Treść opublikowana przez ja74687
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Rozrusznik na pewno nie powoduje takiego objawu, dopóki nie podłączysz VAG-a lub nie wstawisz chodziarz filmiku to nikt więcej Ci nic nie napisze bo nikt nie jest jasnowidzem
-
problem na benzynie
VAG powinien ci coś powiedzieć
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Przy LPG są mapy pb i czasami potrafi to porozwalać ale jak ci chodzi dobrze to raczej nie to jest winą
-
Czy padł silnik??
moim zdaniem lepiej zrobić, bo jak założysz nowe częsci to pojeździsz już trochę, a jak kupisz drugi silnik to nie wiadomo w jakim on będzie stanie
-
problem na benzynie
wyciągnąć wtryski i sprawdzić czy równo psiukają Ale nie koniecznie tu mogą być wtryski, podłącz pod VAG, może coś pokaże
-
Czy padł silnik??
ok. spr. najpierw kompresję jaka jest, jeżeli będzie prawidłowa to spr. ustawienie rozrządu
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
AUDI to nie maluch że ma typowe usterki Czasami się zdarza że pójdzie coś co powoduje pewne problemy, ale bez VAG to strzelanie w ciemno, można powymieniać wszystko a to będzie jakiś mały czujnik A masz możliwość zobaczenia map LPG, chodzi mi o to czy masz kabelek ?? Może LPG coś z mapami powaliło ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- i wrzuć jeszcze filmik z tym problemem
-
Czy padł silnik??
Właśnie z tym czujnikiem prędkości obrotowej to i ja się chętnie dowiem jaki on ma wpływ na odpalanie silnika ?? A odkręć świece i zobacz w jakim są stanie + nie zaszkodziło by zmierzyć kompresji na cylindrach
-
Problem ze skokiem obrótów do 2tys przy porannym uruchamianiu
Podłącz VAG i daj filmik z tymi obrotami
-
Czy padł silnik??
Byś musiał sprawdzić rozrząd przede wszystkim bo mówiłeś że coś klekotało
-
Wysoka temperatura po wymianie pompy, termostatu i wisko.
Jak chcesz mieć szybkie odp. na tematy to wstawiaj je w odpowiednich miejscach Jeżeli chodzi o czujnik to tak jak kolega wyżej napisał bedziesz miał go z tyłu tylko, że w twojej wersji podejrzewam ze będą dwa, wymieniasz pierwszy od lewej patrząc z przodu samochodu, jest on 4-pinowy Nie koniecznie musi być ory. u mnie siedzi za 30 zł podróba i do tej pory działa bez problemu ( ok 1,5 roku) z tym to nie reguła trafisz to będzie działał jak nie trafisz na dobry to i ory, nie pomoże
-
Samochód gaśnie podczas dodawaniu gazu
Podmień ECU od kogoś i zobacz czy pomoże bo błąd 17978 mówi o błędzie ECU chodzi tutaj o jakieś zwarcie, posprawdzaj wiązki czy podczas wkładania nowego silnika nie zostało nic uszkodzone, może przez przypadek któraś wiązka została przetarta
-
Ogromne spalanie.
grzegorzmen po co mnie cytujesz ??
-
Ogromne spalanie.
Przy zapieczonych zaciskach to byś stracił dość szybko hamulce Zobacz na kolor tarcz jak będą takie różowawe to znaczy że gdzieś trze jak nie to na pewno nie hamulce I tak jak napisałeś bez VAG-a się nie obejdzie A są jakieś inne objawy, tzn. co z mocą z obrotami z odpalaniem itp.
-
[B5 ADR]Olbrzymie spalanie i błąd 00561 - mixture adaptation 14-00
Aha To zobacz co się będzie po naprawie działo i pisz w razie dalszych problemów
-
[B5 ADR]Olbrzymie spalanie i błąd 00561 - mixture adaptation 14-00
Na Shellu i ja tankuję, dobre paliwo mają Dziwne jest, że jeden cylinder tylko ma aż taką różnicę od pozostałych, a wyskoczył błąd o spalaniu stukowym ?? Zobacz jeszcze świece w jakim jest stanie na tym cylindrze szczególnie
-
[B5 ADR]Olbrzymie spalanie i błąd 00561 - mixture adaptation 14-00
A PB lejesz na renomowanych cpn czy nie za bardzo ?? Bo na spalanie stukowe wpływa też jakość paliwa Nie pamiętam dokładnie jaki poziom w tym powinien być prawidłowy, to o zakresie niech ktoś Ci napisze kto wie dokładnie
-
Ogromne spalanie.
Jak narazie nikt nie jest w stanie Ci pomóc bo nie wiemy jaki masz silnik ani nie masz profilu uzupełnionego brak prefiksu przy temacie i w ogóle za wiele nie napisałeś oprócz tego że dużo pali, napisz jaki masz silnik zapewne 1,8 ale potwierdź to, czy posiadasz lpg itp.
-
[B5 ADR]Olbrzymie spalanie i błąd 00561 - mixture adaptation 14-00
instrukcja jest gdzieś w dziale VAG Albo zrób jeszcze tak: odłącz mu przepływkę przejedź się i zobacz co będzie z mocą, jeżeli nie pomoże to podłącz przepływkę i odłącz sondę i zrób to samo czyli sprawdź czy moc mu wróciła. Jak zrobisz to daj znać czy jest jakaś różnica
-
niski poziom paliwa = bardzo trudne odpalanie
zrób tak jak ci kolega wyżej pisze, zmierz jej ciśnienie
-
co to za kostka?
Nazywa się to elektrozawór par paliwa i koledzy ci napisali co on robi
-
Chwilowe zamulanie podczas przyspieszania.
Bielik nie spamuj tematu Każdy tankuje gdzie uważa za słuszne
-
Samochód gaśnie podczas dodawaniu gazu
Zrób najpierw jak ci kolega Labiel napisał bo te błędy wskazują na na dużo rzeczy Najbardziej niepokojący jest 17978 - mówiący o problemie z ECU ( zwarcie , uszkodzenie), nie miałeś czasem grzebane coś w instalacji, nie montowałeś czegoś czy coś w tym stylu ?? Masz też błąd wskazujący na temp. zrób logi, popatrz w blokach czy czujnik temp. wskazuje odpowiednią temp. Bielik napisz coś więcej pokaż błędy VAG itp.
-
Problem z odpalaniem
ADP to nie jest czasem silnik 1,6 Jeżeli tak to nie ten dział Przy 1,6 masz jeszcze kopułkę i palec (aparat zapłonowy) zobacz w jakim on jest stanie ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- żeby sprawdzić pompę zmierz jej ciśnienie wtedy będziesz wiedział czy się kończy
- Rozrząd