Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radek21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Ma ktoś sprawdzoną firmę gdzie zregenerują pompę wspomagania?
  2. Nie do końca. Na plaku bez świec zawsze se dezwie. Nawet bez paliwa. A 1,9 bez świec ciężko od strzała odpalić, chyba ze zdrowy i kąt wtrysku idealnie ustawiony. Tylko paliwo podawaj przez filtr a nie bezpośrednio do pompy
  3. Odkręcić wszystkie i jak pójdzie paliwo to zakręć i wtedy musi odpalić. A świece sprawne?
  4. Wpada w tryb awaryjny, tak jak koledzy wyżej pisali n75 albo turbina sie przycina. Podmien najpierw zaworek i sprawdz
  5. Podaj paliwo na krótko z banki do filtra aby grawitacyjnie leciało. Poluźnij rurki od wtrysków i kręć aż poleci paliwo ze wszystkich. Wtedy masz pewność ze jest odpowietrzony. Z duża ilością plaka radziłbym uważać. Jak paliwo nie poleci na wtryski to możesz kręcić do śmierci a nie odpali
  6. radek21 odpowiedział(a) na stadnicka.i temat w 1.9TDI
    Wpada w tryb awaryjny. Logi pokażą gdzie lezy przyczyna. Hskim programem odczytujesz bledy?
  7. A nie bylo xzasami nic grzebsne w sofcie silnika? Sprawdz czy czasami nie ma wody pod komputerem na podszybiu gdzie sa przekazniki. Miałem tsk u siebie
  8. radek21 odpowiedział(a) na radek21 temat w Audi
    pomoze ktos?
  9. radek21 opublikował(a) temat w Audi
    Potrzebuje numer zderzaka przedniego pod spryski i pdc bonie moge znaleźć nigdzie
  10. Witam. Mam skrzynie jax 6hp 19 i mam pytanie na jaki olej najlepiej wymienić? Raczej wcześniej nie był wymieniany. Przebieg 180 tys
  11. Uszkodzone mechanicznie. Nawiasem mowiac zwarcie i zapalila sie instalacja przy wtryskach I upalily sie cewki.. Wisconsin dilate go musze wymienic 3 szt. Tylko czy moge wsadzic 3 z koncowka BD zostawiajac 3 z nr AH?
  12. Nikt nic w temacie nie może doradzić?
  13. Ale musze wymienic wszystkie na te z koncowka BD czy tylko te 3 szt? Zawartość dodana 9 minutes later Wg tej str chyba Moran wymieniac pojedynczo http://wtryski.de/numery-bosch-audi-oe-oem/numery-bosch-audi-oe-oem.html Podpowie ktos kto bardziej siedzi w temacie;)
  14. Mam pytanie odnosnie wtryskow w a4 b7 3.0 tdi asb. Obecnie mam w Audie 059130277 ah I numer Boscha 0445115052. Mam do wymiany 3 sztuki I treat pytanie na jakie najlepiej wymienic? O takim samym nr? Czy moge zastapic je innymi? Jack tak to jakimi? Ewentualnie nowe gdzie najlepiej kupic? Ma kiosk pewne zrodlo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.