Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rewitalizacja silnika


piocio83

Rekomendowane odpowiedzi

DEV masz jakieś pojęcie o mechanice?

Edytowane przez piocio83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEV masz jakieś pojęcie o mechanice?

Co Ty chcesz uzyskać?!

zadnego

:polew::closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ich sprawa. Niech załatwiają to między sobą. Nie ma co tu tego rozdmuchiwać. Druga sprawa , ze jeśli koleś zaczął na łamach forum to powinien skończyć a nie urywa się temat i nikt nic nie wie prócz tego , że ktoś kogoś próbował poniżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, nie mam bladego pojecia o co chodzi :huh:

moze to kolejny urazony gówniarz, którego postawiłem do pionu, a teraz ma żal do całego swiata :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Ostatnio dziwne rzeczy dzieją się z moim pokoleniem. O tych młodszych nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ich sprawa. Niech załatwiają to między sobą. Nie ma co tu tego rozdmuchiwać. Druga sprawa , ze jeśli koleś zaczął na łamach forum to powinien skończyć a nie urywa się temat i nikt nic nie wie prócz tego , że ktoś kogoś próbował poniżyć.

Ale tu nie ma żadnej sprawy...

Po prostu nowy "członek forum" nie rozumie jeszcze tego co mu się doradza lub odradza w formie "krótko i na temat" - tutaj trzeba wszystko wyjaśnić krok po kroku i jeszcze zapewnić/dać gwarancje od siebie, że to co się doradza jest super/hiper/mega/wc**j najlepsze rozwiązanie. A jak tego się nie zrobi to taki nowy jeden z drugim indyczą się uj wie po co.

DEV masz jakieś pojęcie o mechanice?

Kolego, zacznij uważnie czytać forum i to tak porządnie. :read:

Znajdziesz tam zapewne wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, a także dowiesz się kto jest kim i co kto robi/czym się zajmuje. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tego i nie wnikam nawet zbytnio. Chodziło mi tylko o to żeby sprawy zaczęte na forum na nim kończyć. Takie teksty bez wytłumaczenia to przecież poziom podstawówki. Olać temat i uznać , ze sprawy nie było. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście sie chyba!!!. To jest temat o rewitalizacji silnika a nie o kreceniu afery tak jak to robi kolega Mesiah. sory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście sie chyba!!!. To jest temat o rewitalizacji silnika a nie o kreceniu afery tak jak to robi kolega Mesiah. sory :wink:

Co wnosi Twój post? Że niby ja kręcę aferę? Napisałem już , że koniec OT Nie ja ją zacząłem i nie tylko ja brałem w niej udział. Nie wiem po co w ogóle się udzielałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, temat jest o rewitalizacji, ale dobrego Ot nigdy za wiele. :wink:

Przeczytaj dokładnie od czego się zaczęło. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widać DEV daruje takie rzeczy. Sam nie wie o co chodzi. Koleś dostał parę tekstów za takie odzywki i za szerzenie opinii nie tłumacząc o co chodzi. Wszyscy pobili trochę pianę i z głowy. Nie takie OT na tym forum jest i nikomu to nie przeszkadza. Tym bardziej ,że napisałem wyraźnie EOT i temat się urwał. Wszyscy już wszystko powiedzieli. Odkopałeś temat po 4 dniach i ciągniesz to dalej robiąc już totalne OT. Po co to w ogóle? Wydaje mi się, ze sprawa dotyczyła wszystkich którzy zasięgają rady u DEV'a. Poza tym chamstwa nie znoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał , ze nie masz racji bo trochę masz ale jakoś rusza mnie to za bardzo. Dobra kończmy bo robimy już tu totalną popelinę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś dostał parę tekstów za takie odzywki i za szerzenie opinii nie tłumacząc o co chodzi. Odkopałeś temat po 4 dniach i ciągniesz to dalej robiąc już totalne OT. Po co to w ogóle? Wydaje mi się, ze sprawa dotyczyła wszystkich którzy zasięgają rady u DEV'a. Poza tym chamstwa nie znoszę.

Dokładnie tak jak piszesz. :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem tu jakiś czas ale widzę że temat rozwinął się w inną stronę

a co do DEV-a to dzięki za doradzenie,ale idz i nauczaj innych bo Twoje "porady" nic nie wniosły do tego postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze wlałes ten preparat i silnik w Twoim aucie jest jak z fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze wlałes ten preparat i silnik w Twoim aucie jest jak z fabryki

Jeszcze nie wlałem,ale czekam na opinie ludzi którzy próbowali czegoś podobnego...

człowieku mylisz pojęcia,tu nie chodzi o to że po dolaniu tego typu uszlachetniaczy silnik będzie jak z fabryki,ale o przedłużenie jego życia,ewentualnie poprawę kultury jego pracy

dobra już nie dyskutujmy na ten temat,bo i tak się nie dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...