Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Graba82

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ....nawet fajnie ta gałka wyszła
  2. Dokładnie woziły się na mercedesie i spodobały sie to teraz niech troszkę na audi pojeżdżą
  3. ...myślicie że te Ledy są do kitu w ogóle ich nie widać sa schowane pod kratkami a na żywo wygląda dość ciekawie...
  4. ...i nowe koła na lato co myślicie... dziobek z ledami
  5. witam tak Kutno tylko jeszcze nieprzerejestrowana.....dokładnie koło na lato 17" coś muszę kupić za dobrą kasę ...mam ładne koła 17 ale od golfa 4 i nie pasuje chyba rozstaw......
  6. Witam serdecznie W dniu 24.02.2015 stałem się posiadaczem pięknego wozidła jakim jest Audi A4 Avant z zacnym silnikiem (jak dla mnie) 2.4 V6 165 koni z grudnia 1998r i chciałem wam go pokazać (jeszcze nie przerejestrowane na mnie) Auto nawet fajnie wyposażone: -4x Airbag -licznik z fisem -komputer pokładowy -tempomat -klimatronik -4xel.szyby -el.lusterka -tiptronik -centralny zamek(pilot w kluczyku) -2xpodłokietnik -halogeny w lampach -relingi dachowe -fotele wadery -seryjne obniżone -pakiet doświetleniowy i to chyba tyle oczywiście możliwe że o czymś zapomniałem i parę fotek: w tle moje drugie wozidło golfik (żonka nim pomyka) i silniczek pierwsze naprawy już zrobione ,a wiec uszczelki pokryw zaworów(ciekło na tłumik) wymienione węże odmy również i cały pakiet doświetlenia wymieniony na Ledy no i silniczek wymyty i co to tyle także zapraszam do oceny i waszych pomysłów ,dodam że autko mam na razie dwa tygodnie także wszystko przede mną ......pozdrawiam .....łał ile wpisów haha
  7. :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:
  8. ....piękne auto no i miejscówka ......
  9. dawaj więcej fotek.........
  10. ...dużo czy mało ciężko powiedzieć roboty jest na pewno dużo.ale z tego co wiem tak jak koledzy piszą da sie wymienić bez zdejmowania rozrządu i wtedy cena powinna byc niższa.u siebie misze go wymienić właśnie tylko przeraża mnie rozkręcanie całego przodu czy uda się to potem złożyć tak jak bylo dlatego wącham sie nad zaprowadzaniem do jakiegoś warsztatu.....
  11. piknie wyszło ...gleba i będzie cacy
  12. Gdzie taka cena
  13. ...chce wymienić termostat w 2.4 V6 bez zdejmowania wszystkiego..jak to zrobić dajcie jakieś instrukcje foty co kolwiek
  14. Graba82 odpowiedział(a) na Adrian2.4 temat w 2.4
    No ją tak zrobiłem przy pierwszej wymianie, co było błędem bo później i tak kupowałem nowe ...no właśnie więc trzeba nowe ,panowie a na necie kupie gdzies te zaślepki bo ja naibliższy serwis mam chyba w Łodzi to 60 km o demnie
  15. Graba82 odpowiedział(a) na Adrian2.4 temat w 2.4
    ..a wklejał ktos te stare zaślepki na silikon czy muszą być raczej nowe....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.