Treść opublikowana przez ja74687
-
problemy z silnikiem, odpaleniem i obrotami.
odłącz mu jeszcze aku na noc i rano po podłączeniu zrób tak: przekręć zapłon poczekaj ok 1 min wyłącz zapłon odczekaj ok 30s. i wtedy go odpal, tylko nie dodawaj mu ani gazu ani nic. Skrzynia na luz i daj mu się rozgrzać do ok 80 stopni żeby sonda prawidłowo zaczęła działać Napisz czy pomogło
-
problemy z silnikiem, odpaleniem i obrotami.
A czujnik temp. jak ??
-
cieply silnik nie chce zapalic
z tyłu silnika, najlepiej go widać jak ściągniesz rurę między filtrem a przepustnicą. Posiada on 4 piny. Wymiana banalna wyciągasz zawleczkę, wywalasz stary zakładasz nowy, wkładasz zawleczkę i po robocie
-
Wyciek ze zbiornika a uszkodzony elektrozawór odpowietrzanai zboirnika paliwa Audi A4
Zobacz dokładnie tą pokrywkę nad pompą paliwa ona potrafi lecieć
-
Czy to dobry wybór
zestaw nie zawiera napinacza A napinacz powinien być taki VW PASSAT B5 NAPINACZ PASKA ROZRZĄDU 1.8 AUDI A4 (4330823143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko że nowy ja znalazłem pierwszy z brzega ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Tu masz zdjęcie całego zestawu rozrządu eKatalog Inter Cars - 2mln cz[ci do samochodów | Sklep Online
-
problemy z silnikiem, odpaleniem i obrotami.
Sprawdź czujnik temp. jaką wartość w blokach pomiarowych pokazuje Jeżeli będzie dobrze, to odłącz mu przepływkę i zobacz czy pomoże
-
Czy to dobry wybór
Jeżeli chodzi o jakość to te dwie firmy są jednymi z lepszych Ale jeżeli chcesz spać spokojnie to w tym zestawie brakuje napinacza hydraulicznego, który warto zawsze wymieniać przy zawsze przy wymianie rozrządu
-
Wyciek z lewej strony silnika( od strony kol wydechowego )
Było gdzieś opisane nie pamiętam już ale wałki chyba musisz ściągać
-
Wyciek ze zbiornika a uszkodzony elektrozawór odpowietrzanai zboirnika paliwa Audi A4
Pociśnienie nie jest w stanie wydmuchać ci PB przez korek to nie ciśnienie Zapewne masz problem z uszczelką od puszki która zamyka pompę Jeżeli chodzi o zawór par paliwa to na krótką metę możesz go odłączyć ale nie powinno się tego robić A tak po za tym to ten zawór od razu po odpaleniu nie będzie ci klikał, po odpaleniu zostaw go na kilka minut i zobacz co się będzie działo Możesz go sprawdzić też chyba za pomocą VAG-a, w testach tam masz coś takiego
-
cieply silnik nie chce zapalic
Podłącz VAG, możliwe że czujnik temp. poszedł
-
Problem z prowadnicą i miarką oleju.
coś słabo szukałeś AUDI A4 A6 PASSAT B5 1.8T MIARKA BAGNET ORYGINAŁ (4358451910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wyciek z lewej strony silnika( od strony kol wydechowego )
Zobacz dokładnie czy z pod pokrywy zaworów nie leci. Musisz dokładnie go wyczyścić z tej strony i popatrzeć gdzie leci olej, może przez uszczelkę misy puszcza
-
Nierówna praca zimnego silnika
Wyłączenie przyciskiem gazu może nic nie dać bo LPG jest w układnie i jak np.: reduktor puszcza to wyłączenie nic nie da Temperaturę porównaj z temp. otoczenia, czyli jak rano po nocy zobaczysz temp. to powinna być taka jak temp. otoczenia
-
uszczelka głowicy czy pokrywy zaworów?
Uszczelka pod pokrywą zaworów Ci poszła do wymiany masz komplet czyli zewnętrzną uszczelkę i wewnętrzną
-
Nierówna praca zimnego silnika
Najpierw wyeliminuj LPG czyli zakręć go na butli, wypal z układu i zobacz co się będzie po nocy działo Odłącz mu również przepływkę i zobacz czy pomoże, dodatkowo przydało by się zobaczyć temp. silnika rano w blokach (musisz poszukać na google jak to zrobić ). To na początek jak nie pomoże to pisz
-
uszczelka głowicy czy pokrywy zaworów?
W a4 simeringi to koszt taki jak ci napisał Labiel Wiem bo wymieniałem
-
uszczelka głowicy czy pokrywy zaworów?
Labiel dobrze pisze, do spr. masz węże czy nie są twarde + w jakim stanie są olej i płyn. Zdjęcia możesz wstawić powinno być więcej widać. A z rury wydechowej dymi ci czy nie ?? I dodatkowo poszukaj czy gdzieś indziej płyn nie leci
-
[B5 ADR] Krótkie pytanko ws. pompy paliwa.
pompa powinna działać razem z rozrusznikiem, w nowszych wersja (nie powiem od którego roku) podobno działa kilka s. po zapłonie
-
Filtr paliwa
Zależy od jakości paliwa Nie ma jakiegoś przedziału km
- przerywa silnik
-
1.8 95r brak mocy i wielkie spalanie
Możesz to sprawdzić Odłącz najpierw sondę i zobacz czy będzie poprawa jeżeli tak to masz przyczynę, jeżeli nie to podłącz sondę, postaraj się skasować błąd i odłącz przepływkę i zobacz co się stanie.
-
bogata i uboga mieszanka paliwa
Sprawdź szczelność dolotu i czystość przepustnicy, to na początek jeżeli wszystko będzie dobrze to do spr. logi przepływki i sondy.
-
Stuki w silniku i zapalajaca sie kontrolka oleju
Zamieść tutaj to ktoś Ci zawsze spr.
-
Rozrywa poduszki
Może masz lipne poduszki i dlatego
-
przerywa silnik
Raczej to nie olej Ale wtryski możliwe Jak nie masz kabelka to się musisz zaopatrzyć i posprawdzać w blokach temp. jaką czujnik pokazuje