Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. Zrób logi przepływki ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- A jak z pracą i mocą silnika ??
  2. może znów Ci się mapy rozwaliły w LPG, sprawdź najpierw VAG jak nic nie pokaże to znów wizyta u gazownika w celu sprawdzenia wszystkiego LPG się co jakiś czas reguluje szczególnie nową instalację
  3. ja74687 odpowiedział(a) na jarekgorski1 temat w 1.8
    było wielokrotnie omawiane poszukaj na formum Kiedyś były 152 teraz są 153. Jak kupisz nowy komplet to 153 będzie pasował
  4. ja74687 odpowiedział(a) na Piterx temat w 1.8
    raczej nie, a VAG coś gada ?? Świece w jakim masz stanie ??
  5. no tak, ale jak ten zapieczony odkręcisz innym sposobem to zapewne i tak będzie do wymiany A korek kupisz za kilka zł
  6. Ja również miałem to samo tylko że sobie sam poradziłem młotkiem i przecinakiem Trzema tylko bardzo uważać na miskę, ale da się to odkręcić
  7. zrób jak ci kolega wyżej poradził i będzie git Ja u siebie urwałem szpilkę. Dorobiłem ją ze zwykłej śruby i nie ma problemu
  8. dokładnie jak kolega wyżej zobacz gdzie gwint uszkodziłeś i wymień albo szpilkę albo nakrętkę. Problemu zbyt dużego nie będzie z tym
  9. raczej ciężko będziesz miał to przerobić. Kup taką jaką masz to będzie pewne że zadziała
  10. Zgadzam się z kolegą wyżej
  11. ja74687 odpowiedział(a) na Piterx temat w 1.8
    Napisz czy masz LPG ?? i zrób logi sondy, daj je do działu VAG do sprawdzenia i jak ocenią to wstaw tutaj ich ocenę, wtedy będziemy myśleć dalej
  12. Jak wyżej tylko wymieniaj od razu komplet czyli wew i zew.
  13. u to nie wiem czy ECU ci wytrzymało. Pamiętaj żeby nigdy w ten sposób nie ładować. Bezpieczniki masz z boku pod taką plastykową osłoną, ale jeżeli kontrolka się pali to znaczy że coś jest nie tak. Podłącz VAG tak jak ci napisałem może on coś powie, przynajmniej powinien
  14. polski vag wystarczy aby odczytał błedy tylko skasuj te co będą postaraj się go odpalić i jeszcze raz zczytaj błędy:)
  15. podłącz VAG powinien coś powiedzieć
  16. ja74687 odpowiedział(a) na urbturbo temat w 1.8
    możliwe że na którymś wtrysku PB z kabelkiem coś się stało i przez to LPG nie mógł go wyłączyć Niech gazownik dokładnie ci instalację sprawdzi
  17. oczywiście w moim poprzednim poście chodziło o czujnik temp. LPG nie ma czujnika Sorki za błąd
  18. ja74687 odpowiedział(a) na urbturbo temat w 1.8
    to możliwe że masz mapy porozwalane i dlatego tak szaleje
  19. ja74687 odpowiedział(a) na Prosiak temat w 1.8
    to nie powinno się nic z nim dziać Jedź na zmierzenie ciśnienia może coś pokaże
  20. Jak masz lpg to może mapy się porozwalały, zrób reset ECU czuli odłącz na noc aku, czasami czyni cuda, oczywiście po podłączeniu adaptacja przepustnicy
  21. Jeżeli chcesz szybkiej odp. to pisz w odpowiednim dziale Dużo z tego motoru ni zyskasz czy przekodowanie pomoże raczej nie, a na pewno tego nie odczujesz, jeżeli chcesz mieć więcej mocy zrób swapa do 1.8T wtedy różnicę poczujesz
  22. ja74687 odpowiedział(a) na urbturbo temat w 1.8
    sprawdź jeszcze raz co VAG mówi Zrób logi przepływki i sondy, daj je do działu VAG i zobacz jak to ocenią, później napisz ich opinie Po tym będziemy dalej myśleć Dodatkowo jeżeli masz możliwość zamieść tutaj screen mapy w sterowniku LPG
  23. ja74687 odpowiedział(a) na Prosiak temat w 1.8
    - który most kolego miałeś na myśli Bo napisałeś to samo co my czyli spr. ciśnienie ??.//------------------------------------------------ A kiedy wymieniałeś olej ?? i jaki mu zalałeś ??
  24. odłącz mu jeszcze czujnik LPG i musisz znaleźć kogoś kto ci te logi zrobi szczególnie przepływki i sondy Ale moja rada jest taka żebyś zaopatrzył się w kabelek VAG koszt ok 50zł a zwróci się szybko
  25. a co ma przekaźnik do problemów kolegi ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.