Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. ja74687 odpowiedział(a) na fatboy temat w 1.8
    to znaczy że padła
  2. musisz wszystko rozłączyć i ustawić na nowo powinno się wszystko idealnie ustawić, a jeżeli nie dasz rady to dobry mechanik jedynie ci pomoże bo nikt na odległość ci tego nie ustawi
  3. ja74687 odpowiedział(a) na fatboy temat w 1.8
    odłącz ją i zobacz czy będzie poprawa
  4. ja74687 odpowiedział(a) na fatboy temat w 1.8
    Sprawdź jeszcze świece, przewody i to co kolega wyżej napisał ale jak odmę spr. to powinien być szczelny Jak odpalisz silnik to psiuknij plakiem w okolicach dolot jak zacznie szaleć to nieszczelność jak nie to znaczy że jest szczelnie
  5. do sprawdzenia czujnik temp. w blokach pomiarowych zapewne dokonał żywota I Dziwny jest błąd z czujnika halla, byś musiał posprawdzać czy wałki i rozrząd dobrze ustawione
  6. ja74687 odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    jeżeli problem się pojawi to LPG winne Najczęściej pada reduktor który puszcza gaz do kolektora ssącego
  7. ja74687 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    od LPG sterowniki tak ??
  8. to do zrobienia logi przepływki i sondy, jeżeli nie wiesz jak to jest prostszy sposób a mianowicie: Najpierw odłączasz przepływkę i patrzysz czy się polepszyło, jeżeli nie to podłączasz ją, kasujesz błąd i odłączasz sondę jeżeli tutaj się nie polepszyło to podłącz ją skasuj błąd i napisz A jeżeli w którymś przypadku się polepszy to znaczy że ta część padła bądź kończy żywota
  9. ja74687 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    ale czujnik miałeś najpierw sprawdzić a nie wymieniać może ten co masz jest sprawny
  10. daj błędy vag
  11. ja74687 odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    Pewnie że jest jak nowa to nie jest powiedziane że na 100% pewna Zdarzają się przypadki że trafi się jakiś trefny model
  12. ja74687 odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    musisz gdzieś poszukać w blokach po nocy temp. powinna być taka jak otoczenia
  13. ja74687 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    tak znajduje się on z tyłu silnika taki 4-ro pinowy
  14. ja74687 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    może ten czujnik działa troszkę w inny sposób i może dobrze na zegarach pokazywać a źle na ECU to jest coś takiego jak byś połączył dwa czujniki w jednej obudowie i jeden padnie
  15. ja74687 odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    zapewne cofa ci się PB,czy problem jest również jak jest więcej PB w baku ?? Do sprawdzenia też czujnik temp. w blokach pomiarowych VAG
  16. ja74687 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    Dokładnych cen to Ci niestety nie podam bo nigdy nie wymieniałem chociaż cewkę mam polepioną na silikon (narazie dział więc się nie przejmuje) Cewka to spory koszt, regulato to ok 150 zł ceny mniej więcej zobaczysz tutaj: Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online oczywiście w tym sklepie ceny mają wysokie musisz poszukać to na pewno znajdziesz coś taniej
  17. ja74687 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    sprawdź czujnik temp. i zmierz jej ciśnienie PB za listwą może regulator kończy żywota A jak cewka ma przebicie to musisz to jakoś uszczelnić na chwilę wystarczy czerwony silikon, ale na dłuższą metę wymiana
  18. ja74687 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    W sam naprawiam gdzieś było chyba napisane Byś musiał poczytać i jak ja bym wymieniał to już komplet jedna robota, a jak by to był popychacz to nie wiadomo w jakim stanie są inne
  19. ja74687 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    to jeżeli wymieniałeś napinacz i łańcuch i z rozrządem wszystko ok to podejrzewam że któraś szklanka się odzywa Daj jeszcze filmik z tego stuku
  20. ja74687 odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    po pierwsze i podstawowe zmierz ciśnienie oleju Może pompa nie domaga.
  21. Na początek VAG bo inaczej nie da rady Ci pomóc
  22. no i git wałki są dobrze ustawione sprawdź rozrząd czy jest na znakach i powinno być dobrze
  23. ja74687 odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    Kiedyś czytałem że to bodajże od ECU zależy i w tych nowszych już tak było w starszych nie, można też to zrobić ręcznie przerabiając delikatnie instalację Jak u Ciebie działa po zapłonie to git U mnie napewno pompka włącza się przy rozruszniku i u kumpla co prawda ma 1.8T z 1999 i też pompka działa dopiero po zapłonie
  24. Łańcuch warto wymienić i wszystko trzeba poustawiać na znaki, nigdy tego nie robiłem to niech ci ktoś to potwierdzi ale inaczej raczej nie poustawiasz jeżeli wszystko będzie poustawiane tak jak fabryka to przewidziała powinno być git
  25. ja74687 odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    to masz inną wersję, było coś że od któregoś roku tak już robili, albo masz zmienione w instalacji, w moim nie ma nic takiego i w większości z mojego rocznika też, sam widziałem u takiego specjalisty że przerobił instalację (szczerze to nie w tym filozofii) i wtedy mu po zapłonie dobijało I uwierz na słowo że jak paliwo się cofa to z odpaleniem jest problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.