Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. ja74687 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Napinacz hydrauliczny się wymienia zawsze, niby można go ponownie użyć ale ja nikomu tego nie polecam Jeżeli chodzi o pompę to ja np.: jej nie wymieniam przy rozrządzie bo na nim nie chodzi A do wymiany raczej przód się ściąga
  2. ale tylko obudowę ściągnij pokrywy i na niej zobaczysz czy jest podszlifowana od łańcucha czy nie Jedyny koszt to uszczelka, no chyba że ją wyczyścisz porządnie i nie będzie leciało to żadnych kosztów nie poniesiesz Inaczej nie sprawdzisz łańcucha
  3. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    ok Sam jestem ciekaw co mu dolega
  4. Przepływka tylko ori. Inne długo nie pożyją A jeżeli chodzi o te grzechotanie, sciągnąłeś pokrywę zaworów jak ci pisałem i spr. łańcuch czy luźny po nocy przed odpaleniem nie jest ? Bo wygląda to na napinacz że nie trzyma ciśnienia po nocy je traci i dopiero jak pompa zacznie działać to napina łańcuch i jest cisza
  5. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    to musi bycz czujnik od klimy Odepnij go i zobacz czy w grupie 003 jest nadal 50 stopni. Teraz to musisz sprawdzać po kolei czyli: po pierwsze czy nie masz nigdzie przebicia na przewodach wn, po drugie czy nie łapie lewego powietrza i po trzecie czy z układem wtryskowym PB jest wszystko dobrze innej możliwości nie ma, nawet uszkodzony czujnik nie ma aż takiego wpływu na pracę żeby takie rzeczy robić. Objawy masz takie jak by ci LPG w układzie zostawało, ale jeżeli zakręcałeś LPG na butli, wypaliłeś z układu i nie pomogło to mi już się pomysły skończyły
  6. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    niestety nie Trzeba ściągnąć listwę i zobaczyć czy nie leją
  7. i z samej chłodniczki też troszkę ci wyleci
  8. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    zobacz jeszcze jak jest z ciśnieniem PB za listwą. Musisz spr. też wtryski może któryś się nie domyka i delikatnie leci, bo innej możliwości już nie ma jeżeli by coś z przewodami wn było nie tak, to i na LPG były by problemy bo LPG potrzebuje "mocniejszej iskry"
  9. ja74687 odpowiedział(a) na pawelm0166 temat w 1.8
    kolego wytłumacz mi jakim przypadku nie sprawdzisz czujnika temp. W blokach pomiarowych masz przecież wartości tego czujnika to przecież jesteś w stanie określić czy jest sprawny czy nie
  10. ściągnij pokrywę zaworów może napinacz łańcuszka Ci poszedł
  11. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    nie pamiętam który czujnik jest od którego bloku Więc zrób tak odłącz najpierw ten czujnik 4-ro pinowy i zobacz w którym bloku się wyświetli błąd, jeżeli będzie to w bloku gdzie pokazywał 50 stopni to czujnik do wymiany
  12. Jak możesz to daj też filmik z tego jak wyje Musisz dokładnie się wsłuchać co to wyje, u mnie np.: wyła pompa wspomagania, ale było tak że przy zgaszonym silniku poziom płynu był ok, ale gdy go odpaliłem okazało się że płynu jest poniżej minimum po dolaniu cisza Wsłuchaj się chociaż z której strony wyje, jak masz możliwość to w kanale dobrze popatrz
  13. ja74687 odpowiedział(a) na pawelm0166 temat w 1.8
    Widzę tutaj że koledzy srają pieniędzmi i wymieniali by na oko Posprawdzaj najpierw VAG-iem, czujnik temp., sondę i przepływkę, później spr. szczelność dolotu czyli plak i jedziesz No chyba że masz ogrom kasy to wymień wszystko w ciemno i powinno pomóc
  14. Masz dwa takie same tematy skasuj jeden
  15. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    odepnij przepływkę i zobacz co się będzie działo
  16. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    Czujnik 4-ro pinowy jest od ECU i zegarów drugi jest od klimy Odłącz najpierw ten 4-ro pinowy i zobacz czy pomoże jeżeli tak to znalazłeś przyczynę
  17. Żebyś nie przesadził teraz, bo Ci uszczelniacze puszczą Musi być odpowiedni poziom
  18. To teraz przeczyść przepustnicę i zrób jej adaptację, jeżeli nie masz Vag-a to pisałem w kilku postach jak się robi reset ECU i adaptację
  19. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    zakręć LPG i zobacz czy czasem ono w układzie nie pozostaje
  20. To nawet nie sprawdzisz poziomu Podjedź do mechanika żeby Ci to zrobił zapłacisz grosze i on to ogarnie
  21. Sprawdź poziom oleju w skrzyni Wygląda na to jak by za mało było i skrzynia się odzywała
  22. ja74687 odpowiedział(a) na tatar123 temat w 1.8
    nie pamiętam dokładnie ale chyba jak jest zimny powinno zadziałać
  23. matek1992 jeżeli chodzi o immo to powinieneś sobie z tym poradzić musisz się tylko dostać do pętli immo w stacyjce czyli osłony kolumny kierowniczej ściągasz i zobaczysz pętlę Najlepszym sposobem jest przylutowanie przewodów bezpośrednio do kostki, ale jest tam dość ciasno i bardzo trzeba uważać żeby nie złączyć styków Prostszy sposób to odłączyć tą malutką kosteczkę i psiuknąć styki jakimś środkiem do tego stworzonym i powinno być git Może być również tak że w kluczyku ci pastylka immo siada ( Choć to bardzo sporadycznie się zdarza ) Nie pamiętam dokładnie, ale chyba musisz ściągnąć kierownicę żeby obudowa ładnie zeszła
  24. ja74687 odpowiedział(a) na tatar123 temat w 1.8
    O który zawór Ci dokładnie chodzi ??
  25. ja74687 odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    tak jak Ci DEV napisał jeżeli coś dolega silnikowi to tylko remont mu pomoże Nowego z niego nie zrobisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.