Treść opublikowana przez JacekM.
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
bardzo małe odcinki. Przed przełączeniem na gaz pojechać na regulację LPG?? JacekM opisz dokładnie jak wyglądało ci to dławienie szarpanie i do jakiej temperatury tak się działo mam podobny problem i nie moge go rozwiązać po uruchomieniu silnika na zimnym spadały obroty i tracił troche moc,po dodaniu gazu dławił się, po rozgrzaniu silnika było ok. odłącz akumulator na noc i pojedz na regulacje LPG, kalibracje i powinno byc ok, u mnie pobierało dwie mieszanki na raz:)
-
jakie najlepsze wtryski lpg
ale listwa jest ogólnie dobra tylko trzeba w środku cylinderki wymienić i będzie jak nowa
-
jakie najlepsze wtryski lpg
założone mam czerwone VALTEK, opłaca się regenerować?? na około ile km wystarczy??
-
jakie najlepsze wtryski lpg
witam jakie najlepsze wtryski LPG założyć do sekwencji? sekwencja ma 3 lata i i jestem na etapie zmiany. audi a4 b5 1.8 125km APT
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
bardzo małe odcinki. Przed przełączeniem na gaz pojechać na regulację LPG??
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
ok przejezdze na samej benzynie i zobacze oby było dobrze a gaz kiedy mogę włączyc??
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
nie mam pojęcia tak kazał to zrobiłem, na drugi raz będę wiedział to nie przeszkadzało że włączyłem tyle odbiorników prądu?? aku był przez całą noc odłączony,pojeżdze na samej benzynie i zobacze jak sie zachowuje, gaz mam jak narazie wyłączony nawet go nie włączam.
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
Zrobiłem tak dzis rano, ale mechanik kazał odwortnie wszystko włączyc światła ogrzewanie tylnią szybe nawet i jak narazie jest OK odpalił dobrze ale troche czuć benzyną:/
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
to jednak nie przepływomierz, ciśnienie PB ok i regulator też. Poprostu na początku daje za małą mieszankę i spada z obrotów a za jakis czas za dużą i go zalewa, gdy się rozgrzeje jest OK. Nie wiem co juz robić:/
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
była odpinana i bez zmian
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
reduktor LPG jest ok. W poniedziałek zamienię przepływkę na drugą używaną i zobacze jak sie bedzie zachowywał
-
A4 B5 1.8 ADR + LPG Jaki olej?
polecam Moly Liqui, nie jest on za tani bo za 5l zapłacić trzeba od 150-170zł. Jezdze na nim juz 3lata i nie miałem zadnych problemów, moge przejezdzic rok nic nie dolewając. Jesli jezdzisz kilka lat na oleju z jednej firmy to ja bym pozostał przy tym i nie zmieniał. silnik 1.8 APT 125KM
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
mechanik podejrzewa przepływomierz bo jak wypiął to troche lepiej chodzi ale nie do konca bo nie podjął się wymiany. Nie wiem co robić prosiłbym o jakieś pomysły przed wymianą niepotrzebnych rzeczy. Dzisiaj wyjmę wąż od filtra gazu i jutro odpale na zimnym zobacze jak się zachowuje.
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
na gazie mi chodzi dobrze, jedynie na benzynie na zimnym silniku a jak sie rozgrzeje po 10min, jest ok
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
Mam LPG od trzech lat, sonda była wymieniana w pazdzierniku 2014
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
Mam problem mianowicie na zimnym silniku samochód się dławi,nieprawidłowo chodzi, spada z obrotów ale nie gaśnie, wydobywa się też nieraz spod maski stuknięcie, śmierdzi benzyną oraz b.dużo pali. Gdy się rozgrzeje chodzi OK. Vag nic nie pokazuje i nie wiem co jest przyczyną :/ Audi A4 B5 1.8 125KM po lifcie silnik APT
-
DŁAWI SIĘ NA ZIMNYM SILNIKU 1.8 125KM
WITAM, MAM PROBLEM A MIANOWICIE PO ODPALENIU NA ZIMNYM SILNIK SIĘ DŁAWI JAKBY COŚ TAM BYŁO ZAPCHANE,LEKKIE ODCZUCIE TRZĘSIENIA W ŚRODKU W SAMOCHODZIE I LEKKIE SPADAJĄCE OBROTY. NIERAZ TEZ COŚ STUKNIE POD MASKĄ. JAK CHCE PRZYGAZOWAĆ TO IDZIE ALE NIE Z TAKĄ MOCĄ JAK POWINIEN. WSZYSTKO DZIEJE SIĘ TYLKO NA ZIMNYM SILNIKU PO NOCY. PO ROZGRZANIU SILNIK PRACUJE OK. POZATYM SPORO PALI BENZYNY. ZOSTAŁY WYMIENIONE WTRYSKI Z LISTWĄ, ŚWIECE, CEWKA ZAPŁONOWA I CZYSZCZONA BYŁA PRZEPUSTICA.
-
Jaki wybrać licznik
cały czas na fisie pokazuje ikone wody tak jakby sie grzał,pokazuje tez olej i pika a wszystko jest ok. zle wskazuje tez poziom benzyny i temp. jest zawsze 90stopni nawet na zimnym silniku,prawdopodobnie padł procesor
-
Jaki wybrać licznik
ale ja nie chce wymieniac na duzy fis, tylko chce sie dowiedziec czy pasują inne zegary z innymi symbolami
-
Jaki wybrać licznik
Witam. Chciałbym zaczerpnąć informacji bo wogole się na tym nie znam, posiadam zegary jak na zdjeciu Audi A4 1.8 125km benz 2000r.po lifcie. Zegary firmy Jeager z białym podswietleniem pół fis.Prawdopodobnie procesor padł poniewaz cały czas na fisie pokazuje ikone wody i oleju nieraz,zle wskazuje temp. i stan benzyny. I pytanie czy musze szukac zegarów z takim samym symbolem czyli 8D0920900K??? czy moga byc z innym oznaczeniem i innej firmy?? jak tak to np. z jakim?? I czy poleciłby ktoś jakiegos elektryka z woj.mazowieckiego np. Radom Kozienice co by się znal na tym??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich serdecznie!! :D