-
Nowy przegub się rozlecial.
Dałem 100 zł a jeżdżę delikatnie do nie mam gazu Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Smar nałożył Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Nowy przegub się rozlecial.
Witam, dwa miesiące temu wymieniłem na nowy przegub zewnętrzny, minęły 2 miesiące i znowu halasuje.... Co się mogło stać? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Elektryka, problem z elektrycznymi lusterkami, grzanymi fotelami i nawiewem.
Przed, tylko kierownica i lampy tył polift. Jak zacząć sprawdzanie klimatronica? W sumie to pierwszy lift. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Szum na piątce 1.8 adr 1997 rok.
Hej, kiedy jadę na trasie i wrzucam piąty bieg to szumi dość głośno, co się może dziać? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
Wymieniłem przepływkę i praca silnika wróciła do normy ale spalanie nie zbytnio zmalalo, co jeszcze mogę zrobić w tym kierunku, dziękuję bardzo za wyczerpujące wypowiedzi na temat błędów, na dniach zajmę się immo. Pozdrowienia. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
Głupia przepływka a ja wymieniłem filt powietrza, filtr paliwa, świece, listwę wtryskową, olej w skrzyni, klocki i tarcze, olej w silniku, płyn chłodniczy, hamulcowy i wspomagania rury dolotu i kurde rozrząd, filtr kabinowy i nie używam klimy a nawet odciazylem auto ze zbędnych klamotow nie wspominając o powrocie do 195/60 z czyszczeniem przepustnicy & adaptowaniem i nie pali mniej! Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
Ooo dzięki a dokładniej? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
Z tym IMO to może ma związek ze czasem jak chce odpalić to mruga ja dwie żółte kontrolki i czasem musze wymagać z piec razy kluczyk żeby odpalić, zamówiłem oryginalna bo mam wyłożona jakąś krafta, zobaczymy. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
Czyli jak rozumieć ze IMO blokuje? a dwa pozostałe znaczą ze przepływka nie żyje? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
Takie błędy zostaly: Jeszcze dodam że jechałem na odłączonej przeplywce parę kilometrów i auto zachowywalo się tak samo jak na podłączonej. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spadające obroty, przygasa.
Nie ogarnięty, dalej spadają obroty i czasem gasnie. Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
Takie błędy mi pokazuje komp: Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Ktoś pomoże rozszyfrować jeden po drugim? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
A nic się nie stanie jak z takich: Zmienię na takie: Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Kurde nie pasuje, nie mogę do pchać ich do końca żeby śruby przekręcić... Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
http://allegro.pl/wtrysk-wtryski-wtryskiwacz-audi-a4-b5-1-8-i5099654972.html Taka kupiłem do mojego adr, dobra? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Co to za blaszki odsłaniajace wtryski? Nie widziałem takiego jeszcze, wyciągnąć to? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Do czego jest również metalowe coś na wtrskach? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Ogromne spalanie.
Czy taka listwa podejdzie do mojego adr? Na allegro mówił ze BE problemu ale teraz widzę ze się różni trochę. Mója: Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Ktoś wie czy zakupiona listwa na zdjęciach u góry będzie dobra do mojego adr? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka