Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Yasieck

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dałem 100 zł a jeżdżę delikatnie do nie mam gazu Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Smar nałożył Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  2. Witam, dwa miesiące temu wymieniłem na nowy przegub zewnętrzny, minęły 2 miesiące i znowu halasuje.... Co się mogło stać? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  3. Przed, tylko kierownica i lampy tył polift. Jak zacząć sprawdzanie klimatronica? W sumie to pierwszy lift. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  4. Hej, kiedy jadę na trasie i wrzucam piąty bieg to szumi dość głośno, co się może dziać? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  5. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    Wymieniłem przepływkę i praca silnika wróciła do normy ale spalanie nie zbytnio zmalalo, co jeszcze mogę zrobić w tym kierunku, dziękuję bardzo za wyczerpujące wypowiedzi na temat błędów, na dniach zajmę się immo. Pozdrowienia. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  6. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    Głupia przepływka a ja wymieniłem filt powietrza, filtr paliwa, świece, listwę wtryskową, olej w skrzyni, klocki i tarcze, olej w silniku, płyn chłodniczy, hamulcowy i wspomagania rury dolotu i kurde rozrząd, filtr kabinowy i nie używam klimy a nawet odciazylem auto ze zbędnych klamotow nie wspominając o powrocie do 195/60 z czyszczeniem przepustnicy & adaptowaniem i nie pali mniej! Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  7. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    Ooo dzięki a dokładniej? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  8. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    Z tym IMO to może ma związek ze czasem jak chce odpalić to mruga ja dwie żółte kontrolki i czasem musze wymagać z piec razy kluczyk żeby odpalić, zamówiłem oryginalna bo mam wyłożona jakąś krafta, zobaczymy. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  9. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    Czyli jak rozumieć ze IMO blokuje? a dwa pozostałe znaczą ze przepływka nie żyje? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  10. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    Takie błędy zostaly: Jeszcze dodam że jechałem na odłączonej przeplywce parę kilometrów i auto zachowywalo się tak samo jak na podłączonej. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  11. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    Nie ogarnięty, dalej spadają obroty i czasem gasnie. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  12. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    Takie błędy mi pokazuje komp: Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Ktoś pomoże rozszyfrować jeden po drugim? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  13. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    A nic się nie stanie jak z takich: Zmienię na takie: Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Kurde nie pasuje, nie mogę do pchać ich do końca żeby śruby przekręcić... Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  14. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    http://allegro.pl/wtrysk-wtryski-wtryskiwacz-audi-a4-b5-1-8-i5099654972.html Taka kupiłem do mojego adr, dobra? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Co to za blaszki odsłaniajace wtryski? Nie widziałem takiego jeszcze, wyciągnąć to? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Do czego jest również metalowe coś na wtrskach? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  15. Yasieck odpowiedział(a) na Yasieck temat w 1.8
    Czy taka listwa podejdzie do mojego adr? Na allegro mówił ze BE problemu ale teraz widzę ze się różni trochę. Mója: Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Ktoś wie czy zakupiona listwa na zdjęciach u góry będzie dobra do mojego adr? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.