Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patricoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez patricoo

  1. Nikt nie pomoże ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Witam Panowie mam taki problem dzisiaj po odpaleniu rozgrzanego auta zaczęło mi telepać budą i silnik jakby głośniej chodził. Takie objawy dzieją się na postoju i podczas jazdy bez dodania gazu na niskich obrotach. Po dodaniu gazu na wyższych obrotach wszystko jest okej. Proszę o pomoc może ktoś miał podobny problem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Witam Mam pytanie czy dojazdówka 16” podejdzie pod tarcze 320 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Na pewno warto pod względem mocy i kultury pracy ale wszystko zależy jak auto było eksploatowane Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Filmik spoko szkoda że to nie audi z tipem bo mam podobny przebieg i tez olej nie był nigdy wymieniany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Kurde muszę to sprawdzić ;d Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Jak powinno się ruszać tipem jak zatrzymamy się na stromej górce i trzymamy hamulec ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Nie ma w b7 1.9 tdi quattro. W 3.0tdi jak i 2.0tdi spotkasz tip i q. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Dzięki mam nadzieje ze nic się nie zesra przez następne kilkanaście tys km ;p Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Tak dokładnie. Chyba kojarzysz auto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dokładnie to z Łęcznej. Tak poprzedni właściciel sobie obszył Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Siema wszystkim forumowiczom ! [emoji4] Po kolejnym audi przyszła kolej na następne [emoji4] Było b5 1.9 tdi, b6 2.5 tdi i powiedziałem nigdy więcej diesla ;d Jednak po długich poszukiwaniach stałem się posiadaczem mocnej b7 [emoji4] To tak ... Audi a4 b7 Avant Rok 2007 Silnik ASB 233 KM Skrzynia Tiptronic Kolor LZ9Y 2xsline Bixenony Fotele Recaro Ogólnie to prawie full wyposażenie oprócz szyberdachu i czujników parkowania z przodu. Obecnie zalany olejem LM 5w40 i filtry MANN. Z rzeczy co zrobiłem to usunięty DPF i wyłączone klapy kolektora bo checka wywalało. Planuje wymienić olej w tipie i to narazie na tyle [emoji4] Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Kolego tez mam takie uderzenie szczególnie z biegu 4 na 3 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. patricoo odpowiedział(a) na patricoo temat w Audi A4 B6/B7
    Ale w Szwajcarii był pewnie serwisowany. Jaki ten przebieg ? Jest data końca serwisowania ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. patricoo odpowiedział(a) na patricoo temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź sobie przebieg skąd auto sprowadziłeś ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. patricoo odpowiedział(a) na patricoo temat w Audi A4 B6/B7
    To bardzo mało. A to 100% przebieg ? Ja mam 280tkm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. patricoo odpowiedział(a) na patricoo temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego jaki przebieg ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. 2200 przy temp 0 stopni auto stało cała noc. Mam przebieg 280 tys i olej nigdy nie wymieniany. Nie no latem to tak jak na rozgrzanym. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. U mnie przy 0 stopni tak nie szarpie z 1 na 2 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Witam Przez ostatni czas po zgaszeniu silnika włącza mi się wentylator, nie występuje to zawsze lecz sporadycznie i to przy nie rozgrzanym silniku. Jakieś sugestie ? Z góry dziękuje Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Możesz mi powiedzieć jaka powinny mieć długość ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Właśnie byłem teraz w serwisie i sprawdził ze do alu idą kulkowe i stożkowe. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Witam Jakie śruby będą odpowiednie to tej felgi kulowe czy stożkowe ? Z góry dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Witam Przez ostatni czas po zgaszeniu silnika włącza mi się wentylator, nie występuje to zawsze lecz sporadycznie i to przy nie rozgrzanym silniku. Jakieś sugestie ? Z góry dziękuje Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. A jaki zalać po wycięciu dpf ? 5W40 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.