Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grabek94

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z polifta do przedlifta różnią się górnym mocowaniem. Wersja silnikowa do tylnych nic nie ma, także powinny pasować.
  2. Pomysł bardzo ciekawy. Mam nadzieje, że wiesz, że w B5 S-line nie występowało?
  3. Przygoda z moja Srebrną strzałą dziś się zakonczyła. Samochód zmienił właściciela. Zaczynamy poszukiwania godnego następcy. Niedługo w dziale Sprzedam pojawią się rzeczy, które mi po niej zostały. [Temat do zamknięcia]
  4. Witam. Mam szybkie pytanie. Posiadam plecy od foteli przedliftowych. Czy te plecy podejdą normalnie do polifotwych foteli tych półkubełkowych? Moje mają na dole śrubki a te nowe nie. Czy to jedyna róznica, którą można jakoś przeskoczyć? Dziękuje za odpowiedź
  5. Jest na forum wątek na ten temat. Castrol to śmietnik. Jaki przebieg? Jeśli nie żłopie Ci oleju, to polecam przejście na motula syntetyk 5w40.
  6. Co do pierwszego, to ten trójnik lubi pękać w miejscu, gdzie wchodzi śruba. Polecam wymiane, zamiennik 20 zł, ori ASO 100 z oringami. Dokręcanie może tylko pogorszyć sprawę, bo możesz zwiększyć te pęknięcia. Duży ubytek płynu w zbiorniczku?
  7. Lampy tył bankowo do zmiany, najlepiej na drugi lift. Lusterko prawe można podmienić na anglika, ale nie jest to bezproblemowe. Musisz przełożyć ten czarny plastikowy trójkąt ze swojego. Weź sobie kogoś do pomocy, żeby uporać się ze sprężyną i podkładką. Zarezerwuj sobie z godzinke. Co do temperatury, to mówisz o tym, że wolno grzeje się we wnetrzu tak? Bardziej moim zdaniem jest to wina nagrzewnicy niż termostatu, skoro sam silnik łapie temperature. Może trzeba ją odpowietrzyć lub przepłukać odkamieniaczem. Życze bezawaryjności. A jeśli nie planujesz modów, to zobaczysz po jakimś czasie na forum, że szybko to zdanie zmienisz.
  8. To czemu (na przykladzie B5) ori są 195/65 R15, 205/55 R16 i 225/45 R17? Tak jakby przy każdym caly profil malał o "10" w celu utrzymania tej samej średnicy koła? Szerokości raczej nie maja tutaj na to wpływu. Jeśli się myle, to niech ktoś mnie poprawi i napisze, jak powinno być.
  9. Wg mnie opona o profilu 50 R17 będzie ciut większa niż 55 R16. Więc stąd to przekłamanie. Wysokość na profilu 55 na 16" powinna być podobna w 45 na 17" z tego, co mi wiadomo. Na 16" kola robią więcej obrotów i licząc spalanie okazuje się ze zrobiłeś "więcej" kilometrów.
  10. To idź po nowym roku, żeby stare sie skasowały same, a nowe zbijesz.
  11. Buda od q i ośki jest zupełnie inna.
  12. Dokładnie w tym leży problem. Czujnik przy pedałach.
  13. Do maxa to jeszcze z 3 centy mógłbym zjechać. Nie wiem tylko jakby sie zachowywała na rozkopanym w każdym miejscu Koszalinku. Remonty everywhere! Z kierownicy jestem bardzo zadowolony, jedna z rzeczy, z których jestem najbardziej zadowolony. Dobra, pokaż skąd takie wziąć i robimy Klapa otwierana i podnoszona z pilota na miejscu ____________________________________________________________________________________________________________________________ Od tygodnia nie mogę się zebrać, żeby nagrać filmik jak to działa. Niedługo coś wrzuce. Zna ktoś jakiś ciekawy sposób na regenerację dekielków od ori słoneczek 15"? ____________________________________________________________________________________________________________________________ Obiecany filmik. Oglądać
  14. Grabek94 odpowiedział(a) na eXik temat w Audi A4 B5
    Tak, czasem mogą skrzypieć nawet wahacze nie mające specjalnych luzów. Musisz tylko być pewny, które to, żeby nie wywalić kasy w błoto.
  15. Jakie muszę zamontować, żeby to zagrało?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.