Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

urbturbo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. urbturbo odpowiedział(a) na urbturbo temat w 1.8
    Problem rozwiązany - niedbale założona instalacja LPG - zwarcie na kablach.
  2. urbturbo odpowiedział(a) na urbturbo temat w 1.8
    Cenne uwagi do przekazania gazownikowi. Po prawdzie mam taki burdel w tej instalacji, że gazownik mi to wszystko podłączy od poczatku, a nakieruje go, żeby od razu patrzył na instalacje od BP. U mnie po odłączeniu pierwszego i czwartek wtryskiwacza LPG samochód dalej pracował...
  3. urbturbo odpowiedział(a) na urbturbo temat w 1.8
    kolego ja też mam taki sam silnik i dnia dzisiejszego tez bujam się z tym przerywaniem takim jakby wypadały iskry. objaw ten kolego u mnie pojawia się tylko kiedy auto jest zapalone zimne i podczas przyspieszania , ponieważ kiedy jest silnik ciepły to nie ma problemu żadnego z autem i nie ma podpszarpywania. ja w silniku wymieniłem świece, sonde i przeplywkę. Więc też nie wiem od czego to może być. Auto skanowałem VAGIEM i tak przepływka ok, sonda też ok. zadnych błędów w silniku. Miałem szarpanie na zimnym silniku spowodowane brudnymi wtryskami LPG (Magic Jet) a to jest problem ogólnie znany. Dlatego wtryski poszły do czyszczenia, a po tym zabiegu namnożyły się inne problemy. Jest dokładnie tak jak piszesz Labiel. Auto po odłączeniu gazu chodzi ok, samochód dzisiaj był u gazownika, który coś pomieszał w instalacji i było dobrze na 15 min. W piątek odstawiam samochód do szczegółowej kontroli. Wygląda na to, że jednocześnie było podawane paliwo i gaz.
  4. urbturbo odpowiedział(a) na urbturbo temat w 1.8
    Gaz został całkowicie odcięty i widać poprawę na benzynie. Po wpięciu instalacji dalej przerywa (nawet w trybie benzynowym).
  5. urbturbo odpowiedział(a) na urbturbo temat w 1.8
    była czyszczona i adaptowana, ale faktycznie do objawów szarpania dochodzi falowanie obrotami - nieraz do około 500 obrotów (objaw ten pojawił się po wymianie cewki)
  6. urbturbo opublikował(a) temat w 1.8
    Witam, Od niedawna jestem posiadaczem A4 B5 i miałem szczęście usuwać usterki po zapoznaniu się z już istniejącymi wpisami. Załamuje już jednak ręce bo problemu szarpania nie mogę się pozbyć, a samochodem muszę dojeżdżać do pracy około 70 km. Od początku: Silnik 1.8 ARG z instalacją LPG. Samochód kupiony był przy przebiegu 217 tys. km (na LPG 30 tys. km), od razu wymienione wszystkie filtry, również od gazu oraz świece. Po przejechaniu 10 tys. km przyszedł czas na wyczyszczenie wtrysków (Magic Jet), była ustawiana nowa mapa (poprzez autoadaptację i korektę) i od tego czas samochód zaczął szarpać. Początkowo na LPG teraz także ma benzynie. Szarpanie występuje przy przyśpieszaniu w każdym zakresie obrotów. Jedynie podczas jazdy jednostajnej czasem udaje się nieco uspokoić ten efekt. Od razu zostały wymienione kable (Magneti Marelli). Po podłączeniu do VAGa wystąpił błąd sondy (wymieniona na NGK) oraz sporadyczny błąd trzeciego wtryskiwacza - przerwa. Więcej błędów nie ma. W sobotę wymieniłem cewkę zapłonową (Delphi) i zaczęło się robić trochę drogo i brakuje pomysłów w którą stronę iść. Poratujcie Panowie jakimiś pomysłami i sugestiami.
  7. Mój ADR spala przy obecnej pogodzie około 10-11 l w trasie i raczej przy spokojnej jeździe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.