Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. ja74687 odpowiedział(a) na SharkS temat w 1.8
    Rozumiem że chinole robią bardzo bardzo podobne rzeczy, ale nie zgodzę się że mogą zrobić wszystko identycznie, czyli chodzi o to że nie mogą wykorzystać loga AUDI jeżeli chodzi o DƎ to najprawdopodobniej oznacza rodzaj napinacza:), dodatkowo sprzedawca wystawia FaVAT więc masz podstawę iść do sądu. Nie chcę się kłócić dla mnie jak masz kasę to możesz kupować w ASO oni też muszą na czymś zarabiać Tutaj masz napinacz gdzie literki się zgadzają, co prawda jest to ten bez czujnika ciśnienia ale kosztuje 350 zł http://allegro.pl/oryginalny-napinacz-lancucha-rozrzadu-a6-a4-1-8-i5064784736.html?source=mlt To mój ostatni post na temat oryginalności napinacza, temat uważam za skończony
  2. ja74687 odpowiedział(a) na SharkS temat w 1.8
    Głupoty piszesz nie wszystkie zamienniki z allegro to chińczyki A w tych czasach kiedy części robią księgowi nie inżynierowie to nie mówmy o jakości Niekiedy zamiennik dobrej firmy wytrzyma więcej niż oryginał, co z tego że ty wydasz 2000zł i masz dwa lata gwarancji, a jak kupie zamiennik za 700 zł i też mam 2 lata gwarancji jak dla mnie to rachunek prosty Masz tu zestaw oryginalny: http://allegro.pl/zestaw-napinacz-lancuch-uszczelki-audi-vw-1-8t-ory-i5107343044.html Cena zestawu: 750 zł, na potwierdzenie na napinaczu masz logo Audi a tego niestety chińskie podróbki nie mają, więc cenę wziąłeś z kosmosu No chyba że podałeś cena części + wymiana w ASO
  3. ja74687 odpowiedział(a) na SharkS temat w 1.8
    Zgadzam się że zostawiamy go na koniec ale bez przesady że nie ma zamienników, jest tego pełno i dobry zamiennik kosztuje w granicach 600 zł Więc troszkę przesadziłeś
  4. ja74687 odpowiedział(a) na largovinch temat w 1.8
    To sobie sam odpowiedziałeś Kto bogatemu zabroni wymień silnik i będzie po kłopocie
  5. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    Nie pokaże ci to że wtryski są nieszczelne, na ten brak mocy przy pewnych obrotach to możliwe że mapy masz porozwalane ale przy strzałach to musi być gdzieś nieszczelność.
  6. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    jak odłączyłeś elektro zawór to nie znaczy że on akurat nie puszcza zakręć LPG na butli, wypal z układu i wtedy sprawdzisz czy to lpg nie jest winne Błędy, które ci wyskoczyły moim zdaniem a raczej jestem tego pewny że są konsekwencją tych strzałów a strzały najprawdopodobniej są powodowane przez wtryski LPG Jeżeli nawet elektrozawór jest szczelny to po jego odłączeniu w przewodzie między nim a wtryskami znajduje się LPG, które podczas odpalania tworzy mieszankę i strzela w kolektor Zrób tak jak napisałem czyli zakręć LPG i wypal je z układu a problem ze strzałami powinien ustąpić
  7. Sprawdź pompę wody, bo jeżeli układ masz odpowietrzony, termostat wymieniony i silnik się grzeje to albo pasek się od pompy urwał albo pompa padła
  8. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    a jak odłączyłeś LPG to co dokładnie zrobiłeś, czy zakręciłeś LPG na butli i wypaliłeś całość z układu ? Odepnij jeszcze czujnik temp. i zobacz czy pomoże
  9. masz go z tyłu silnika jak ustaniesz na przeciwko samochodu Jest pod,troszkę obok rury doprowadzającej powietrze do przepustnicy Jest on 4-ro pinowy
  10. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    Jeżeli strzela w dolot to najprawdopodobniej masz nieszczelne wtryski LPG, podjedź do gazownika na sprawdzenie szczelności, ewentualnie na regulację instalacji i prawidłowe ustawienie map
  11. odkręć pokrywę od ECU i zobacz czy jest tam mokro Mesiah nie panikuj tak auto od razu się nie zapali, jeżeli kolega Liper pisze że leci dym to jak by się miało zapalić to by się zapaliło, po drugie w samochodzie są bezpieczniki które mają za zadanie wyłapać zwarcie, po trzecie jeżeli by przy ECU jakieś zwarcie się robiło to z samochodem by się cuda działy. Jeżeli jest dym to musiał byś mieć osmolone przewody lub miejsca, odkręć pokrywę ECU i poszukaj, ewentualnie daj dobrej jakości zdjęcia z okolic gdzie leci dym Czasami jest tak też przy LPG że potrafi ono przy odpalaniu buchnąć sobie w kolektorze, mało kiedy się to zdarza ale jest taka możliwość, wtedy słychać jak by taki mały wybuch i też się ulatnia dym
  12. ja74687 odpowiedział(a) na cheetos1989 temat w 1.6
    No jak VAG ci wywala cały czas jego błąd to albo wiązka trafnięta, albo czujnik uszkodzony innej możliwości nie ma
  13. ja74687 odpowiedział(a) na Ammixiel temat w 1.8
    Nie ten dział
  14. Ty nie masz EGR, żeby dokładnie określic co mas zna myśli daj zdjęcie, ale to raczej chodzi ci o puszkę która skraca kolektor dolotowy. Bajer audi który nie zawiele pomaga
  15. podłącz vag-a i zobacz co pokaże ?? Jeżeli masz iskrę to na pewno nie świece i przewody są winne. Zobacz czy dobrze wtyczki od wtrysków powpinane masz
  16. ja74687 odpowiedział(a) na cheetos1989 temat w 1.6
    Prosta sprawa: Wymienić
  17. ja74687 odpowiedział(a) na and9 temat w 1.8
    bo w 1.8T jest turbina i tam będzie trochę inaczej Zobacz w innym 1.8 ze sprawną przepływką to wyniki będą podobne jak u ciebie
  18. ja74687 odpowiedział(a) na and9 temat w 1.8
    Teraz logi wyglądają przyzwoicie Wszystko jest dobrze
  19. A odmę masz szczelną ?? Psiuknij w jej okolice plakiem i zobaczysz czy silnik szaleje Na napinacz mi nie wygląda bo napinacz inaczej słychać
  20. Sonda 1 to chyba ta prze katalizatorem, ale jeżeli wymieniałeś przepływkę to jest coś dziwnego ze jej błąd pokazuje Czy kasowałeś błędy i robiłeś ponowny skan ??
  21. ja74687 odpowiedział(a) na and9 temat w 1.8
    ok jutro zajrzę pod maskę i ci powiem Moja przepływka jest Firmy: MaxGear
  22. Możesz przed żeby mapy poukładali bo inaczej LPG może znowu je porozwalać
  23. Zależy jakie odcinki dziennie robisz jak nie za duże to pojeździj kilka dni np.: 4-5 i włącz LPG Tylko że po tym dobrze by było jak byś podjechał na regulację LPG No chyba że masz kabelek i sam to ogarniesz
  24. Zależy od tego jak masz wypchany portfel Jeżeli jest dość gruby to kup ory. a jeżeli nie to magneti marelli też powinno bez problemu działać To jest według mnie jedna z lepszych firm
  25. ja74687 odpowiedział(a) na and9 temat w 1.8
    Ja w swoim zastosowałem zamiennik nie pamiętam ile za niego dałem Na pewno nie przekroczyłem 250zł i jak narazie 3 lata bez problemu śmiga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.