Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zyga@

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zyga@ odpowiedział(a) na Zyga@ temat w 1.8
    czujnika nie odpinalem bo jestem zielony i nie wiem zbytnio gdzie on jest
  2. Zyga@ odpowiedział(a) na Zyga@ temat w 1.8
    Odpinalem przeplywke i auto calkowicie sie dlawi nawet nie dochodzi do 2tys obrotow bo albo go zmuli albo zgasnie
  3. zakrecili gaz i odpieli od elektrykiu zeby sie nie wlaczyla wgl
  4. Witam mianowicie mam problem z odpalaniem mojego audika jak postoi przez noc... hmm od czego tu zaczac bo juz stalo u kilku mechanikow i nic nie poradzili a wladowalem juz w niego okolo 3 tys;/;/ Zostala wyczyszczona przepustnica, wtryski,bak wymienione wszystkie filtry sonda lambda swiece, kable planowanie glowicy, wszystkie uszczelniacze, kompletny rozrzad wraz z pompa wody wymieniony olej.. wymienione zawory zwrotne bo mysleli ze paliwo sie cofa do baku .Auto sprawdzane na vagu w serwisie audi gdzie maja dostep do wszystkiego ale nie ma zadnych bledow i stwierdzili ze dalem im smierdzace jajko do roboty.Sprawdzone cisnienie na wtryskach oraz sprawdzona pompa paliwa wraz z czujnikami tem i maja wszystkie ksiazkowe wartosci. Po czyszczeniu wtryskow auto chodzilo dobrze przez 4 dni po kazdym nastepnym dniu auto odpalalo coraz gorzej raz za 2 pozniej za 3 na koncu za 5 lub wgl nie odpalil albo akum padl od krecenia;/ czasem lapie i chodzi tak jak by na jeden gar a po chwili zoczyna normalnie chodzic, dodam ze gdy auto stoi w cieplym pali na dotyk. Oczywicie po odpaleniu auto musi chodzic na ssaniu z 5 min bo gdy doda sie gazu to sie dusi strzela z filtra powietrza albo gasnie. Gdy auto jest cieple pali na dotyk. Dodam ze mam instalacje gazowa BRC Sequent 24 ale mechanicy ja odlaczali bo mysleli ze gaz przepuszcza i zalewa go ale to tez nic nie pomoglo.. Wiec rece mi opadaja z tym autem albo nprawde trafilem na zloma!
  5. Witam mianowicie mam problem z odpalaniem mojego audika jak postoi przez noc... hmm od czego tu zaczac bo juz stalo u kilku mechanikow i nic nie poradzili a wladowalem juz w niego okolo 3 tys;/;/ Zostala wyczyszczona przepustnica, wtryski,bak wymienione wszystkie filtry sonda lambda swiece, kable planowanie glowicy, wszystkie uszczelniacze, kompletny rozrzad wraz z pompa wody wymieniony olej.. wymienione zawory zwrotne bo mysleli ze paliwo sie cofa do baku .Auto sprawdzane na vagu w serwisie audi gdzie maja dostep do wszystkiego ale nie ma zadnych bledow.Sprawdzone cisnienie na wtryskach oraz sprawdzona pompa paliwa wraz z czujnikami tem i maja wszystkie ksiazkowe wartosci. Po czyszczeniu wtryskow auto chodzilo dobrze przez 4 dni po kazdym nastepnym dniu auto odpalalo coraz gorzej raz za 2 pozniej za 3 na koncu za 5 lub wgl nie odpalil albo akum padl od krecenia;/ czasem lapie i chodzi tak jak by na jeden gar a po chwili zoczyna normalnie chodzic, dodam ze gdy auto stoi w cieplym pali na dotyk. Oczywicie po odpaleniu auto musi chodzic na ssaniu z 5 min bo gdy doda sie gazu to sie dusi strzela z filtra powietrza albo gasnie. Gdy auto jest cieple pali na dotyk. Dodam ze mam instalacje gazowa BRC Sequent 24 ale mechanicy ja odlaczali bo mysleli ze gaz przepuszcza i zalewa go ale to tez nic nie pomoglo.. Wiec rece mi opadaja z tym autem albo nprawde trafilem na zloma!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.