-
Telepie budą tip 3.0 tdi ASB
Nikt nie pomoże ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Telepie budą tip 3.0 tdi ASB
Witam Panowie mam taki problem dzisiaj po odpaleniu rozgrzanego auta zaczęło mi telepać budą i silnik jakby głośniej chodził. Takie objawy dzieją się na postoju i podczas jazdy bez dodania gazu na niskich obrotach. Po dodaniu gazu na wyższych obrotach wszystko jest okej. Proszę o pomoc może ktoś miał podobny problem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dojazdówka pod heble 320 ?
Witam Mam pytanie czy dojazdówka 16” podejdzie pod tarcze 320 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy warto kupić 3.0 tdi 233km a4 b7?
Na pewno warto pod względem mocy i kultury pracy ale wszystko zależy jak auto było eksploatowane Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tiptronic - zasady użytkowania
Filmik spoko szkoda że to nie audi z tipem bo mam podobny przebieg i tez olej nie był nigdy wymieniany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tiptronic - zasady użytkowania
Kurde muszę to sprawdzić ;d Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tiptronic - zasady użytkowania
Jak powinno się ruszać tipem jak zatrzymamy się na stromej górce i trzymamy hamulec ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b7 1.9tdi quattro tiptronic - występuje taka kombinacja?
Nie ma w b7 1.9 tdi quattro. W 3.0tdi jak i 2.0tdi spotkasz tip i q. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moje Audi B7/ASB/2xsline/Recaro
Dzięki mam nadzieje ze nic się nie zesra przez następne kilkanaście tys km ;p Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moje Audi B7/ASB/2xsline/Recaro
Tak dokładnie. Chyba kojarzysz auto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moje Audi B7/ASB/2xsline/Recaro
Dokładnie to z Łęcznej. Tak poprzedni właściciel sobie obszył Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moje Audi B7/ASB/2xsline/Recaro
Siema wszystkim forumowiczom ! [emoji4] Po kolejnym audi przyszła kolej na następne [emoji4] Było b5 1.9 tdi, b6 2.5 tdi i powiedziałem nigdy więcej diesla ;d Jednak po długich poszukiwaniach stałem się posiadaczem mocnej b7 [emoji4] To tak ... Audi a4 b7 Avant Rok 2007 Silnik ASB 233 KM Skrzynia Tiptronic Kolor LZ9Y 2xsline Bixenony Fotele Recaro Ogólnie to prawie full wyposażenie oprócz szyberdachu i czujników parkowania z przodu. Obecnie zalany olejem LM 5w40 i filtry MANN. Z rzeczy co zrobiłem to usunięty DPF i wyłączone klapy kolektora bo checka wywalało. Planuje wymienić olej w tipie i to narazie na tyle [emoji4] Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tiptronic - zasady użytkowania
Kolego tez mam takie uderzenie szczególnie z biegu 4 na 3 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tiptronic problem
Ale w Szwajcarii był pewnie serwisowany. Jaki ten przebieg ? Jest data końca serwisowania ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tiptronic problem
Sprawdź sobie przebieg skąd auto sprowadziłeś ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patricoo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta