Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciezkie odpalanie na zimnym 1.8 ADR


Zyga@

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mianowicie mam problem z odpalaniem mojego audika jak postoi przez noc... hmm od czego tu zaczac bo juz stalo u kilku mechanikow i nic nie poradzili a wladowalem juz w niego okolo 3 tys;/;/ Zostala wyczyszczona przepustnica, wtryski,bak wymienione wszystkie filtry sonda lambda swiece, kable planowanie glowicy, wszystkie uszczelniacze, kompletny rozrzad wraz z pompa wody wymieniony olej.. wymienione zawory zwrotne bo mysleli ze paliwo sie cofa do baku .Auto sprawdzane na vagu w serwisie audi gdzie maja dostep do wszystkiego ale nie ma zadnych bledow i stwierdzili ze dalem im smierdzace jajko do roboty.Sprawdzone cisnienie na wtryskach oraz sprawdzona pompa paliwa wraz z czujnikami tem i maja wszystkie ksiazkowe wartosci. Po czyszczeniu wtryskow auto chodzilo dobrze przez 4 dni po kazdym nastepnym dniu auto odpalalo coraz gorzej raz za 2 pozniej za 3 na koncu za 5 lub wgl nie odpalil albo akum padl od krecenia;/ czasem lapie i chodzi tak jak by na jeden gar a po chwili zoczyna normalnie chodzic, dodam ze gdy auto stoi w cieplym pali na dotyk. Oczywicie po odpaleniu auto musi chodzic na ssaniu z 5 min bo gdy doda sie gazu to sie dusi strzela z filtra powietrza albo gasnie. Gdy auto jest cieple pali na dotyk. Dodam ze mam instalacje gazowa BRC Sequent 24 ale mechanicy ja odlaczali bo mysleli ze gaz przepuszcza i zalewa go ale to tez nic nie pomoglo.. Wiec rece mi opadaja z tym autem albo nprawde trafilem na zloma!

Edytowane przez Zyga@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalację gazową odłączali tylko elektrycznie czy odpinali węże gazowe i podciśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakrecili gaz i odpieli od elektrykiu zeby sie nie wlaczyla wgl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...