-
uszczelka pod dekiel zaworów
dzięki do jutra
-
uszczelka pod dekiel zaworów
ok. ale wstawię jutro na wieczór bo dzisiaj jest zimny a rano do pracy
-
uszczelka pod dekiel zaworów
dokładnie najlepiej jak się powie co ma wymienić to wtedy zrobi a nie chciał bym ładować kasy w to co jest ok. a z drugej strony denerwuje mie te cykanie
-
uszczelka pod dekiel zaworów
mechanik powiedział że trzeba podłączyć auto pod kąputer
-
uszczelka pod dekiel zaworów
a jak mechanik zdejmie dekiel zaworów to będzie wstanie ocenić która to szklanka
-
uszczelka pod dekiel zaworów
sam nie będę grzebał bo się nie znam i nie chciał bym coś zchszanić a jak myślisz ile może to kosztować
-
uszczelka pod dekiel zaworów
raczej pojedyńcze cykanie ale to by się robiło po rozgrzani silnika
-
uszczelka pod dekiel zaworów
mam mobil 10 w 40 a co to może być?
-
uszczelka pod dekiel zaworów
przy okazj muszę dać zobaczyć bo po rozgrzaniu silnika coś mi w nim tak pyka zawór czy coś innego nie wiem może zmienić olej na jakiś gęstszy nie wiem
-
uszczelka pod dekiel zaworów
na zewnątrz to mi nie leci lecz tylko pod świecami a rok temu była wymieniena
-
uszczelka pod dekiel zaworów
koledzy zauważyłem że jest olej w świecach i muszę wymienić uszczelkę i co powiecie o FEBI
-
Średnica Tarcz
koledzy musze zmienić tarcze hamulcowe z tyłu może powie mi ktoś jaką mają średnice w B 5
-
światła tył
ok sprawdze to narazie dzięki
-
światła tył
a niewiesz kolego masa to jaki kolor kabla
-
światła tył
witam koledzy po zmianie lampy robi mi się tak zwana choinka
jarekgorski1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta