Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A orientujesz się od jakiej sumy u nich wydech się rozpoczyna, bo wydaje mi się że znacznie przekracza mój budżet.

Znam już cena 2600 jest to dla mnie stanowczo za dużo będę w takim razie myślał nad zrobieniem środkowego i końcowego a może w przyszłości coś pomyślę

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

A może ktoś mi doradzi czy jest sens kupować taki zestaw

http://allegro.pl/show_item.php?item=5070673605

lub

http://allegro.pl/show_item.php?item=5712622328

Witam od niecałego roku jestem posiadaczem A4 B5 1996r 2.6 V6 avant QUATTRO 267 tysięcy przebiegu ;)

Od zakupu niestety wypadło wiele planowanych i nie planowanych wydatków takich jak:

- Oleje i płyny

- Tarcze i klocki tył

- Część wydechu :( (został do zrobienia środkowy i końcowy)

- Szklanki :(

- Parę uszczelek bo olej lał się z każdej strony

- Sprzęgło

- Wiskoza która mnie uziemiła wracając na autostradzie

- Popsuty sterownik ABS :( nie naprawiony jeszcze do końca)

- Drążki tył

A w planach:

- Kratki po lift ZROBIONE

- obszycie kierownicy + dróżek + boczki i podłokietnik

- naprawy blacharski lakiernicze

- lampki pod deskę i w drzwi

- Wymiana wykładziny w bagażniku i kabinie (kiepski stan) KABINA ZROBIONA

- wahacze przód

- dywaniki welur

- wymiana panelu klimatyzacji delikatnie wylany wyświetlacz ZROBIONE

Zrobione samemu:

- Wymiana żarówek wewnątrz na białe ledy

- Dodatkowe złącze zapalniczki koło drzwi kierowcy

- Naprawiony silniczek wycieraczki tył

- Naprawa elektrycznej szyby lewy tył (kostka w drzwiach)

Tyle co pamiętam i tyle co mi na razie przychodzi do głowy.

Mimo wielu nieplanowanych wydatków bardzo się ciesze że padło na Audi :)

faa60f03f7789607med.jpg

Edytowane przez mokry_mtb

Opublikowano

Zapodaj wiecej fotek

Opublikowano

dawaj więcej fotek.........

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia z zewnątrz wkrótce ale nie ma czym się chwalić bo większość elementów blacharskich jest do malowania lub wymiany :( Mam już klapę którą będę niedługo wymieniać tylko z po lifta i nie wiem jak to będzie z zamkiem. Wczoraj wymieniłem kratki strasznie długo mi z tym zeszło bo są z anglika. W skrajnych kratkach aby regulacja (wysokości) była prawidłowa środki wsadziłem ze starych kratek aby pasowały kolorystycznie wypiaskowałem je :). A to mała foto relacja z prac:

2a785d71b19db3a2med.jpg

7f44b6c8f1036d8dmed.jpg

b17f202afaa4b790med.jpg

f83b75301308df4amed.jpg

39c9ed9e42eff0b6med.jpg

A tak wygląda sprawa ABS-u :(

0c6f20d621c5cf98med.jpg

Pod zegarami znalazłem niepodłączoną wtyczkę może ktoś wie od czego..?

9eec70c326ca8e43med.jpg

642367c0e669f42cmed.jpg


Kolejna mała naprawa.

Podirytowany po raz kolejny nie działającym światłem podświetlenia tablicy postanowiłem coś z tym zrobić. Wykonałem nowe uszczelki (mam dostęp do materiałów i maszyn) składające się z jednej części a nie tak jak to wyglądało przynajmniej u mnie wcześniej.

c01acfec90725880med.jpg

0855b5f6bcf8189dmed.jpg

65fb07e597e5dea4med.jpg

Przy okazji wygłuszyłem pokrywę w tym miejscu którym znajduje się silniczek wycieraczki.

c82793a124a1618amed.jpg

79b6675099b350f9med.jpg

Edytowane przez mokry_mtb

Opublikowano

Kolego z ABS sprawdź czujniki może źle ustawione sa podobne miałem ;)

Opublikowano

Kolego, a to wygłuszenie to w jakim celu robiłeś na klapie?

Opublikowano
  • Autor

W ostatnim czasie ciągnąłem przewody od wzmacniacza i znalazłem ślady po myszy :( prawdopodobnie samochód musiał stać jakiś czas. Skończyło się na wymianie wykładziny moim zdaniem kolor na plus zdjęcia z efektu końcowe już nie długo a na razie z prac.

8929348be9b88250med.jpg

f66071830b16c13fmed.jpg

A oto winowajca

445a05f6e0c8ddfbmed.jpg

a20ccf006c6b5f0amed.jpg

ea11faee7355b3ddmed.jpg


Kolego, a to wygłuszenie to w jakim celu robiłeś na klapie?

W tym miejscu znajduje się silniczek od wycieraczki jest teraz trochę cichszy. Z ABS będę walczyć ale komputer nie pokazuje żadnych błędów.

Opublikowano

mam ten sam silnik u siebie w audi :) Powodzenia w doprowadzenia do ideału :)

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje i stopniowo będę brną do ideału :)

Opublikowano

Kolego mi też Vag nic nie pokazywał a Abs mi świrował wyciągnąłem czujniki i wydmuchałem dobrze podziałki kompresorem i problem jak ręką odjął ;)

Opublikowano
  • Autor

Może uda mi się kogoś znaleźć w Łodzi kto się trochę zna na A4 B5 to może wtedy uda mi się znaleźć przyczynę. A tym czasem biorę się za mały wyciek płynu chłodzącego w wkrótce zdjęcia z pracy.

Opublikowano

pisz do DJ'a

Opublikowano

kolego sprawdź czujniki ABS albo tez może być uszkodzony pierścień na przegubie albo z tyłu na tarczach tez są pierścienie ABS

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj postanowiłem coś tam zmienić oto efekt.
902ec1de99fddf3dmed.jpg

32e517aac9517cb2med.jpg

119d4e57e82f6a3amed.jpg

b4cd7b9173abca05med.jpg

Zostało jeszcze obszyć skórą resztę :)

Opublikowano

Pomysł bardzo ciekawy. Mam nadzieje, że wiesz, że w B5 S-line nie występowało?

Opublikowano
  • Autor

Teraz już wiem czyli kierownica trójramienna jest tylko potocznie tak nazywana?

Opublikowano

Jaki koszt takiej zaslepki ?

Opublikowano
  • Autor

Nie zastanawiałem się nad tym :) jeżeli zebrało by się ponad 10 osób z ustalonym wzorem mógł bym zrobić, ale i tak nie wyjdzie to tanio

Opublikowano

W b5 było pro line i pro sport... masz temat cały o tym na forum.
Może zamiast napisu Sline dać tam taki znaczek jak jest na kierownicy po prostu... Moim zdaniem lepiej by wyglądało :D

Przyjrzałem się tej zgubie z wcześniejszych zdjęć, jak dla mnie to wygląda to na oprawkę od żarówki takiej małej, jak kiedyś były do podświetlania tablicy zegarów, przed ledami jeszcze...

Opublikowano
  • Autor

To już się wyjaśniło :) jest to kontrolka od kierunków przyczepmy. A z gałką przemyśle może znajdą się chętni na taki model..?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.