobacz co powie Nie wymieniaj na oko bo to szkoda kasy matek1992 Co miałeś na myśli z tą naprawą ??
-
ADR odpala i gasnie bledy vag
Pompę możesz sprawdzić jak zmierzysz ciśnienie za listwą PB
-
Problemy z odpalaniem, szarpanie, spadająca temperatura silnika
Posprawdzaj dokładnie bezpieczniki czy któryś nie strzelił Możliwe że to bezpiecznik nie pozwala się połączyć Jeżeli chodzi o opadającą temp. to do wymiany termostat (miałem to samo ). W sprawie odpalania jaką masz instalację LPG ?? Jeżeli jest to sekwencja to zakręć na butli LPG wypal z układu, pojeździj troszkę na PB i zobacz czy pomoże
-
ADR odpala i gasnie bledy vag
Zrób tak zakręć mu LPG na butli wypal je z układu i zobacz co się będzie działo Dodatkowo sprawdź ciśnienie PB za listwą Sonda na odpalanie nie wpływa bo jest zimna Przepływkę sprawdzisz jak ją odepniesz, ale najpierw zakręć LPG jeżeli nie pomoże to dopiero okręć LPG i przed odpaleniem odłącz przeływkę Daj filmik z odpalania
-
Silnik nie wchodzi na wysokie obroty, jaka może byc przyczyna?
Jaką masz instalację LPG ?? Bo ten drugi błąd jest od immo A pierwszy może być przez LPG. Zrób logi sondy i pokaż je A nie jeździsz czasem na rezerwie ??
-
Jaki olej 1.8 ADR 240tys
O oleju jest pełno wątków, musisz sobie poszukać. A od tego jaki zalać to zależy od tego czy bierze ci silnik olej czy nie, jaki był zalany itp.:
-
Padnięta pompa paliwa 1.8 ADR
pompę sprawdzisz jak wyciągniesz ją i podłączysz na krótko Jeżeli pompa będzie działać to możliwe że przekaźnik padł
-
czyszczenie smoka
musisz podnieść silnik, ściągnąć misę i dopiero dostaniesz się do smoka
-
Drgania drążka zmiany biegów przy 3500-4000rpm
posprawdzaj dobrze poduchy i łapy skrzyni i silnika
-
Dziwne zachowanie wiskozy
Pewnie wisko padło znowu Kup nowe i będzie spokój
-
Uszkodzona przepustnica 1.8
Odłącz mu aku na noc, rano po podłączeniu zrób adaptację z kluczyka ( kilkadziesiąt razy pisałem jak musisz sobie odnaleźć ) i napisz czy pomogło
-
rano ciezko pali po odpaleniu gasnie i zalewa
Musisz podłączyć VAG bez tego nie ruszy Spr. dokładnie bezpieczniki i zobacz wiązkę od wtyczki jeżeli wszystko będzie dobrze to podejżewam że ECU do wymiany jak nie pozwala się podłączyć
-
Napięcie na świecach ADR
A co się dzieje ?? Bo jeżeli błędu nie ma to nie wypada mu poza zakres