Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi nie odpala na Pb po dluzszym postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Jestem posiadaczem,nie szczesliwym Audi A4 b5 silnik 1.8 125km o oznaczeniach ADR z instalacja LPG 2 generacji

Mój problem polega na tym ze auto nie odpala od strzala po dłuższym postoju ,chodzi o pb.

Gdy juz auto odpali nawet na 3sekundy po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu auto odpala odrazu ,najgorszy jest moment po postoju tych 5h i wiecej

WYMIENIONE

-przeplywomierz

-przepustnica

-czujnik temperatury

-cewka zaplonowa

-kable wn na bosha

-swiece ngk

-sonda lambda

-zestaw filtrow

Równiez byl zakladany zawór zwrotny przy pompie paliwa Pomy paliwa juz nie wymienialem poniewaz i tak duzo wlozone pieniedzy w te czesci Komputer nie pokazuje bledow na benzynie na gazie pokazuje ale to tylko po przelaczeniu na gaz

I juz sam nie wiem czy podpalic to auto czy co z nim zrobic Mchanicy chca naprawiac w nim silnik bo twierdzo ze dziwnie pracuje tylko na tej podstawie Moze ktos mial podobny problem w takim aucie

Opublikowano

Kolego próbowałeś zakręcić butlę od LPG i wypalić gaz z przewodów? Może po dłuższym postoju instalacja puszcza gaz i stąd problem ? Spróbuj pojeździć trochę na samej benzynie i zobaczy czy będzie poprawa. Jeżeli tak to trzeba odwiedzić gazownika

Opublikowano
  • Autor

Kolego próbowałeś zakręcić butlę od LPG i wypalić gaz z przewodów? Może po dłuższym postoju instalacja puszcza gaz i stąd problem ? Spróbuj pojeździć trochę na samej benzynie i zobaczy czy będzie poprawa. Jeżeli tak to trzeba odwiedzić gazownika

Właśnie to zrobilem dzis Teraz ide do pracy po powrocie zobacze jak wyglada rozruch

Kolego próbowałeś zakręcić butlę od LPG i wypalić gaz z przewodów? Może po dłuższym postoju instalacja puszcza gaz i stąd problem ? Spróbuj pojeździć trochę na samej benzynie i zobaczy czy będzie poprawa. Jeżeli tak to trzeba odwiedzić gazownika

Właśnie to zrobilem dzis Teraz ide do pracy po powrocie zobacze jak wyglada rozruch

Wrócilem teraz z pracy Udalem sie do garazu w celu odpalenia auta z zakrecona instalacja lpg i o dziwo odpalil odrazu Co mam zrobic z tym gazem teraz? Nowyparownik kupic?

Opublikowano

Kolego próbowałeś zakręcić butlę od LPG i wypalić gaz z przewodów? Może po dłuższym postoju instalacja puszcza gaz i stąd problem ? Spróbuj pojeździć trochę na samej benzynie i zobaczy czy będzie poprawa. Jeżeli tak to trzeba odwiedzić gazownika

Właśnie to zrobilem dzis Teraz ide do pracy po powrocie zobacze jak wyglada rozruch

Kolego próbowałeś zakręcić butlę od LPG i wypalić gaz z przewodów? Może po dłuższym postoju instalacja puszcza gaz i stąd problem ? Spróbuj pojeździć trochę na samej benzynie i zobaczy czy będzie poprawa. Jeżeli tak to trzeba odwiedzić gazownika

Właśnie to zrobilem dzis Teraz ide do pracy po powrocie zobacze jak wyglada rozruch

Wrócilem teraz z pracy Udalem sie do garazu w celu odpalenia auta z zakrecona instalacja lpg i o dziwo odpalil odrazu Co mam zrobic z tym gazem teraz? Nowyparownik kupic?

Podjedz do gaziarza niech sprawdzi instalke. Ale prawdopodobnie parownik gaz Ci puszcza w dolot.

Opublikowano
  • Autor

Kolego próbowałeś zakręcić butlę od LPG i wypalić gaz z przewodów? Może po dłuższym postoju instalacja puszcza gaz i stąd problem ? Spróbuj pojeździć trochę na samej benzynie i zobaczy czy będzie poprawa. Jeżeli tak to trzeba odwiedzić gazownika

Właśnie to zrobilem dzis Teraz ide do pracy po powrocie zobacze jak wyglada rozruch

Kolego próbowałeś zakręcić butlę od LPG i wypalić gaz z przewodów? Może po dłuższym postoju instalacja puszcza gaz i stąd problem ? Spróbuj pojeździć trochę na samej benzynie i zobaczy czy będzie poprawa. Jeżeli tak to trzeba odwiedzić gazownika

Właśnie to zrobilem dzis Teraz ide do pracy po powrocie zobacze jak wyglada rozruch

Wrócilem teraz z pracy Udalem sie do garazu w celu odpalenia auta z zakrecona instalacja lpg i o dziwo odpalil odrazu Co mam zrobic z tym gazem teraz? Nowyparownik kupic?

Podjedz do gaziarza niech sprawdzi instalke. Ale prawdopodobnie parownik gaz Ci puszcza w dolot.

Nowy parownik wraz z osprzetem zamowiony po wymianie napisze jak dziala wszystko

Po wymianie parownika auto odpala po nocnym postoju Tylko panowie czemu na gazie obroty trzymaja sie 1,5tyś? Gdy odpale silnik to obroty są normalne te 900obrotów jest gdy tylko rusze kawalek juz zostaja 1,5tys i nic nie spada Dodam jeszcze ze strasznie muli gdy wcisne pedał gazu tak do połowy a gdy jest wcisnięty tylko troszeczke idzie jak glupi to samo na benzynie pedal gazu wcisniety okolo 1cm o on jedzie 170km/h po wcisnieciu gazu w podloge nie pojedzie nawet 100km/h dziwne? bledow brak

Opublikowano

Źle ustawiona mapa LPG niech gazownik to poprawi bo zapewne w celu wymiany parownika odłączył aku :)

Opublikowano

Puszcza Ci reduktor i po długim postoju jest za bogata mieszanka i zalewa. To samo miałem w adr. Pomogła wymiana reduktora.

Opublikowano

Może też nastawnik przepustnicy szwankuje. Spróbuj ja ponownie zaadoptowac i gdy ja słychać na zapłonie powinno być klap czyli się nie ustawiła jeśli nie ma tzn ze nie nastawia się tak jak powinna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.