Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem mianowicie na zimnym silniku samochód się dławi,nieprawidłowo chodzi, spada z obrotów ale nie gaśnie, wydobywa się też nieraz spod maski stuknięcie, śmierdzi benzyną oraz b.dużo pali. Gdy się rozgrzeje chodzi OK.

Vag nic nie pokazuje i nie wiem co jest przyczyną :/

Audi A4 B5 1.8 125KM po lifcie silnik APT

Opublikowano

Masz LPG ??

Opublikowano

Do sprawdzenia sonda, a jeśli masz LPG to jeszcze szczelność reduktora.

Opublikowano
  • Autor

Mam LPG od trzech lat, sonda była wymieniana w pazdzierniku 2014

Opublikowano

To jeszcze sprawdź szczelność reduktora bo może puszcza i zalewa. Jeszcze czujnik temperatury.

Opublikowano
  • Autor

na gazie mi chodzi dobrze, jedynie na benzynie na zimnym silniku a jak sie rozgrzeje po 10min, jest ok

Opublikowano

No właśnie - jak reduktor puszcza to takie są objawy.

Opublikowano
  • Autor

mechanik podejrzewa przepływomierz bo jak wypiął to troche lepiej chodzi ale nie do konca bo nie podjął się wymiany.

Nie wiem co robić prosiłbym o jakieś pomysły przed wymianą niepotrzebnych rzeczy.

Dzisiaj wyjmę wąż od filtra gazu i jutro odpale na zimnym zobacze jak się zachowuje.

Edytowane przez JacekM.

Opublikowano

To zlogować przepływkę u żony w audi bylo podobnie nie wkrecal się na obroty i to przepływomierz nie masz nikogo aby podmienić na chwile

Opublikowano
  • Autor

reduktor LPG jest ok.

W poniedziałek zamienię przepływkę na drugą używaną i zobacze jak sie bedzie zachowywał

Opublikowano

Kolego przed porannym uruchomieniem odepnij przepływkę, jak będzie normalne ssanie to na 100% przepływka- miałem to samo w ARG w zeszłą zimę.

Opublikowano
  • Autor

była odpinana i bez zmian

Opublikowano

czyli to nie ona raczej jest winna :) Zmierz ciśnienie PB, dodatkowo spr. też regulator ciśnienia na listwie :)

Opublikowano
  • Autor

to jednak nie przepływomierz, ciśnienie PB ok i regulator też. Poprostu na początku daje za małą mieszankę i spada z obrotów a za jakis czas za dużą i go zalewa, gdy się rozgrzeje jest OK.

Nie wiem co juz robić:/

Edytowane przez JacekM.

Opublikowano

Jest jeszcze możliwość że mapy PB się rozleciały przez LPG :) Zrób mu reset czyli odłącz aku na noc i rano jak podłączysz: Powyłączaj wszystko co zabiera prąd(radio itd.) przekręć zapłon na ok 60s. później wyłącz go na ok 20 - 30 s. i odpal go, tylko nic nie dotykaj, wrzuć luz i dopiero odpal :) Na początku może troszkę zafalować ale powinno później być już dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

Jest jeszcze możliwość że mapy PB się rozleciały przez LPG :) Zrób mu reset czyli odłącz aku na noc i rano jak podłączysz: Powyłączaj wszystko co zabiera prąd(radio itd.) przekręć zapłon na ok 60s. później wyłącz go na ok 20 - 30 s. i odpal go, tylko nic nie dotykaj, wrzuć luz i dopiero odpal :) Na początku może troszkę zafalować ale powinno później być już dobrze :)

Zrobiłem tak dzis rano, ale mechanik kazał odwortnie wszystko włączyc światła ogrzewanie tylnią szybe nawet i jak narazie jest OK odpalił dobrze ale troche czuć benzyną:/

Opublikowano

to co ty za mechanika znalazłeś który kazał włączyć wszystkie odbiorniki prądu :) Przy podłączeniu aku po dłuższym odłączeniu robisz tzw. adaptację i do tego jest potrzebne aby aku miało jak najwięcej prądu, więc radził bym zmienić mechanika bo widać że nie ma pojęcia o tym co mówi :)Widać że masz jeszcze aku w dobrym stanie ale pamiętaj na drugi raz żeby tak nie robić :) Pojeździj troszkę na PB żeby te mapy się ładnie poukładały :)

Opublikowano
  • Autor

to co ty za mechanika znalazłeś który kazał włączyć wszystkie odbiorniki prądu :) Przy podłączeniu aku po dłuższym odłączeniu robisz tzw. adaptację i do tego jest potrzebne aby aku miało jak najwięcej prądu, więc radził bym zmienić mechanika bo widać że nie ma pojęcia o tym co mówi :)Widać że masz jeszcze aku w dobrym stanie ale pamiętaj na drugi raz żeby tak nie robić :) Pojeździj troszkę na PB żeby te mapy się ładnie poukładały :)

nie mam pojęcia tak kazał to zrobiłem, na drugi raz będę wiedział :) to nie przeszkadzało że włączyłem tyle odbiorników prądu?? aku był przez całą noc odłączony,pojeżdze na samej benzynie i zobacze jak sie zachowuje, gaz mam jak narazie wyłączony nawet go nie włączam.

Opublikowano

Nic się nie powinno stać, adaptacja powinna się dobrze wykonać :) Na drugi raz pamiętaj żeby jak najmniej odbiorników było przy adaptacji :) Pojeździj na benzynie i powinno być dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

Nic się nie powinno stać, adaptacja powinna się dobrze wykonać :) Na drugi raz pamiętaj żeby jak najmniej odbiorników było przy adaptacji :) Pojeździj na benzynie i powinno być dobrze :)

ok przejezdze na samej benzynie i zobacze oby było dobrze :) a gaz kiedy mogę włączyc?? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.