Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi a4 b5 2.4 montaz quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zakupiłem audi tylko brak napedu quattro. Czy dało by sie zamontowac w zwykłej a4 naped quattro ? jesli tak poprosze o jakies plany ktore by pomogły mi w montazu . Dziekuje z góry :)

Opublikowano

Buda od q i ośki jest zupełnie inna.

Opublikowano

Masz do wycięcia cały tyłek bo jest inna podłoga.

Opublikowano
  • Autor

Masz do wycięcia cały tyłek bo jest inna podłoga.

Dlatego potrzebuje plan , lub zakupic sama bude

Opublikowano

Nieopłacalny interes. Lepiej sprzedaj i kup odrazu auto z Q wolałbym zrobić swapa silnika niż przedładać cełą bude. Tym bardziej gdybys zmienił 2.4 na 1.8T. Motor bardziej rozwojowy, niewielkimi kosztami osiagasz ok 200 KM.

Opublikowano

Masz do wycięcia cały tyłek bo jest inna podłoga.

Dlatego potrzebuje plan , lub zakupic sama bude

Do czego plany? Wycinasz tył razem z podłogą wspawujesz drugi i malowanie. Mechanika to później jak klocki lego, ale ja osobiście już by do takiego ciętego auta świadomie nie wsiadał.

Opublikowano

Lepiej sprzedać i kupić w Q będzie taniej, bezpieczniej, pewniej :)

Opublikowano
  • Autor

Nieopłacalny interes. Lepiej sprzedaj i kup odrazu auto z Q wolałbym zrobić swapa silnika niż przedładać cełą bude. Tym bardziej gdybys zmienił 2.4 na 1.8T. Motor bardziej rozwojowy, niewielkimi kosztami osiagasz ok 200 KM.

Dzieki za rade Panowie , a co do 1.8T mysle ze sa mniej mocniejsze niz te 2.6, 2.4 tak słyszałem i jeszcze uciekne od tematu :P nie swieci mi komputer wgl nie daje mi odznak zycia , niby ekran nie jest pekniety mysle nad ta płytka starujaca

Opublikowano

"mniej mocniejsze" ? Nie rozumiem co masz na myśli..

Opublikowano

Nie wiem czy 1.8T są mniej wytrzymałe, 400 tys przelotu robią bez marudzenia, na upalanie też są odporne, a jak ktoś ma wybitne zdolności to i blok betonu zajedzie. Na komputer spróbuj najpierw przytrzymać reset w manetce, może jest tylko wygaszony.

Edytowane przez majkel_majki

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy 1.8T są mniej wytrzymałe, 400 tys przelotu robią bez marudzenia, na upalanie też są odporne, a jak ktoś ma wybitne zdolności to i blok betonu zajedzie. Na komputer spróbuj najpierw przytrzymać reset w manetce, może jest tylko wygaszony.

Podobno spalanie jest duze , bał bym sie o turbo a mam ciezka noge :P a z tego co słyszałem te jednostki 2.4 i 2.6 maja dobra tez opinie , wczeniej miałem audi 100 c4 ale 2.3 i nic dlatego wybrałem z tych jednostek

a co do manetki to probowałem i nic nie odzywa sie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.