Treść opublikowana przez ja74687
-
[B5 ADR]Olbrzymie spalanie i błąd 00561 - mixture adaptation 14-00
Zrób logi przepływki ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- A jak z pracą i mocą silnika ??
-
Chwilowe zamulanie podczas przyspieszania.
może znów Ci się mapy rozwaliły w LPG, sprawdź najpierw VAG jak nic nie pokaże to znów wizyta u gazownika w celu sprawdzenia wszystkiego LPG się co jakiś czas reguluje szczególnie nową instalację
-
Pasek rozrządu
było wielokrotnie omawiane poszukaj na formum Kiedyś były 152 teraz są 153. Jak kupisz nowy komplet to 153 będzie pasował
-
szarpie powyżej 2tys obrotów
raczej nie, a VAG coś gada ?? Świece w jakim masz stanie ??
-
Zapieczony korek spustowy oleju.
no tak, ale jak ten zapieczony odkręcisz innym sposobem to zapewne i tak będzie do wymiany A korek kupisz za kilka zł
-
Zapieczony korek spustowy oleju.
Ja również miałem to samo tylko że sobie sam poradziłem młotkiem i przecinakiem Trzema tylko bardzo uważać na miskę, ale da się to odkręcić
-
1.8 ADR uszczelka pod pokrywą zaworów problem z szpilką
zrób jak ci kolega wyżej poradził i będzie git Ja u siebie urwałem szpilkę. Dorobiłem ją ze zwykłej śruby i nie ma problemu
-
1.8 ADR uszczelka pod pokrywą zaworów problem z szpilką
dokładnie jak kolega wyżej zobacz gdzie gwint uszkodziłeś i wymień albo szpilkę albo nakrętkę. Problemu zbyt dużego nie będzie z tym
-
zamiana cewek zaplonowych z silnika ADR
raczej ciężko będziesz miał to przerobić. Kup taką jaką masz to będzie pewne że zadziała
-
Olej w dziwnym miejscu, pomóżcie
Zgadzam się z kolegą wyżej
-
szarpie powyżej 2tys obrotów
Napisz czy masz LPG ?? i zrób logi sondy, daj je do działu VAG do sprawdzenia i jak ocenią to wstaw tutaj ich ocenę, wtedy będziemy myśleć dalej
-
Olej w dziwnym miejscu, pomóżcie
Jak wyżej tylko wymieniaj od razu komplet czyli wew i zew.
-
Nie odpala po naładowaniu akumulatora, POMOCY!!!
u to nie wiem czy ECU ci wytrzymało. Pamiętaj żeby nigdy w ten sposób nie ładować. Bezpieczniki masz z boku pod taką plastykową osłoną, ale jeżeli kontrolka się pali to znaczy że coś jest nie tak. Podłącz VAG tak jak ci napisałem może on coś powie, przynajmniej powinien
-
Nie odpala po naładowaniu akumulatora, POMOCY!!!
polski vag wystarczy aby odczytał błedy tylko skasuj te co będą postaraj się go odpalić i jeszcze raz zczytaj błędy:)
-
Nie odpala po naładowaniu akumulatora, POMOCY!!!
podłącz VAG powinien coś powiedzieć
-
Szarpanie na BP i LPG
możliwe że na którymś wtrysku PB z kabelkiem coś się stało i przez to LPG nie mógł go wyłączyć Niech gazownik dokładnie ci instalację sprawdzi
-
Auto dławi się zawsze po przejechaniu min 30 km
oczywiście w moim poprzednim poście chodziło o czujnik temp. LPG nie ma czujnika Sorki za błąd
-
Szarpanie na BP i LPG
to możliwe że masz mapy porozwalane i dlatego tak szaleje
-
Co to moiże być?
to nie powinno się nic z nim dziać Jedź na zmierzenie ciśnienia może coś pokaże
-
Wyższe obroty po nagrzaniu silnika
Jak masz lpg to może mapy się porozwalały, zrób reset ECU czuli odłącz na noc aku, czasami czyni cuda, oczywiście po podłączeniu adaptacja przepustnicy
-
Przekodowanie sterownika
Jeżeli chcesz szybkiej odp. to pisz w odpowiednim dziale Dużo z tego motoru ni zyskasz czy przekodowanie pomoże raczej nie, a na pewno tego nie odczujesz, jeżeli chcesz mieć więcej mocy zrób swapa do 1.8T wtedy różnicę poczujesz
-
Szarpanie na BP i LPG
sprawdź jeszcze raz co VAG mówi Zrób logi przepływki i sondy, daj je do działu VAG i zobacz jak to ocenią, później napisz ich opinie Po tym będziemy dalej myśleć Dodatkowo jeżeli masz możliwość zamieść tutaj screen mapy w sterowniku LPG
-
Co to moiże być?
- który most kolego miałeś na myśli Bo napisałeś to samo co my czyli spr. ciśnienie ??.//------------------------------------------------ A kiedy wymieniałeś olej ?? i jaki mu zalałeś ??
-
Auto dławi się zawsze po przejechaniu min 30 km
odłącz mu jeszcze czujnik LPG i musisz znaleźć kogoś kto ci te logi zrobi szczególnie przepływki i sondy Ale moja rada jest taka żebyś zaopatrzył się w kabelek VAG koszt ok 50zł a zwróci się szybko
-
Bardzo proszę o poświęcenie czasu, poradę i pomoc:(
a co ma przekaźnik do problemów kolegi ??